escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prezes_sycylijczyk No trafiłem jak zasłaniali, ustawiali snookery, wbijać a nie kunktatorstwo jak u Simeone;)
@Encore @FDJ próbowałem ;)
3
Szanuje panowie za Snookera. Oglądalem z kwadrans i wyłączyłem. Za F1 tez szanuje:) dla mnie najzwyczajniej w świecie to nuda:)
0
@ja8215 No wlasnie, czyli rozpieszczony wynikami i tytułami:)
1
@Tomek_TF ja po prostu widząc co prezentują obie drużyny, spodziewałem się porazki, nie takiej, ale jednak:)
0
@macio_944 Przeciez chodzą w necie ze 4 filmy jak przemawia w Argentynie i Barcelonie przez te 10-12 lat:)
1
@ja8215 może za młody jesteś :) z wiekiem bedzie łatwiej:)
0
Piłkarze juz od kilku lat wzięli sobie za bardzo do serca cytat: „lepiej mądrze stać niż głupio biegać.”
2
@RobsonPL spokojnie z tymi DeJongami:)
0
@LuisSalvano niektórym graczom to wręcz trzeba godnych wyzwisk. Dziady:)
4
@msmsms bramke;) strzeliliśmy jedną bramke ;)
13
@BarcaInfo kuca przy barze i popija drinka powinieneś napisac;)
3
@kombo13 dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, jasne ze założ!!:)
1
@Bykunn to nie chodzi o znęcanie, a „patrzenie”. Ludzie myślą „moj klub to Barcelona wygraja ze wszystkimi bo sa najlepsi”, tez chciałbym zeby wygrywali ze wszystkimi ale odrobine, naprawdę tyci tyci obiektywizmu:)
6
@Herato a co zrobił zeby go linczować?
2
Ja się tylko powtórzę, jaki ja byłem najgorszy jak pisałem ze dzis Bayern jest dwie półki nad nami. Po meczu mogę zaprosić do dyskusji czy tylko dwie.
Jakie to było umniejszanie słabej Bundeslidze, słabym drużynom które wyeliminował Bayern w LM.
Proszę o otwarcie oczu (chociaż ciężko zamknąć po takim wyniku) jeśli ktoś gra bardzo dobrze i nie przegrywa (głównie wygrywa, malutko remisów) od 20paru spotkań, a ktoś gra tak jak my to balonik jest pompowany słusznie. Niestety.
1
Dostałem dziś kilka smsow i kilka telefonów o treści „8:2 naprawdę??!!” Odpowiadałem „spodziewałem się porażki ale nie aż tak”. Pisałem również w przerwie ale zakładam ze zginęło w tym wiadrze hmmm w tym tirze pomyj i hejtu - jak pisałem ze Bayern jest dwie półki wyżej to byłem najgorszy. Ale teraz?? Teraz zapraszam do dyskusji czy tylko dwie półki. Gratuluje gościom od kartki Suareza i współczuje typowi który zagrał 2 koła na Barce, ale z drugiej strony... skoro za tyle zagrał to stać go;)
1
Jaki ja byłem najgorszy pisząc ze Bayern jest dwie półki wyżej. Do młodych kibiców - troche dystansu i obiektywizmu.
0
@marchisio10 razem z Tobą jak widzę, to jeszcze niestety dziesiątki osób
1
Taka ciekawostka. W meczu 1ligi Arabii Saudyjskiej pomiędzy Allalal a Aletifala (za ciezko do napisania), ktoryz odbędzie się o 19:50, głównym sędzia bedzie Polak Daniel Stefański.
0
@NeroTFP to ta Pani co zrobiła „show” w TVP?:)
0
@szymonekk " W punkt"!:)
0
Paulina z jakim golem w Chinach!:D Można?:) można!:)
ps. nie, nie wrzucę filmu:) Nie znam się, do obejrzenia na flashscore:)
2
@szymonekk Właśnie ja nie mówię o kasie a o zarządzie. Czy Lipsk (chociaż teraz już droższe transfery) czy Salzburg biorą młodych, nieznajomych zawodników i sprzedają za dużą kasę.
3
@MichVeB Ogromna zasługa RedBulla. Salzburg w Austrii jakie transfery z klubu, rzadzi na swoim podwórku. Lipsk w Niemczech. Mają drużyny w MLSie i w Brazylii. Wszystkie jest zarządzane z głową.
4
@rainyy no... dobre. Albę tez można dać:)
3
@IronSanHybrid ja pier... pięknie:) ciekawe czy puszczą w głównym wydaniu dzisiaj:D
13
@MesQueUnClub96 a jeszcze bardziej po 50-metrowym spalonym:D
0
@18wojtek99 co zrobisz?:)
0
@masq @Jonyx albo przez przeglądarkę:)
2
@MesQueUnClub96 To polskie media nakręciły te "bańkę" i stad nagle wielka niechęć do Bayernu. Pisałem o tym kilka dni temu, jak to jest, że gdy gra Bayern mecz w lidze to wielkie spusty "Robert och i ach", "Muller z 30 asystą, wow, ale niedoceniony zawodnik", "Davies ale chodzi na lewej", a dzisiaj gdy mecz z nami nagle "co to Bayern, jaki on tam wielki, słaba liga niemiecka, w europie też marni". No tragedia...