1

@DLFCB Oj i Gollini będzie miał masę roboty. Obie strzelą to pewniaczek:) a kurs na 1,5 samej Bologni tez ładnie wygląda, no ale zobaczymy:)

0

@JimMorrisonFCB 88% posiadania, Rudy już 6 rogów wykonał, a goli brak!:)

Edit: w końcu!:)

6

@sonek kto gra grubo wygrać musi:)

0

@Coutinho007 teraz za to chłopisko:D

1

@DonMatteo901 niestety w każdym środowisku są ludzie z klapami na oczach, mam z nich szczerą polewkę:)
Co do Gytkjera to ciekaw jestem czy ktoś poważniejszy się nim interesował. Co by nie było, reprezentant kraju, więc jak na moje Serie B to "tylko" a nie "aż".

1

@Ziettol Dzięki!:)

0

@DonMatteo901 Tak? Mam wielu wśród swoich znajomych (sam jestem) i nie widziałem zdziwienia z ich strony. Tak jakby szpileczka, ale jednak przeszła obok.

1

@Ziettol daj szczegóły? Skąd, ile? Niezłe...

0

@Pilka_jest_okragla Tak naprawdę to mi szkoda Cilessena. Gość jak wchodził u nas to miał luz, był pewny i przede wszystkim wydaję się sympatycznym gościem:) A w Tej Valencii jakby jego słabszy bliźniak bronił.

0

@Colon Rio;) (15 znaków)

2

@MichalZZZ Gal Gadot

2

@Kajtek77 zacząłem się martwic:)

Myślałem, że będzie problem z "F", ale wygląda całkiem nieźle:)

1

@BarcaInfo miał pieprznięcie z wolnego:)

0

@KmN A na przykład czemu nie lubiłeś?:)

2

W składzie Evertonu Digne, Gomes i na obronie Breithweite. Szybki transfer, a i pozycja nietypowa bo stoper. Taki uniwersalny a Barca się pozbyła:(

0

@Pewex Rakitic z każdym kolejnym okienkiem odchodzi, tak samo jak do nas przychodzi Ney a Real pyta o Lewego. Co rok to samo:)

8

@FC1899Barca karne opracowane do perfekcji, kapitan jak widać pełną gębą. Natomiast przez to jakim jest chamem i burakiem na boisku, jak dla mnie, nigdy nie będzie w jednym rzędzie z Maldinim czy Puyolem.

0

@Encore myśle jednak ze dentysta. Generalnie będąc dobry fachowcem, mając wiedzę i umiejętności to wiele takich zawodów. Elektryk, hydraulik, wykończeniowka. Jednak myśle ze chyba dentysta. Ceny nieadekwatne do czasu wykonywania „usługi”.

0

@Kamiloza91 ale realnych czy wszystkich? Bo ja widzę Kimmicha:)
Podobał mi się Kyle Walker w Totkach, ale i Trippier.

1

@Zoker mam to samo plus jeszcze Milan:)

0

@VenoM to nie popularność, to uroda :)

3

@MichalZZZ Megan Fox.

0

@BarcaInfo to był mizerny sezon pod względem bramek.

2

Rzadko kiedy to oglądam bo najzwyczajniej w świecie mnie to nie interesuje, ale trafiłem na końcówkę Roma-Inter i pożegnania się zawodnikow i trenerów itd. I przyznam szczerze (choc tak jak wspomniałem rzadko oglądam „wydarzenia” po gwizdku) ze dawno nie widziałem tak
miłego pożegnania jak Lukaku z Dzekiem. Fajnie na cos takiego popatrzeć :)

1

Lubię ofensywna piłkę. Gole, akcje, bramki itd. Czyli to co pokazywało Manu w ostatnich kolejkach. Natomiast akurat cieszę się ze zwyciestwa Czelsi:)

0

@Coutinho007 a ja nie. Nie mając siły aby kogoś gonić odcina mu prąd i robis wślizg Czyt faul na kartkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@stradomek i to jest wrzucone w zakładkę „sport”. Zenada .... ale klików dostaną.

4

Z życia wzięte:)

Moja teściowa szukająca Ketchup: „kurde No kupiliśmy przecież Hainza.... Rummenige”;)
Każde mistrzostwa świata i Europy notuje wyniki i strzelców :)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?