escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 przyjdzie Wu Lei i koledzy KangLiLeena:) czy jak on tam:)
0
Myslalem ze Czesli pyknie bez mydełka Norłicz a tu się robi krótko z czasem, zeby się nie zakończyło jak wczoraj Junajted.
0
@Danny Gaucho nie gra jak obrońca. Chyba przesunęli go wyżej, do drugiej linii.
1
@Coutinho007 serie A i tak się mocno poprawiła, wrzucał statystyki @Hiacynk jakiś czas temu. Chyba tylko serie A przebija ostatnio średnio 3 gole na mecz.
0
@matirix20 mysle ze @Danny Gaucho albo @Hiacynk będą wiedzieć :)
2
Cytat z fortuny. No tego nie znałem:
„Co to jest za druzyna, co bramki strzela wciaz... i nie ma drugiej takiej z Ber ga moooo”:)
Ps. Czytacie śpiewając?:)
5
Piękna Atalanta:)
0
@arasz1819 wchodzę grubo w gosci!;)
0
@Kajtek77 nie zszedł! :) razem z Pato i Juanfranem z Atletico grają w Sao Paulo:)
2
@Kajtek77 proszę mnie oznaczać:)
Mocna paka!!:)
1
@NeroTFP VV - Zambrotta, Puyol, Rio, Carlos - Davids, Ronaldinho, Yaya - Henry, Kluivert, E2. Króciutko. Mojej strony:)
0
@MichalZZZ No słabo.. ale oni się nie pierdzielą... niestety. Ciężko się dogadać w takich sprawach.
8
@MichalZZZ "nie znam się, ale wypowiem". Myślę, że za późno. Co ich obchodzi, że najpierw sprzęt do taty a potem do Ciebie? Jakbyś zamówił od razu do siebie to myślę, że miałbyś argumenty, a tak obawiam się, że masz niewielkie..
2
@NeroTFP W MLS mistrz w 2018 z Atlantą, Tatę to Ty zostaw:)
1
@Pablo481 On mając takie armaty jakie ma w Katarze jest trzeci. Poczekajmy z tym hurraoptymizmem. Nie wiem czy szlifowanie trenerki w katarze to dobry pomysł.
0
@Encore Czelsi dziś pyknie Norłicz a na koniec może się okazać, że Wilki już o nic nie grają i Czelsi też to wygra. Nawet zakładając porażkę z Live, myślę że Czelsi pewna czwórki.
1
@Adamski69 oby chcieli przyoszczędzić i nie płacić Chelsea tej kasy:D
0
@Danny Gaucho bez przesady:) nie mam klapeczek na oczach:) Sterling, Bruno, Havertz wyglądaliby nieźle. Leo nic już nie musi udowadniać:)
0
@Danny Gaucho Z asystami robiłoby większe wrażenie. :) Mimo, że co poniektórzy to i tak grubo:)
0
@Chwytliwy Nie lubię tego człowieka, jak widzę go w TV to przełączam. Nigdy nie darzyłem go sympatią.
0
@NeroTFP Dla mnie on poza swoje "Zatrzymałem Anglię na Wembley" i Grzesiu Lato poza byciem piłkarzem nie powinni wychodzić. Tak mnie drażni, nieważne co mówi Tomaszewski i takim był mizernym prezesem Lato, że po prostu tracą.. jak dla mnie.
1
Właśnie oglądam "Misje Futbol" i takie info.. nie słyszałem wcześniej, Pirlo przejmuję rezerwy Juve. Mega inteligentny grajek, ciekawe jak mu pójdzie.. :)
1
@cata_luna Oba programy polegały na obrzucaniu się gównem. PIS - "PO przez 8 ostatnich lat... dałem 13, dałem 14... dałem 500+ a oni zabiorą. LGBT nas wchłonie bo jest ich tryliardy więcej od nas." i z drugiej strony PO "PIS najgorsze złe, gdzie mieszkanie+? Gdzie samochody, rozdawnictwo."
1
@MichalZZZ „oglada” a ja tylko go słuchałem i jechałem w peletonie ;) gosc ma talent. Ale to nie moja bajka, idealnie pasujący do radia, a jednak w pilke idę i w Tv;) a jeszcze Jacek Laskowski!!;)
1
@MesQueUnClub_87 oby więcej takich rozwiązań ;)
1
@MesQueUnClub_87 wiem wiem;) bardzo dobrze, ze się w koncu za to wzięli. W skali roku to tony żarcia lądowały w śmietnikach. Dobrze ze w koncu ogarnięte to prawnie, bo nie wiem czy kojarzysz sytuacje z piekarzem, który oddał swoje pieczywo do schroniska dla psów, musiał zapłacić jakiś podatek i zbankrutował przez to.
2
@mateuszdabski w dwa sezony wpierdzielił 9 goli w derbach LA? Grubo:) na bank nakręcał się na walkę z Velą:) oni walczyli o króla:) pamietam wyniki 4:4 miedzy nimi. Miał prawo wsadzić tyle goli;)
0
@Ricardinio14 dobry to tam tylko Alexis:) ba! Dzisiaj to pan piłkarz!
1
@Arkon musieli teraz?! Jak fantasy są!!:)
0
@patrykzmc2000 ta sama liga.