escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ach kiedyś Henry takie strzelał...:)
1
@kuz haha może:)
21
How was Spain? The same..
0
@El dominatore nie spodziewaj się dominacji w posiadaniu przez Bilbao. To druzyna od kontr. Szybki Williams, albo po stałych fragmentach gdzie przoduje Raul Garcia. Real ma pilke, ale to Bilbao jakby bliższe bramki.
1
@ViscaBarca123 popraw Font na Bartomeu
14
@MichalZZZ @Messibestplayerintheworld ja nie nienawidzę ludzi, bo to za mocne słowo. Nie lubię buractwa. Doceniam wkład Alby i Suareza, ale ich zachowanie na boisku to często zwykle buractwo.
0
@Danny Gaucho raczej nie dojdzie:)
0
@FCMichalo ile ważysz?
2
@Danny Gaucho tylko Thomasa brak na trzecim:)
0
@DanielOOL wlasnie strzelil:)
1
@bias co okienko go „ktoś chce”.
0
@Kapitan hawk obawiam się ze to „tylko” Polak. Czego by nie zdobył to bedzie miał ciezko...
0
@ViscaBarca123 i zobacz sytuacje... Fernandes be bo przychodzi z pffff Sportingu, ale juz Arthur wow! Z wielkiego Gremio. Czerwony dywan pol La Rambli rozwijało...
1
@Coutinho007 niezle kawałek, ale raczej nie na zetki czy eski:)
0
@NeroTFP dobrze nie widziec Immobile:)
1
@Coutinho007 do tego Lewy, Goretzka, Pavard. Wszyscy albo grosze albo darmo.
0
@kkbarca Krkic, Eto, Yaya
4
@Colon Numer jeden:)
3
@Coutinho007 ale Dżoszua jakie podanie ...
4
Kimmich ... ach...
4
@Coutinho007 dla mnie, po wznowieniu, to numer jeden jesli chodzi o LM.
0
@arasz1819 i straszy tym prezydent i jego telewizja :)
Ps. Nie głosowałem na Trzaskowskiego:)
1
@arasz1819 juz i @sebasek99 poruszył ten temat dzis, powtórze i u Ciebie. Ciekawe ilu ludzi się w ogole zapoznało z tą straszna kartą.
0
Ooo chłopak z Dębicy komentuje Niemcy:)
2
@arasz1819 zapytaj tych spoza Warszawy, bo to oni mają najwiecej do powiedzenia :)
0
@Danny Gaucho rozwaliłeś mnie. Chociaż z drugiej strony... tak bramkostrzelnych Włoch nie było chyba nigdy.
0
@Encore No cóż:) wymienie 4 kluby w samej Anglii, w których bym go wolał:)
1
@Mario96w nie pomogę;) UPC.
2
Boga ma „niesamowitą wrażliwość stóp” czy ja się przesłyszałem? Sassuolo-Leczo. Komentator mnie powalił:)
3
Dobra Lewy jazda po kolejny tytuł i kolejną koronę:)
Finał pucharu Niemiec o 20:00 na eurosporcie :)