escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lopezz80 No nie świruj, zobacz jakie ma dołki jak się uśmiecha, a Angelo dzisiaj to ubity kotlet na twarzy:)
0
@Hiacynk Czyli mamy podobnie, kogoś mi przypomina, ale kogo?:)
1
@Pogba Takie "nie tak źle, ale mogło być lepiej". Niby nieźle, ale już pisząc wyniki usprawiedliwiasz się, że nic nie powtórzyłeś.
2
@SelloutCrowd no nie, jak widzę od lat te człapanie od czasów potężnego Valverde to oczy mi krwawią. Ja jestem z tych co przełkną gorycz porażki i uznają wyższość innego zespołu, ale chcą widzieć że drużynie zależy i się starają:)
0
@Hiacynk @ronni37@Bamboleo no kurka Dida!:) Nigdy bym nie trafił, ja dopatrywałem się podobieństw do Desailego:D Dawać mi jeszcze tego po prawej:)
0
@Hiacynk Kim jest gość w rogu po lewej na górze? Właśnie widziałem wczoraj i nie mogę sobie skojarzyć. To Marcel? O wczoraj widziałem jakby mniejsze trochę, jeszcze pytanko o gościa po prawej obok Trezegeta?
3
@kamzar Powtarzam to od dobrych 3 sezonów, zniosę porażkę, ale nie zniosę braku zaangażowania:)
2
@barcafan9512 Ej coś się kończy coś się zaczyna!:)
0
@Majkel34 reklama?! zobacz jak myje rączki przed covidem:D
1
Nie wiem czy było, ale Kapustka w Legii jesli pozytywnie przejdzie badania:) takie transfery to ja szanuję;)
15
@DaPi zawodnicy drużyny atakującej nie mogą juz stad w murze. Jesli dobrze pamietam. Stosunkowo niedawno to wprowadzili.
0
@Colon Batigol, Veron, Crespo:)
0
@pepo_barcarzadzi bedziesz miał możliwość na meczu zerknąć :)
0
@pepo_barcarzadzi na brzuszku;)
1
@MichalZZZ wg apki 29.
1
@pepo_barcarzadzi jak dobrze utuczone ciele;)
0
Patrząc na składy drugiego meczu to myśle, ze Chelsea dostanie równie pięknie jak od Liverpoolu;)
0
@MarioVeB! Możliwe :)
3
@MarioVeB! Mario Rui, zawodnik Napoli;)
2
@MrRipleyyy na mordę powinni pare kopów dostać. Wielkie cwaniaki, klauny...
1
@MichalZZZ nie dawaj! Bo jak będą obie krasiwoje dziewoczki to będą dostawały obie herby;)
1
@Hiacynk a tu cyk... Pep po wygraniu LM do Włoch:)
0
Czy Milik jest totalnie na wylocie ze żadna gazeta nie awizuje go w składzie?
0
@arasz1819 a to ktoś tu płakał za Ramosem? Dziwna sytuacja:) dobrze podsumowałeś;)
5
@MichalZZZ Marcelina Zawadzka
https://www.instagram.com/p/CDi74m8pETc/
https://www.instagram.com/p/CDUit87pVG_/
https://www.instagram.com/p/CCaZ4EmpBIs/
0
@BarcaInfo w niedziele mecz z liderem. Ciekawe czy zagra:)
0
@inViNcibl3 nie wiem ale idę w ciemno ze socjo:)
1
@inViNcibl3 @KamilZ @DanielOOL @Kredon dziekuje. Wlasnie o to mi chodziło:)
0
Ej ... wiem nie jestem prawdziwym kibicem:(
Kiedy rewanż meczu Roma-Sevilla?
0
@DanielOOL 2,52
@jedrek7000 3,5 - 1,79 tez dobry kurs. A muszą ruszyć.