escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lubczyk698 tak.
1
@YoNoEntiendoNada oczywiście. Dzisiaj coraz mniej romantyków :)
0
@BarcaInfo ostatnio zauważyłem takie „ludzkie” odruchy. Może było, ale jakoś tak mi się bardziej rzuciło w oczy w ostatnich tygodniach. Wbicie szpileczki, w komentarzu, odpowiedź do czyjegoś wpisu:) nie tylko „suche” informacje, które szanuje, ale i inne rzeczy:)
1
@Kamiloza91 Chelsea może być groźna :)
0
@Zieliniak są, wkradła się literówka...(?) tfu, cyfrówka. Portu ma 8 asyst.
1
@RadekACCA świetny transfer. Troche obniżył loty, ale Muenier potrafi grać w piłkę. Odejdzie Hakimi przyjdzie Belg.
0
@ProMILs ale to nie jest jakaś wiedza tajemna. Juz pisali ze mniej więcej tylko bedzie zarabiał. Ok 7mln za sezon.
1
@SeeleyBooth dosyć myląca nazwa:)
0
@Avada Kedavra Haha możliwe, „aż tak” nie schodziłem:)
2
@Geble ponizej wstawił linka ( https://chejuventus.pl/transfery/kulisy-potencjalnego-transferu-arthura-do-juve/ )do strony Juve, gdzie jest elegancko wytłumaczone o co chodzi z transferem. Zacząłem czytać komentarze.. przeczytałem pierwszych hmmm powiedzmy 10. Nie bede przesadzał, ale w porównaniu niestety z naszą LaRamblą gdzie codziennie płyną jakies ścieki, to tam jest klasa.
0
Smutny to mecz na zakończenie. Dziadostwo.
0
@Sznejk zniszczą ich.
0
@koziar gdyby Eto zagrał to byłaby nadzieja:)
2
@Headliner9 obawiam się ze nie wszyscy. A nadzieje były...
1
@dominik127pl racja:)
1
@VamosRakieta wtedy nie mamy szans:)
1
@VamosRakieta na jakie chcesz, ale gruby na bramke.
2
@VamosRakieta z czuba się nie liczy.
2
@Hiacynk odegranie jak dla mnie lepsze. Takie strzały juz niejednokrotnie widziałem u Dybali. Piękna akcja.
Ps. Czy tam przy tym błyskotliwym zagraniu Wojtka nie było gwizdka? Rozpoczął akcje ręką ale nie wiem czy tam nie było gwizdka, co za tym idzie powinni rozpocząć ze stojącej piłki....?
2
@DaPi wlasnie dlatego. Brakuje mi radości z gry. Zabawy, uśmiechu. Miał go Ronnie, Alves, ma go i Marcelo. Może i ma go nasz wirtuoz srodka pola z Brazylii ale nie widziałem:)
6
@BarcaInfo kiedyś padło tu pytanie kogo z Realu bys chciał u siebie, bez wahania odparłem, że Marcelo:)
Cyk, kolejny powod dopisany:)
1
@Kompletny u mnie to totalny przypadek:)
0
@Mario96w są w necie, luzik:)
0
@Mario96w to nie moj prezydent :)
1
Ooo Idę sobie „ w Olsztyn” a tam prezydent większości z La Rambli:) KB:)
1
@Hiacynk transferami typu Cou czy Griez zarząd chyba chciał nam zamknąć mordy po prostu. „Kupmy gwiazdy to dadzą nam spokoj na chwile”. I my się cieszymy ze przychodzą ludzie takiego pokroju, ja na pewno się cieszyłem, a później wychodzi jak wychodzi. O zmianie taktyki kolejny trener nawet nie chce słyszeć, jakichkolwiek zawodnikow by miał. Całym naszym szczęściem i o zgrozo, nieszczęściem jest posiadanie Leo:)
0
@Chwytliwy dopóki bedzie Leo w naszym klubie, nie bedzie inne taktyki niż „gramy na Leo” tudzież „może Leo wygra nam mecz”.
1
@ArterkHD @Arkon @KleikRMA @Avada Kedavra przeciec to albo troll, albo się nie zna, albo ma malutki rozumek :)
1
Casemiro żółtko. Cud!!:)
0
@kamill// dzięki.