escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LuisSalvano nie wszystko na sędziów. Luis dzisiaj poniżej krytyki, Leo tragiczny, Vidal zenada...
7
Jak na grę w 9,5 bo Suareza brak a Vidal poniżej swojego poziomu, to całkiem niezły rezultat.
0
@dawo17 ja mam nadzieje ze Celta zostanie. Niech sobie spadają Alavesy czy ktoś:)
2
Mallorca - Celta 3:0. Jeszcze nawet przerwy nie ma. Mozna?:)
1
@Bobo25 skoro go Rado sadzał na dupie to Sterling tym bardziej :)
1
@Kermit dzwon do Warki.
0
@jeyx77x pitbule są tylko u Simeone:)
0
@bodzio10 Biorąc go jako środkowego napastnika to jego konkurentem kto tam jest, bigmac Gonzalo?:) Myślę, że by grał. Sarri go zna:)
0
@norbi77 Budżet domknięty, dla zarządu to najważniejsze. Arthura jakoś mi nie szkoda:)
1
@Janas11224 Obawiam się, że pitbule Simeone szybciutko by zniechęcili do gry tego smyka.
0
@BarcaInfo To zapytam od dupy strony. Coś słyszałeś żeby któryś z Costa/Morata/Correa odchodził?
1
@norbi77 Nie za groszę tylko za 70mln Euro plus Pjanic:)
1
@BarcaInfo błagam tylko nie Atleti, temat Juve upadł?
0
@Hiacynk Widziałem jego debiut w kadrze z Polską na Ł3:)
1
@czosnekfcb zgadzam się z @Chwytliwy. Nie widziałem "pojazdów" po Pjanicu. Myślę, że duża część tutejszych kibiców po transferach Paulinho, Vidala, i w jakimś stopniu Breithwieta, w końcu zaczęła "dawać szansę" nowym, zanim ich zrówna z ziemią:)
3
@barteq Czemu Biedroniom, Kosiniakom i Hołownią, a nie Hołowniom?:) Tak tylko pytam:)
5
@ranger3120 "jutro się bronię i sobie przygotowuję co się mam nauczyć :D " rychło w czas!:)
0
@Avada Kedavra z samych napastników/skrzydłowych z topu można zrobić jedenastkę lutego:)
1
@rado_Barca a był tam w klasie taki Paweł? :)
0
@AV0CAD0 Ja nie mam, chodzi o coś "w środku" gdzie wpadło coś i woda się nie chłodziła. Nie powiem Ci o co dokładnie chodziło, jak wspomniałem wcześniej to koleżanka miała problem. Ja kupowałem lodówkę kilka tygodni temu i absolutnie to nie był dla mnie priorytet. Z mojego doświadczenia i riserczu:) Samsungi wyglądają chyba najładniej, ale nie bierz:)
4
jasne, na pewno gość od lodówek i pralek się zna na piłce, phi:)
1
@AV0CAD0 Jak powiedział @Bykunn Trzeba wziąć pod uwagę, że wpadnie tam jakiś "paproch" i zaraz jest kupa i nie działa tak jak powinno (znam taka sytuację). @chosenone mówi o lodzie na imprezę. Ile razy robisz w roku imprezy? Sam sobie odpowiedz. Ja jak robię to mam zapas w zamrażarce zrobionego, albo kupionego za parę złoty. Bo tak, jest to bajer i super przydatne, zwłaszcza w lecie jak to napisał wyżej wymieniony chosenone, ale musisz wziąć pod uwagę, że ten "bajer" zabierze Ci sporo miejsca w lodówce, bo będzie to kosztem półki w środku, albo będzie głębsza niż zwykle, tj niestandardowy wymiar.
0
@zadafcb hihi haha śmiechom nie ma końca, a ja tak patrzę, to niejeden by poszedł szanownej pani "zatankować":D
3
@Hiacynk Ta... a zaraz zaczniesz psioczenie ile to h do meczu zostało. Później byś wstał to i później zaczął narzekania:)
0
@Cochise Strzałów z dystansu nie ma od lat, od lat... nawet Cou zapomniał po chwili, że można w ten sposób zdobywać gole. Goretzka wchodzi z głębi pola w pole karne i zdobywa gole z główki czy z wyplutych strzałów, ale to akurat było za Paulinho i w sumie trochę jest tak z Vidalem. W tym sezonie Bayern "odzyskał" Mullera, który świetnie rozumie się z Robertem. U nas tak rozumieją się Leo z Suarezem. Skrzydłowych naszych z Bayernem nie ma co porównywać, bo nie ma kogo. Do tego trzeba dodać, że taki Kimmich poza wrzutkami potrafi wejść w pole karne, uderzyć, u nas brak tak kreatywnego zawodnika na pozycji obrońcy/pomocnika.
0
@patryk355 nie jest:)
0
@Vito9 a ilu jeszcze było poza Arthurem i Neyem (który akurat się odnalazł)?
0
@tobiasson92 może Leo ma.
0
@tobiasson92 moment gdy nie wiesz kiedy żartuje ktoś o wyborach w Stanach czy co...;) bezcenne:)
1
@JimMorrisonFCB warta przeczytania lektura.