0

@Janiama No cóż:) wiesz na pewno więcej.

3

@BarcaInfo lubię go bardzo, pd czasu kiedy grał w LM z Malagą, potem go wylali z Realu, gdy zrobił (jesli dobrze pamietam) najwiecej punktów w historii. Co prawda byli i tak za nami:) niemniej tym ruchem troche by stracił w moich oczach, czym na pewno by się nie przejął :)

0

@Janiama on tam mógł się nie bać z innego powodu. Czytałeś jego książkę? Niejeden mecz zagrał na kacu albo jeszcze pijany.

0

@DaPi tam punktu masz za co innego. Kup hotdoga, colę, kawę, cos innego niż paliwo. To co się „kupuje” najczęściej na stacji ma najmniejsza wartość punktową.

2

@Janiama mówi wprost, wali miedzy oczy, często dziwnie jak dla mnie. Do tej pory go widuje na Bródnie :) tez tam się wychowałem.

2

@kubix05 koniecznie radomskie:)

0

@Filip_10 myslisz ze jak doda kilkaset/kilka tysięcy osób do obserwowanych to wszystkich „przeczyta”?:) nie martw się, myśle ze śmiało możesz grać na swoim najlepszym poziomie:)

4

@Sulej @MichalZZZ oddaje głos na Barbare Palvin. Te filmiki mnie urzekły;)

2

@NeroTFP u mnie jest to zmienne. Lubię ofensywny futbol, wiec niektóre wyboru mogą być dziwne:)
✦ Hiszpania: FC Barcelona
✦ Włochy: Atalanta
✦ Anglia: Manchester City
✦ Niemcy: Bayern
✦ Francja: PSG
✦ Polska: Legia
✦ Holandia: Ajax
✦ Reszta świata: Sydney FC

1

@okiemtypera_lucaxx95 oby na zielono:)

0

@Joey jak
Zobaczyłem wczoraj Cole’a w odcinku „Black Mirror” to przecierałem oczy, jaki nie Shelby;)

1

@okiemtypera_lucaxx95 jak to nie ma nic ciekawego?! A Perth-Adelaide? A derby Guangzhou? Ostatnio jakby „mniej” goli al wcześniejsze derby to mecze po 7-10 goli;) u gospodarzy wciaz bramkostrzelny Zahavi i jego izraelski kolega Saba. U gości Paulinho, Elkeson i Talisca over 3,5 do gry;)

0

@Lares Higuain:D przepraszam ale musiałem :)

0

@Danny Gaucho nie przepraszam!:)

14

@Sherem zamknęliśmy budżet z końcem czerwca. Nie zapłaciliśmy 70 mln. Chcesz artykuł poczytać?

0

@Ghotti No na pewno to były dwa indywidua..:)

2

@german_17 Całe OM jakby grało słabiej, wyjąć Payeta i ich nie ma... Sevilla już wie, że transfer Ocamposa był bardzo dobrym posunięciem, to teraz próbują dalej:)

5

@MichVeB Zlatan Adriano... jeden młotek w prawej nodze drugi w lewej...❤

3

@MichalZZZ No cóż... ciezko bedzie. Panowie @ukiii i @YoNoEntiendoNada podali wszystki moje typy. Panie Olivie i Pani Olsen. Najmłodsza z sióstr Olsen:)

Jednak moj głos zdobywa po ciężkiej walce z samym sobą Olivia Munn

https://www.instagram.com/p/CDK4f1MAlCG/?hl=pl

https://www.instagram.com/p/CDAqpVEAcxA/?hl=pl

3

@Avada Kedavra Może kręci ich Anglia i tamtejsza Premiership, a skoro Anglia to... City? Miejsca brak. Liverpool? Miejsca brak. United? Wydaję się obsadzone... Arsenal/Totki? Mizeria... zostaje Chelsea:)
A może jak wspomnieli wyżej to po prostu sympatia do klubu:)

0

@messi564 śmiem wątpić. No ale może kiedyś się przekonamy.

2

@messi564 "Jeśli jakiś trener z autorytetem jak np. Xavi..." Gdzie on ma autorytet jako trener? W Katarze, gdzie nawet nie jest liderem?

Co do reszty, już od dawna chce, żeby go cofnąć skoro nikt nie umie rozegrać.

0

@rasta212 Właśnie przeczytałem jakiś artykuł, że Piszczu zagrał w 38 spotkaniach minionego sezonu i nie grał tylko wtedy kiedy był kontuzjowany.

0

@Zoker Bez Lautaro i Neymara tez wystarczy zdobyć więcej niż stracić:)

0

@rasta212 Myślę, że ma szansę. Liga, Puchar, LM.

3

@rasta212 Za Tranfermarkt - Dede 398 spotkań, Piszczu 363, Stéphane Chapuisat 284.. i dalej Błaszczu 253 i Lewy 187. Błaszczu i Lewy w ramach ciekawostki, nie są na 4 i 5 miejscu zagranicznych piłkarzy z najwieksza liczbą spotkań w BVB, jakby co:)

2

@BartqRKO 19.11.2005 Ronaldinho. Owacja na stojąco na Santiago Bernabeu. Real 0 - 3 Barcelona:)

2

@SonBarcaGoku każdy ma inny charakter. Jeden okaże słowem, jeden gestem a trzeci kwiatami. :)

0

@SonBarcaGoku nie jest tak, albo... czas na zmianę pańci;)

3

Och Napoli kupon spartoli, och jakie to Napoli słabe, jaka mizeria ... ogladalem ten mecz dużymi fragmentami, nie cały ale sporą cześć. Napoli nie gralo konkretnie o nic, wynik oczywiście nie odzwierciedla tego, ale jak dla mnie byli lepsi. Zaangażowanie, zasuwanie, niestety brak skuteczności bo sytuacji mieli hoho. A kwintesencją jak dla mnie zaangażowania i chęci, był moment kiedy przy 2:0 w 93-94 minucie Callejon biegnie i układa piłkę, żeby Handanovic szybciej wznowił. Można się śmiać, szydzić, ale przestrzegam... nie lekceważmy ich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?