4

@IronSanHybrid piękne!!:)

0

@Roobo spodziewasz się czegoś nowego?

0

@Szklaner Ja bym brał Talisce:)

4

@emeu jeśli chodzi o naleśniki to polecam "Manekina" w Wawie i innych miastach:) A co!

2

@Hiacynk Już wiadomo oficjalnie gdzie? Ta Benfica klepnięta?

0

To jest nieprawdopodobne ile razy ta sama gównoburza jest zaczynana. Dosłownie o to samo... Ty zacząłeś, nie bo Ty, nie Ty... I tak mnie nie obchodzi co piszecie, obchodzi bo komentujesz... ja pieprze.. panowie..

PS. Nie zapraszam do dyskusji.

0

@Kondi06 done:)

3

@donleo12 Lewy gaśnie... trzymajta mnie. 5 goli, 5 asyst w czterech ostatnich meczach LM, czy jakoś tak. No gaśnie ...

0

@SamuraJack Gaya swojego czasu wyglądał równie imponująco co Alba grajac w Valencii.

0

I ja to szanuje :D

0

@LukaszFan Ok racja, farfocel;) cofam to. Niemniej jednak i bez tego to i tak jak dla mnie gruby wyczyn.

9

@KamilZ pierwszy mecz z Chelsea 0:3 na wyjezdzie. Dwie pierwsze asysty, trzeci gol. Drugi mecz z Chelsea 4:1 Zaczął i skończył strzelanie. Do tego przy pozostałych asysty. Z Barcą Ok, 5 czy 6 jego bramka, ale za to na 1:0 asysta. Wczoraj na 3:0. Jesli to jest dla Ciebie marny wklad bo strzela ostatnie gole, to ja nie wiem jak z ludźmi ujmującymI Lewemu rozmawiać.

Edytowałem „asystę” na 2:0 z Lyonem. Za duży farfocel;)

3

@DonVincenzo
- rozumiem, że Bułkę śledzisz od zawsze;)
-zgadzam się
-niedużo tam szkopow:)
-tez pamietam;) ale „nie kibicowałem im od zawsze”
-gęba jak gęba, kwestia gustu. Natomiast bardzo sympatyczny facet, z tego co mówią dziennikarze.
-nie jest winą to ani Cou ani Bayernu
-Thiago gdyby został to grzaliby ławę latami... dobrze ze odszedł i zrobił krok w przód jesli chodzi o swoją kariere:)

1

@Kettger
Ja bym po Dembele ruszył
Chłop obronę City skruszył
Tego z Lyonu oczywiście
Przyjdzie inny i czar pryśnie.

0

@FranzMaurer można się śmiać, ale sieją postrach. On, Azmoun, Dzuyba. Sieją w Rosji:)

0

@MesQueUnClub96 Ja myślę, że też przynajmniej 4 strzelą ale i Lajon ze sztukę:)

1

Bayern, Bayern, Bayern a tu niedaleko nas... Zenit od 25 spotkań nie zaznał porażki:)

0

@Yanek Robcio zaraz dogoni:)

1

@matirix20 Już wybrany:)

0

@Jaca27 elegancko:) poziomem pasuję:)

1

@DonMatteo901 10 minut temu, 11 wpisów niżej:)

1

@Jaca27 cyk 0:1:)

2

@kubix05 Prawda:)

1

@MNSbEstEver czekamy:)

2

@MesQueUnClub96 ja myślę, że Bayern po wznowieniu wygrałby z każdym:)

0

@MESSIah16 Jak każdemu nowemu, życzę jak najlepiej, bo tym samym, życzę sobie jak najlepiej. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, tak myślę:)

1

@MichVeB Pisali tu już o nim, że jakiegoś wielkiego szału nie robi, dobry do przodu, gorzej do tyłu.

0

@pele1282 zdecydowanie Piket:)

2

@koksik2700 dostał świetną ofertę, poza jak mniemam kasą za podpis, dostał również zapewne dobra pensje, ale i warto wspomnieć, że klub zobowiązał się kupić od niego (kilkaset/kilka tysięcy nie wiem) butelek jego prywatnego wina czytaj również kasa. Wiedział co robi:)

4

@JimMorrisonFCB @Hiacynk ja również dodałbym Willana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?