3

@MichVeB To są te szczegóły, detale. Ofenzywa.. :)

0

@masq Drażni mnie Ney, ale to jak drażniłoby mnie machanie łapami CR wraz z Suarezem i Albą jest nie do opisania:) Jednak wybieram Neya:)

0

@BarcaInfo to grubo:)

2

@kulek22 drużynom*

0

@BarcaInfo Javier czy Cristiano?

4

@Hiacynk Nie ukrywam, że umknęła mi informacja o braku Wernera. Do tego brak Sabitzera to raczej pewniak Atleti. Miałem nadzieję, że powalczą, ale z tymi brakami będzie ciężko. Jednak nie skreślam Lipska, oby awansowali!:)

1

@fcbarcafan19 Nie mieli już sił:) A i celowniki (z resztą w obu drużynach) nienastawione.

0

@Pawelec7 a cóż to za typek...Konstantinos Tsimikas?

21

@MesQueUnClub96 20:45 jedyna słuszna godzina:)

0

@Bykunn ta piłka to już wielka kupa od lat. Ona wyznacza kto jest najlepszy w piłce?

0

@masq i tu się koło zamyka, niby "nie ma" ale jednak nie "teraźniejszość":)

droczę się stary:) Luzik:)

3

@MesQueUnClub_87 Dzisiaj społeczeństwo ma duże ego, zwłaszcza młodzież, więc i bardziej się szanują:)

1

@masq to źle zadałeś pytanie:) zapytałeś "dlaczego nie ma go" a nie "dlaczego nie było go". Problem sam byś się rozwiązał:)

1

@Ghotti Wybory sasina tez pod to podłożymy i cyk, wszystko legalne:)

4

@MesQueUnClub_87 to przez szacunek do siebie. Bo "Ciebie" "Ty" to już szanują a siebie i mojego "Ja" to już nie?!:)

10

@patrykzmc2000 PeeSŻe chyba:)

3

@NeroTFP panie psorze, pan od razu wytłumaczy:)

4

@Bobo25 Można. Zawsze uważałem go za niedojrzałego gnoja, chciwego, rozpieszczonego przez tatusia. Mimo, że również podkreślam od lat, że naszą lewą stronę mogłoby ruszyć tylko dwóch ludzi. Właśnie on i Hazard (ten z Chelsea). Nie zmienia to jednak faktu, że nie chce go tu znowu.

0

@pikass14 My zamawialiśmy 2 lata temu w necie, naczytaliśmy się przed Afryką, że bez tego nas zeżrą. I że to mega mocny środek itd. Nie wiem jaka jest dziś dostępność tego w sklepach stacjonarnych.

0

@Fawrf Może przez profil zaufany? Załatwiłem kwity z wymeldowaniem nie wychodząc z domu. Potwierdzenie o wymeldowaniu, jak również potwierdzenie o tym, że faktycznie nikt nie jest zameldowany (tak to dwa różne zaświadczenia) siedząc dupą na kanapie:)

0

@pikass14 @Prezes_sycylijczyk żona mówi, że działa:)

2

@Geble Patrząc na wczorajszy mecz możesz mieć takie zdanie, natomiast zachwyty były cały rok, Atalanta grała widowiskowo, strzelała dużo goli i napsuli krwi całej czołówce SerieA. Myślę, że brak Ilcica, do tego trochę jakby zmęczenie materiału i widziałeś co widziałeś. Te zachwyty o których wspomniałeś były w 100% uzasadnione.

2

@Rust_Cohle A propos Romario, kiedyś była taka sytuacja...:)

0

@Hiacynk Lipsk strzeli.

0

@takisobiektos pan koszykarz:)

Myśle ze triple na luzie. Juz 5 asyst:)

0

@LonelyVEB co z Juve? Chodzi mi o miejsce w tabeli. Jednak Juve mistrz:)

1

Piękny sen pięknej Atalanty się zakończył. Miło było się nią grzac przez tyle miesięcy ;) zrobili więcej niż ktokolwiek by się spodziewał. Ostatnio nieco jakby zmęczeni, mniej skuteczni. Dochodzą w LM dalej niż niejedna potęga europejska, zostawiają na swoim podwórku za sobą Napoli,Lazio, Milan czy Romę:)

Dziękuje piękna :)

0

@damiano996 śmieszek :)

0

@fcbarcafan19 zagrane?:)

7

@FafitFCB jedyna dobra rada to „nie na piłce bo bedzie jajo!!”;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?