0

@Lopezz80 No nie świruj, zobacz jakie ma dołki jak się uśmiecha, a Angelo dzisiaj to ubity kotlet na twarzy:)

0

@Hiacynk Czyli mamy podobnie, kogoś mi przypomina, ale kogo?:)

1

@Pogba Takie "nie tak źle, ale mogło być lepiej". Niby nieźle, ale już pisząc wyniki usprawiedliwiasz się, że nic nie powtórzyłeś.

2

@SelloutCrowd no nie, jak widzę od lat te człapanie od czasów potężnego Valverde to oczy mi krwawią. Ja jestem z tych co przełkną gorycz porażki i uznają wyższość innego zespołu, ale chcą widzieć że drużynie zależy i się starają:)

0

@Hiacynk @ronni37@Bamboleo no kurka Dida!:) Nigdy bym nie trafił, ja dopatrywałem się podobieństw do Desailego:D Dawać mi jeszcze tego po prawej:)

0

@Hiacynk Kim jest gość w rogu po lewej na górze? Właśnie widziałem wczoraj i nie mogę sobie skojarzyć. To Marcel? O wczoraj widziałem jakby mniejsze trochę, jeszcze pytanko o gościa po prawej obok Trezegeta?

3

@kamzar Powtarzam to od dobrych 3 sezonów, zniosę porażkę, ale nie zniosę braku zaangażowania:)

2

@barcafan9512 Ej coś się kończy coś się zaczyna!:)

0

@Majkel34 reklama?! zobacz jak myje rączki przed covidem:D

1

Nie wiem czy było, ale Kapustka w Legii jesli pozytywnie przejdzie badania:) takie transfery to ja szanuję;)

15

@DaPi zawodnicy drużyny atakującej nie mogą juz stad w murze. Jesli dobrze pamietam. Stosunkowo niedawno to wprowadzili.

0

@Colon Batigol, Veron, Crespo:)

0

@pepo_barcarzadzi bedziesz miał możliwość na meczu zerknąć :)

0

@pepo_barcarzadzi na brzuszku;)

1

@MichalZZZ wg apki 29.

1

@pepo_barcarzadzi jak dobrze utuczone ciele;)

0

Patrząc na składy drugiego meczu to myśle, ze Chelsea dostanie równie pięknie jak od Liverpoolu;)

0

@MarioVeB! Możliwe :)

3

@MarioVeB! Mario Rui, zawodnik Napoli;)

2

@MrRipleyyy na mordę powinni pare kopów dostać. Wielkie cwaniaki, klauny...

1

@MichalZZZ nie dawaj! Bo jak będą obie krasiwoje dziewoczki to będą dostawały obie herby;)

1

@Hiacynk a tu cyk... Pep po wygraniu LM do Włoch:)

0

Czy Milik jest totalnie na wylocie ze żadna gazeta nie awizuje go w składzie?

0

@arasz1819 a to ktoś tu płakał za Ramosem? Dziwna sytuacja:) dobrze podsumowałeś;)

0

@BarcaInfo w niedziele mecz z liderem. Ciekawe czy zagra:)

0

@inViNcibl3 nie wiem ale idę w ciemno ze socjo:)

1

@inViNcibl3 @KamilZ @DanielOOL @Kredon dziekuje. Wlasnie o to mi chodziło:)

0

Ej ... wiem nie jestem prawdziwym kibicem:(
Kiedy rewanż meczu Roma-Sevilla?

0

@DanielOOL 2,52
@jedrek7000 3,5 - 1,79 tez dobry kurs. A muszą ruszyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?