1

@PaPo czyli nie interesuje ale jednak „free world”.

0

@SuperPatsonFCB
17Pkt najlepiej w kolejce, można umierać:)

Barcelona - Tottenham (1:1) 2;1
Ajax - Zenit (2:1) 1;2
Atletico - Szachtar (3:0) 2;0
PSG - Inter (0:0) 1;1
PSV - Torino (1:3) 1;1
Wolves - Manchester United (2:0) 1;2
Arsenal - Sevilla (3:0) 2;1
Lazio - Chelsea (0:3) 1;1


0

@SuperPatsonFCB
Real Betis - Barcelona 1;2
Liverpool - Manchester City 2;1
Tottenham - Everton 1;2
Chelsea - Manchester United 1;0
Marsylia - Bordeaux 0;0
Monaco - Lille 2;1
Borussia Dortmund - Schalke 3;1
Union Berlin - Bayern 0;3
Fiorentina - Juventus 1;2
Torino - Napoli 1;1
Lech Poznań - Legia Warszawa 1;1
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1;0
ŁKS - Górnik Zabrze 2;2
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 2;1

0

@messi564 od kilku lat wakacje tylko za granicą. Uważam ze za ceny dyktowane w naszych „kurortach” smialo można pare miesięcy wczesniej ogarnąć elegancką wycieczkę za granicą. Bilet, mieszkanie itd. Oczywiście na kilka dni można skoczyć gdzieś „w
Polskę” i ja to robię, ale długi 10-14 dni urlop juz długo nie byłem i myśle ze tylko obecna sytuacja może spowodować ze w tym roku bede się urlopował w kraju. Generalnie mamy piękny kraj i dla każdego cos jest, ale ta pogoda... w lutym, marcu, może kwietniu juz rezerwujesz a potem się okazuje ze pada... No niestety.

0

@NeroTFP a nie było?

0

@justfootball przyjaciele, frankie&grace, dobre miejsce

4

Kolejne umniejszanie Pepowi. Wszędzie gdzie idzie ma kasę, Barca była samograjem. Gosc pobił wszystkie rekordy bramkowe i punktowe w każdej lidze jakiej trenował. On wprowadził Busiego, zamienił Lahma na pomocnika, wyszukał Sane, Edersona i wielu innych. Ale tak, mógłby nie istnieć i tak by wygrywały drużyny bez niego.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Getafe 3:1
Bayern - Napoli (1:1) 2:1
Manchester City - Real Madryt (1:1) 2:1
Juventus - Galatasaray (2:2) 2:0
Liverpool - Lyon (2:1) 2:0
Borussia Dortmund - Rennes 3:1
Chelsea - Lazio 1:1
Sevilla - Arsenal 1:1
Manchester United - Wolves 2:1
Union Berlin - Wolfsburg 1:2

0

@SuperPatsonFCB
Osasuna - Barcelona 0:2
Real Betis - Athletic Bilbao 2:1
Wolves - Chelsea 2;1
Crystal Palace - Liverpool 0:2
PSG - Marsylia 3:1
Borussia Moenchengladbach - Borussia Dortmund 2:3
Schalke - Hoffenheim 1:2
Napoli - Milan 1:1
Inter - Fiorentina 2:1
Arka Gdynia - Wisła Płock 0:1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:2
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 1:1

6

@MichVeB No i poszło... Youtube: Joga bonito, ManUtd vs Real na dzikim zachodzie - pepsi... narobiłeś smaka na "dzieciństwo":)

3

@Jakchcesz naprawdę? Ja mam na odwrót. 1 sezon mi się tak strasznie dłużył, było tyle niepotrzebnie długich, przeciągających się scen. Właśnie im dalej w las tym lepiej:)

4

@Bykunn @Janiama to była ironia. Jedyny słuszny pan wygrażał, Antonio chciał wrak. Jeden ze swoimi marzeniami jest w dupie i drugi różnież.

6

@Janiama Tusk miał siedzieć a wrak być w Polsce.

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Atletico 2:1
Real Madryt - Celta 3:0
Manchester City - Liverpool 2:1
Arsenal - Manchester United 1:1
Fulham - Chelsea 0:2
Monaco - Lyon 1:0
Dijon - Nantes 1:1
Bayern - Bochum 3:0
Bayer - Fortuna 3:0
Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach 2:1
Mainz - Wolfsburg 1:2
Inter - Juventus 1:1
Roma - Milan 2:1
Cracovia - Wisła 1:1
Lechia - Legia 1:2

0

@Janiama idzie wywnioskować ze beda wyznaczone czasy na zmiany. Dla mnie to juz duzo mając na uwadze to co pisales Ty i @Jaca27

1

@Jaca27 to co napisała @juliacicha do @Janiama przeczytaj artykuł:) może nie wyłączysz w 85 minucie.

0

@Piotr89Sand Kwiecień był raptem 8 dni temu. Ale jasne, Holandia zakończona. Czyli @Kuczek Holandia i Francja zakończona.

0

@Piotr89Sand No to ja jestem na etapie, że ze względu na pozwy myślą, żeby "nie kończyć":)

0

@bleble123 Barcelona i Legia:)


edit LL:) La Liga:) a się zastanawiałem czemu nie LE jako Liga Europejska:) więc tylko Barcelona. Zawsze i wszędzie:)

0

@Mns21 @Piotr89Sand kluby szykowały pozwy. Min: Alkmar, Utrecht i dlatego rządzący ligą myśleli co zrobić. Ale to info sprzed kilku/kilkunastu dni. Coś się zmieniło?

4

@Danny Gaucho Nie wiem w ogóle skąd wyszedł taki syf. Taka przedszkolna/wczesnoszkolna odzywka typu "a ty jesteś głupi/brzydki" tudzież "twoj stary". Można się z nim zgadzać bądź nie. Ale aparycja? Piszesz "ludzie zapomnieli jak prezentowali się niektórzy poprzedni prezydenci?".. daleko nie trzeba szukać. Przecież obecny to ciacho:D

0

@Kuczek Francja zakończona, Holandia i Belgia myslą, na resztę czekamy. teoretycznie w przyszły piątek ruszają Niemiaszki.

0

@ksobi mi nie chodzi o to czy mamy czy nie mamy powodów, ale o to o czym napisałem ja i @Shapiro cytat bez potwierdzenia. Takie z dupy, żeby się pośmiać i poszydzić, czyli taka trochę nieprawda.

1

@DLFCB warto dodać resztę, że Sasin powiedział o zabezpieczeniach kart i że to fake iż one były na allegro. Mazurek się już nie zająknął. Jak dla mnie to takie rzucone z dupy przez Mazurka.
Od siebie dodam, że chciałbym żeby była to prawda z tym allegrem:)

0

@vangoor co to znaczy? A obecny krzykacz ma takową prezencje?

0

@SuperPatsonFCB
Barcelona - Leganes 2:0
Valencia - Real Madryt 1:1
Getafe - Real Valladolid 1:0
Watford - Wolves 2:2
Leicester - Manchester United 2:1
Montpellier - Nice 1:1
Marsylia - Lille 1:1
Tuluza - Lyon 0:2
Lipsk - Bayer Leverkusen 2:2
Hoffenheim - Bayern 1:3
Jagiellonia - Lech 1:1
Zagłębie Lubin - Śląsk 1:1
Fiorentina - Roma 1:2
Lazio - Napoli 1:2

1

@IronSanHybrid taktyk:)

0

@Rudi35 widocznie jesteś bystrzejszy skoro skapowałeś, ja więc należę do tych "niedoj...".

0

@Rudi35 skoro nie wrzucasz to po co ten gówniany tekst o tym, że miasto jest "niedoj...". Za to wieś jest zawsze święta i pokrzywdzona.
Skapowałem po tym jak zapytałem i wyjaśnił, że chodzi o suszę. Przecież napisałem to.

3

@Avada Kedavra Gość jest świetny!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?