escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@IronSanHybrid piękne!!:)
0
@Roobo spodziewasz się czegoś nowego?
0
@Szklaner Ja bym brał Talisce:)
4
@emeu jeśli chodzi o naleśniki to polecam "Manekina" w Wawie i innych miastach:) A co!
2
@Hiacynk Już wiadomo oficjalnie gdzie? Ta Benfica klepnięta?
0
To jest nieprawdopodobne ile razy ta sama gównoburza jest zaczynana. Dosłownie o to samo... Ty zacząłeś, nie bo Ty, nie Ty... I tak mnie nie obchodzi co piszecie, obchodzi bo komentujesz... ja pieprze.. panowie..
PS. Nie zapraszam do dyskusji.
0
@Kondi06 done:)
3
@donleo12 Lewy gaśnie... trzymajta mnie. 5 goli, 5 asyst w czterech ostatnich meczach LM, czy jakoś tak. No gaśnie ...
0
@SamuraJack Gaya swojego czasu wyglądał równie imponująco co Alba grajac w Valencii.
0
I ja to szanuje :D
0
@LukaszFan Ok racja, farfocel;) cofam to. Niemniej jednak i bez tego to i tak jak dla mnie gruby wyczyn.
9
@KamilZ pierwszy mecz z Chelsea 0:3 na wyjezdzie. Dwie pierwsze asysty, trzeci gol. Drugi mecz z Chelsea 4:1 Zaczął i skończył strzelanie. Do tego przy pozostałych asysty. Z Barcą Ok, 5 czy 6 jego bramka, ale za to na 1:0 asysta. Wczoraj na 3:0. Jesli to jest dla Ciebie marny wklad bo strzela ostatnie gole, to ja nie wiem jak z ludźmi ujmującymI Lewemu rozmawiać.
Edytowałem „asystę” na 2:0 z Lyonem. Za duży farfocel;)
3
@DonVincenzo
- rozumiem, że Bułkę śledzisz od zawsze;)
-zgadzam się
-niedużo tam szkopow:)
-tez pamietam;) ale „nie kibicowałem im od zawsze”
-gęba jak gęba, kwestia gustu. Natomiast bardzo sympatyczny facet, z tego co mówią dziennikarze.
-nie jest winą to ani Cou ani Bayernu
-Thiago gdyby został to grzaliby ławę latami... dobrze ze odszedł i zrobił krok w przód jesli chodzi o swoją kariere:)
1
@Kettger
Ja bym po Dembele ruszył
Chłop obronę City skruszył
Tego z Lyonu oczywiście
Przyjdzie inny i czar pryśnie.
0
@FranzMaurer można się śmiać, ale sieją postrach. On, Azmoun, Dzuyba. Sieją w Rosji:)
0
@MesQueUnClub96 Ja myślę, że też przynajmniej 4 strzelą ale i Lajon ze sztukę:)
1
Bayern, Bayern, Bayern a tu niedaleko nas... Zenit od 25 spotkań nie zaznał porażki:)
0
@Yanek Robcio zaraz dogoni:)
1
@matirix20 Już wybrany:)
0
@Jaca27 elegancko:) poziomem pasuję:)
1
@DonMatteo901 10 minut temu, 11 wpisów niżej:)
1
@Jaca27 cyk 0:1:)
2
@kubix05 Prawda:)
1
@MNSbEstEver czekamy:)
2
@MesQueUnClub96 ja myślę, że Bayern po wznowieniu wygrałby z każdym:)
0
@MESSIah16 Jak każdemu nowemu, życzę jak najlepiej, bo tym samym, życzę sobie jak najlepiej. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, tak myślę:)
1
@MichVeB Pisali tu już o nim, że jakiegoś wielkiego szału nie robi, dobry do przodu, gorzej do tyłu.
0
@pele1282 zdecydowanie Piket:)
2
@koksik2700 dostał świetną ofertę, poza jak mniemam kasą za podpis, dostał również zapewne dobra pensje, ale i warto wspomnieć, że klub zobowiązał się kupić od niego (kilkaset/kilka tysięcy nie wiem) butelek jego prywatnego wina czytaj również kasa. Wiedział co robi:)
4
@JimMorrisonFCB @Hiacynk ja również dodałbym Willana.