escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MichVeB To są te szczegóły, detale. Ofenzywa.. :)
0
@masq Drażni mnie Ney, ale to jak drażniłoby mnie machanie łapami CR wraz z Suarezem i Albą jest nie do opisania:) Jednak wybieram Neya:)
0
@BarcaInfo to grubo:)
2
@kulek22 drużynom*
0
@BarcaInfo Javier czy Cristiano?
4
@Hiacynk Nie ukrywam, że umknęła mi informacja o braku Wernera. Do tego brak Sabitzera to raczej pewniak Atleti. Miałem nadzieję, że powalczą, ale z tymi brakami będzie ciężko. Jednak nie skreślam Lipska, oby awansowali!:)
1
@fcbarcafan19 Nie mieli już sił:) A i celowniki (z resztą w obu drużynach) nienastawione.
0
@Pawelec7 a cóż to za typek...Konstantinos Tsimikas?
21
@MesQueUnClub96 20:45 jedyna słuszna godzina:)
0
@Bykunn ta piłka to już wielka kupa od lat. Ona wyznacza kto jest najlepszy w piłce?
0
@masq i tu się koło zamyka, niby "nie ma" ale jednak nie "teraźniejszość":)
droczę się stary:) Luzik:)
3
@MesQueUnClub_87 Dzisiaj społeczeństwo ma duże ego, zwłaszcza młodzież, więc i bardziej się szanują:)
1
@masq to źle zadałeś pytanie:) zapytałeś "dlaczego nie ma go" a nie "dlaczego nie było go". Problem sam byś się rozwiązał:)
1
@Ghotti Wybory sasina tez pod to podłożymy i cyk, wszystko legalne:)
4
@MesQueUnClub_87 to przez szacunek do siebie. Bo "Ciebie" "Ty" to już szanują a siebie i mojego "Ja" to już nie?!:)
10
@patrykzmc2000 PeeSŻe chyba:)
3
@NeroTFP panie psorze, pan od razu wytłumaczy:)
4
@Bobo25 Można. Zawsze uważałem go za niedojrzałego gnoja, chciwego, rozpieszczonego przez tatusia. Mimo, że również podkreślam od lat, że naszą lewą stronę mogłoby ruszyć tylko dwóch ludzi. Właśnie on i Hazard (ten z Chelsea). Nie zmienia to jednak faktu, że nie chce go tu znowu.
0
@pikass14 My zamawialiśmy 2 lata temu w necie, naczytaliśmy się przed Afryką, że bez tego nas zeżrą. I że to mega mocny środek itd. Nie wiem jaka jest dziś dostępność tego w sklepach stacjonarnych.
0
@Fawrf Może przez profil zaufany? Załatwiłem kwity z wymeldowaniem nie wychodząc z domu. Potwierdzenie o wymeldowaniu, jak również potwierdzenie o tym, że faktycznie nikt nie jest zameldowany (tak to dwa różne zaświadczenia) siedząc dupą na kanapie:)
0
@pikass14 @Prezes_sycylijczyk żona mówi, że działa:)
2
@Geble Patrząc na wczorajszy mecz możesz mieć takie zdanie, natomiast zachwyty były cały rok, Atalanta grała widowiskowo, strzelała dużo goli i napsuli krwi całej czołówce SerieA. Myślę, że brak Ilcica, do tego trochę jakby zmęczenie materiału i widziałeś co widziałeś. Te zachwyty o których wspomniałeś były w 100% uzasadnione.
2
@Rust_Cohle A propos Romario, kiedyś była taka sytuacja...:)
0
@Hiacynk Lipsk strzeli.
0
@takisobiektos pan koszykarz:)
Myśle ze triple na luzie. Juz 5 asyst:)
0
@LonelyVEB co z Juve? Chodzi mi o miejsce w tabeli. Jednak Juve mistrz:)
1
Piękny sen pięknej Atalanty się zakończył. Miło było się nią grzac przez tyle miesięcy ;) zrobili więcej niż ktokolwiek by się spodziewał. Ostatnio nieco jakby zmęczeni, mniej skuteczni. Dochodzą w LM dalej niż niejedna potęga europejska, zostawiają na swoim podwórku za sobą Napoli,Lazio, Milan czy Romę:)
Dziękuje piękna :)
0
@damiano996 śmieszek :)
0
@fcbarcafan19 zagrane?:)
7
@FafitFCB jedyna dobra rada to „nie na piłce bo bedzie jajo!!”;)