escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP widziałem pare razy:) pomijam jej urodę w tym filmie, ale jakoś tak mi się dobrze kojarzą te nazwiska VanDamme, Stallone, dlatego jaralem się jak małe dziecko na każdą kolejną część „Niezniszczalnych” z każdą tą podstarzałą gwiazdą:)
2
@NeroTFP Van Damm Van Dammem ale i Rosanna Arquette:)
0
@FCMichalo słaba pomoc?
4
@NeroTFP taka ciekawoatka:) śledząc wszystkie dziwne ligi natknąłem się na Rengifo. Wciaz jest aktywnym graczem:)
Peru - Alianza Huanuco
0
@IronSanHybrid Ok tylko czy to jakiś ośrodek dla młodzieży czy cos:)
0
@blaugrana1980 wydaje się ze on chce transferów, byleby nie ruszac ziomeczkow:)
0
@IronSanHybrid schody schodami... ciekawi mnie co ro za miejsce, że tam tyle nachlanych patusów?
0
@chudymc zakładam ze o... cycki?:)
Zdjęcia bez - mało tam tych lajkow czy czegoś tam, nie wiem co ma insta bo nie używam, ale zdjęcie z cyckami i liczby rosną. Tyle ze akurat dziwi mnie te obecne zdziwienie? To nowość? Od lat artykuł o sporcie ma mniej lajków czy wyświetleń niż artykuł np „była dziewczyna Neymara pokazała cycuszki”:)
0
@cules100pro dałeś to do zrozumienia. Tak czy inaczej wykluczyłes obecna opcje.
3
@cules100pro a ja nie mam, tzn że nie powinienem móc się logować?
0
@matirix20 zajebiste.
7
@Jordi10 a jakie mamy prawo sie wypowiadać „Barcelona zagrała słaby mecz, dno totalne”? Przecież tez mi dała wiele radości, więcej niż ja jej. To tez nie mogę oceniać? Ja nie oceniam czy źle robi czy nie, mam swoje zdanie... ale nikt mi nie zabroni;)
1
@cules_ poza Messim to chyba nikt nie mówił ze może on grać za darmo? Leo to powtarzał przy każdorazowym podpisywaniu podwyżki:)
0
@Jarema1987 @pawelfcb2010
Zapomniałem:) dzięki:). Moja wina.
0
@Arkon ale wiesz, że to nie jest tak ze wysyłasz fax do Live „nie chcecie Thiago? My go wezmieny. Ile? 18? Ok, zaraz przelewamy”. Wiesz ze piłkarza słowo również cos znaczy? Jesli będziemy frajerami to nie dlatego ze Thiago nie kupimy, będziemy frajerami ze wychowanek klubu nie chce tu wrocic.
0
Biorą pod uwagę kłopoty z obrońcami w Legii, że taki Remy nie grał od miesięcy, niewiele minut Stolarskiego, 120 minut kilka dni temu Jędzy... dziwi mnie kurs na Legie.
0
@kubix05 w koncu:) oby zrobił więcej niż ostatni nasi rodacy w Hiszpanii: Pawłowski czy Tytoń.
0
@robsesh wiesz co... ale z drugiej strony.. słyszałem od kilku dziewcząt/kobiet wlasnie to co napisałeś. „Podobam się? Podejdź”. Ludzie nie wierzą w siebie, a wystarczy podejść.. co Cię może spotkać? „Spadaj”, „nie jestem zainteresowana”, „nie jesteś w moim typie”. Niby nic...;)
2
@draxidox dla mnie to pic na wodę. Ale każdy wydaje na co chce, każdy oglada co i kogo chce, mnie np dziwi ze ktoś taki jak osoba na Twoim zdjęciu jest tu „znany”.
0
Cieszę się;) jeden z niewielu, ktoremu zaangażowania nie można odmówić. Głodny, gry, głodny sukcesów, nie to co nasze napasione tuzy:)
0
@badej60 co zrobił?:)
1
@shinthps muzyka mnie usypia i budzi. Nastawiony timer i budzik w radiu.
0
@Transu96 juz sam się dziwiłem „nikt?! Poważnie?!” ale wtedy wjechałeś Ty, cały na biało:)
0
@cudak321 luzik:)
2
@cudak321 wiesz co, prawdę mówiąc juz sam pomysł prezentu dla młodego jest dla mnie dziwny. Ja jako młody od razu powiedziałem ze nic nie chce. Dasz w kopercie, „ubierzesz sie”, złożysz się na kawalerską imprezę, dojazd/nocleg na weselu. Bekniesz pare stówek i jeszcze prezent na kawalerski.... No jestem na nie.
5
@cudak321 jesli pije to tak, ale generalnie dziwna akcja. Świadek, który organizuje kawalerski powinien skontaktować się z osobami które chce młody widziec na swoim wieczorze i to on powinien ogarnąć prezent po jakiejś burzy mózgów z Wami.
0
@FCB24 Sterling i Walker na prawą:)
0
@Slazmi jest sporo takich ludzi:)
4
@Slazmi Przypomniała mi się taka historia jak tak czytam tę Twoją "relacje". Kiedyś będąc po coś na Sadybie jakiś starszy pan zapytał mnie o jakiś tam autobus (byliśmy na przystanku), odpowiedziałem mu, że nie jestem stąd i że nie wiem, ale mogę mu sprawdzić tylko niech powie o co chodzi, a on coś w stylu "tyle tu się zmieniło, pamiętam jak tu wszędzie były pola a my z moimi kolegami się chowaliśmy w trawach gdzieś tam (wskazuje mi miejsce ręką) gdy strzelali do nas Niemcy". Tak sobie pomyślałem wtedy i tak sobie myślę o tych miejscach, ulicach które opisujesz, że człowiek chodzi sobie jak gdyby nigdy nic. Starówka, piwko, obiadek, coś tam, a jakby się przenieść kilkadziesiąt lat wstecz, to właśnie dokładnie w tych miejsca gdzie "piwko, obiadek, coś tam", działy się właśnie takie rzeczy...
Tak mnie wzięło jakoś...:)
Chwała Bohaterom!
0
@Raducioju TVP ma sporo boksu ostatnio, myśle ze tam może się „pobawić”. Pisałem o tym kilka miesięcy temu, ze chodzą pogłoski o nim w TVP. Bedzie ogarniał niemiecka w C+ i w TVP. Ale co? Cos sobie wybierze :)