escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos Powinien być wczoraj karny dla Getafe po faulu Casemiro tuż za linia pola karnego? Nie szukam gównoburzy, widziałem tutaj jakieś zdjęcie, ale szybko zalała fala komentarzy La Ramblę i nie mogę znaleźć.
1
@jachuu9 U Beckhama w USA:)
1
@arasz1819 Jeśli on faktycznie ustala skład, jeśli on decyduję, że Luis wychodzi w podstawie bez formy, jeśli on decyduję, że Luis bez tej samej formy gra 90 minut, to tak... Messi zły. Zaczynam troszkę głośniej o tym mówić, ale już te podpisywane kontrakty co chwila z wielomilionową podwyżką mi się nie podobały. Niby "w Barcelonie mógłbym grać za darmo", ale jednak cyk... kolejne kilka banieczek co rok podpisany:) Do tego jako kapitan mizeria. Bo wrzutka raz na ruski rok "wielkiej" przemowy z szatni mnie nie grzeje. Gdy nie idzie, widzę spuszczane głowy, smutek i bezradność i to zapamiętuję a nie "szatnie".
Żeby nie było, gość jest królem, ale Ronaldinho dla mnie też nim był i życie po Ronniem było. Po Leo też będzie. Chciałbym widzieć zmiany, nie święte krowy tylko powiew świeżości. Bo ja wolę nołnejma Breithweita, który zasuwa 90 minut, wolę chłopaków ze szkółki ganiających za piłką jak poebani, niż misia Suareza, który potrafi strzelić piękną bramkę, ale częściej niż to widzę machanie łapami i krzyki.
1
@TheNekro94 chciałem tylko się upewnić:)
1
@MichalZZZ "Zdaje się w żadnym innym serialu się tak nie zżyłem z aktorami." Zacząłem się zastanawiać i coś w tym jest. Z nimi chyba akurat zżyłem się najdłużej, człowiek czekał tydzień na każdy kolejny odcinek, a dziś? Odpalasz platformę i cykasz serial w tydzień. Jeszcze ich nie polubisz, a tu już 5 seriali poszło...:)
Polecałbym Ci jeszcze Homeland i House of cards bo listę widzę mamy podobną:)
2
@TheNekro94 Czyli generalnie potwierdziłeś.... jeśli nie zaakceptuję to również out..?
0
@Ratamahatta Obawiam się, że na pewno nie Xavi.
2
@Mario96w to wycie z bólu słychać by było nawet Wawie;)
1
@marcin000019 po co takie zaczepki? City to mocna paka, a Live po pierwsze mogło mieć gorszy dzien, po drugie City mogło mieć dzien „konia” a po trzecie Live ma 20 pkt przewagi. Please:)
0
@EsteBlanco brak karnego w pierwszej połowie dyskusyjny :) dla getafe rzecz jasna.
0
Swoją drugą skurczybyk ma opracowane te karne ;)
1
@Tomo1989 Twoje fantazje mnie nie interesują ;)
0
Dzeko zrób robotę ;)
0
@Tomo1989 4 a nie 5
2
@JohnA ale wynik dobry;)
0
@Tasde a może dosedziuje do końca :)
1
Karwahal żółtko, Ramos żółtko... co się dzieje? Jeszcze Kasemiro i mamy święto;)
0
Myśle ze rogi Roma-Udinese i gol Getafe do gry;)
0
@Joe_Pesci Jasne, ale może okaże się ze akurat ta się skończy nie za 2 lata a za 12:)
0
@Encore ktoś wrzucił statystyki z tego sezonu. Gosc ma double double. Gruby wyczyn:)
0
@Encore ma mega liczby. Nie spodziewałem się. (Bruno)
1
Sterling na kapitanie. Zapomniałem zmienić przed kolejką:) ale nie żałuje:)
1
@NeroTFP Klopp w BVB?
2
@kamiVeB chłopaki się licytują ale nie odpowiedzieli:) dla mnie tak. Najlepsi.
0
@TheMugShot wszystko jak krew w piach:(
Wo ist der Laden?:)
4
@MichVeB pierwszy ma pokrętło ale jednak głowa ma problem przy strzałach. Miał y duzo więcej goli. Rodrygo miał świetne wejście, kilka goli. Ale dzis? Cisza.
0
@Hiacynk zapytałbym jaki sklad Getafe, ale chyba nic mi to nie powie:)
1
@Jaca27 nie pamietam kto... może @Hiacynk pamieta. Z kimś dyskutowałem o Napoli. Kto mówił ze Gatuso to dobry trener, ze Napoli „odżywa”, ze świetna obrona. Jest progres jasne, ale za wcześnie na takie opinie na temat Gattuso i Napoli.
Hmmm @Encore to z Tobą?:)
0
@Triv44 Mou niszczy ofensywne drużyny. Chciałoby się napisac „uciekaj do Włoch” ale dzisiaj? Oby nie, bo zniszczy ten bramkowy rynek:)
3
VAR zabiera ale chłopaki jadą jak po swoje:) Kane’owi zabrali ale wsadził;) Williamowi Jose zabrali, ale wsadził:) jazda Sebastiany!!:)