escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB Oj i Gollini będzie miał masę roboty. Obie strzelą to pewniaczek:) a kurs na 1,5 samej Bologni tez ładnie wygląda, no ale zobaczymy:)
0
@JimMorrisonFCB 88% posiadania, Rudy już 6 rogów wykonał, a goli brak!:)
Edit: w końcu!:)
6
@sonek kto gra grubo wygrać musi:)
0
@Coutinho007 teraz za to chłopisko:D
1
@DonMatteo901 niestety w każdym środowisku są ludzie z klapami na oczach, mam z nich szczerą polewkę:)
Co do Gytkjera to ciekaw jestem czy ktoś poważniejszy się nim interesował. Co by nie było, reprezentant kraju, więc jak na moje Serie B to "tylko" a nie "aż".
1
@Ziettol Dzięki!:)
0
@DonMatteo901 Tak? Mam wielu wśród swoich znajomych (sam jestem) i nie widziałem zdziwienia z ich strony. Tak jakby szpileczka, ale jednak przeszła obok.
1
@Ziettol daj szczegóły? Skąd, ile? Niezłe...
0
@Pilka_jest_okragla Tak naprawdę to mi szkoda Cilessena. Gość jak wchodził u nas to miał luz, był pewny i przede wszystkim wydaję się sympatycznym gościem:) A w Tej Valencii jakby jego słabszy bliźniak bronił.
0
@Colon Rio;) (15 znaków)
2
@MichalZZZ Gal Gadot
2
@Kajtek77 zacząłem się martwic:)
Myślałem, że będzie problem z "F", ale wygląda całkiem nieźle:)
1
@BarcaInfo miał pieprznięcie z wolnego:)
0
@KmN A na przykład czemu nie lubiłeś?:)
2
W składzie Evertonu Digne, Gomes i na obronie Breithweite. Szybki transfer, a i pozycja nietypowa bo stoper. Taki uniwersalny a Barca się pozbyła:(
0
@Pewex Rakitic z każdym kolejnym okienkiem odchodzi, tak samo jak do nas przychodzi Ney a Real pyta o Lewego. Co rok to samo:)
8
@FC1899Barca karne opracowane do perfekcji, kapitan jak widać pełną gębą. Natomiast przez to jakim jest chamem i burakiem na boisku, jak dla mnie, nigdy nie będzie w jednym rzędzie z Maldinim czy Puyolem.
0
@Encore myśle jednak ze dentysta. Generalnie będąc dobry fachowcem, mając wiedzę i umiejętności to wiele takich zawodów. Elektryk, hydraulik, wykończeniowka. Jednak myśle ze chyba dentysta. Ceny nieadekwatne do czasu wykonywania „usługi”.
0
@Kamiloza91 ale realnych czy wszystkich? Bo ja widzę Kimmicha:)
Podobał mi się Kyle Walker w Totkach, ale i Trippier.
1
@Zoker mam to samo plus jeszcze Milan:)
0
@VenoM to nie popularność, to uroda :)
3
@MichalZZZ Megan Fox.
0
@BarcaInfo to był mizerny sezon pod względem bramek.
2
Rzadko kiedy to oglądam bo najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje, ale trafiłem na końcówkę Roma-Inter i pożegnania się zawodnikow i trenerów itd. I przyznam szczerze (choc tak jak wspomniałem rzadko oglądam „wydarzenia” po gwizdku) ze dawno nie widziałem tak
miłego pożegnania jak Lukaku z Dzekiem. Fajnie na cos takiego popatrzeć :)
1
Lubię ofensywna piłkę. Gole, akcje, bramki itd. Czyli to co pokazywało Manu w ostatnich kolejkach. Natomiast akurat cieszę się ze zwyciestwa Czelsi:)
0
@Coutinho007 a ja nie. Nie mając siły aby kogoś gonić odcina mu prąd i robis wślizg Czyt faul na kartkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@stradomek i to jest wrzucone w zakładkę „sport”. Zenada .... ale klików dostaną.
4
Z życia wzięte:)
Moja teściowa szukająca Ketchup: „kurde No kupiliśmy przecież Hainza.... Rummenige”;)
Każde mistrzostwa świata i Europy notuje wyniki i strzelców :)
3
@MichalZZZ Emilu Blunt.
https://www.instagram.com/p/BrX0Lv2gM29/?hl=pl
https://polski-dubbing.fandom.com/wiki/Emily_Blunt
Dodam tylko ze jej bliźniaczka to prezenterka w TVN 24;)
Małgorzata Kukuła
https://www.instagram.com/p/B3AAQ6rlalS/?hl=pl