2

@MichalZZZ Kate Upton


1

@VenoM e tam. Niech się każdy wypowie :)
Zawsze możesz zrobić swój konkurs ze swoimi kandydatkami;) na większość i tak narzekałeś.

0

@MichalZZZ sporo ludzi juz zagłosowała l, stad moje zdziwienie.

0

@MichalZZZ 60 osób zagłosowało?! Niemożliwe. Można głosować kilka razy?:)

0

@Walker którego można za obserwować w...(podaj kraj tudzież kontynent) :)

1

@Encore fundamenty w przodzie tam są od dawna. Gorzej z tyłem. Co do pytania @MESSIah16 to mam nadzieje ze tak. I ze to po City i The Reds bedzie 3 siła. Zdecydowanie mam ich powyżej Manu, Totkow, Chelsea i innych Leicesterow.

0

0

@okiemtypera_lucaxx95 2:2!!:) za wcześnie:)

0

@okiemtypera_lucaxx95 @katalonczyk987 póki co na moje (Parma). Piękne kursiwo:)

1

@MichalZZZ Taylor Swift

0

@okiemtypera_lucaxx95 będę śledził uważnie. Zobaczę sklady itd. Dla mnie to bardzo niski kurs, widzę szanse w X2 a nawet sama Parma. Ale jak mówię, pytanie jaki sklad i z jakim nastawieniem podejdą do meczu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 rozumiem ze Parma o nic nie gra, ale kurs na lecce to jakiż zart. Wiesz cos o czym ja nie wiem? Jakies absencje? Parma wychodzi rezerwami?

2

Pan Piłkarz z Gabonu. Piękna akcja:)

0

@VenoM obawiam się ze juz zawsze bedzie spoko;)

1

@MichalZZZ to spadaj ;)

1

@SHIBA nie denerwuj się. Warszawa pamięta! Wystarczy wyjść na ulice o 17, otworzyć okna, bądź pojechać do centrum. Choćby na tę jedną marną pieprzoną minutę!

0

@Janiama wielu zawodnikow z polskiej ligi ma syndrom „Legii”.

1

@Janiama transfery transferami. Nie wiadomo czy wypalą, patrz wyróżniający się w lidze Novikovas czy wczesniej Maslowski, a w Legii słabiutko. Ale wole to niż pół balkanow. Szkoda ze Legia nie ruszyła po Jevtica albo Ramireza ale i tak wyglada to bardzo dobrze. W koncu.
Natomiast za szkółkę wielki szacunek i wielkie brawa. Może Legia w koncu bedzie miała kogoś swojego;)

0

@MichalZZZ wiem wiem ale nie odpowiedziałem Tobie tylko @Gangol owi;) wiec teoretycznie nie oddałem głosu?:)

0

@escarabajo @MichalZZZ to miała być odpowiedz do Ciebie:) proszę policzyć ten głos na Iwonkę ;)

Chyba ze nie policzyłeś to chce zmienić na Nicolę Scherzinger!!:) zapomniałem o niej :(

https://www.instagram.com/p/CDKjefCDct9/?hl=pl

https://www.instagram.com/p/CC9gl7GD62I/?hl=pl


https://www.instagram.com/p/CAjFJW-DH0n/?hl=pl

1

@JackH och Amanda! Zapomniałem. Te oczy:)

2

@Gangol Iwona Strahowski:)

1

@kerouac wczoraj zobaczyłem nowość :) leciały dwa mecze. O tej samej godzinie. Niby nic dziwnego ale to był ten sam mecz:) tylko dwie rożne nazwy zespołów. Była fortuna koln i dajmy na to fortuna cologne. Takie tam gwiazdy mają;)

2

@Janiama szacunek za dystans „... bo w Legii to raczej to drugie”. Można Legie lubić albo nie, ale niejeden by zdecydowanie mówiłem „grałem!” Mimo ze tak nie było;)

4

@FCMichalo
1 tak - chodzi o to ze jadąc środkiem masz większa możliwość manewru gdy Ci coś/ktoś wskoczy/wyjdzie na drogę. Jadąc tylko prawa stroną w zasadzie mozesz uciec w lewo, jadąc środkiem mozesz w obie strony.
2 nie wiem

0

@Hiacynk Marsylia zdecydowanie gra poniżej oczekiwań. Bayern leciutko ze 3:)

0

@monsterrize w tej chwili na fortunie kurs 23:)

1

@MichalZZZ Julia Roberts

0

@takisobiektos patrzę 00:30, 3:00 i 20:30 na C+. Tez się stęsknili za NBA:)

0

@Colon Pedro pedrito Pedro pedrito Pedro pedrito.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?