escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PRINSU proszę Cię... tu juz tyle wątków było. Tak wszyscy poza Koemanem wolą Thiago. Tylko, ze może Koeman woli Wijnalduma bo Thiago prawdodpobnie NIE CHCE tu przyjść. Bo, uwaga... może to się wydać nieprawdopodobne, ale piłkarz MA PRAWO głosu jesli chodzi o transfer:)
3
Kur... Ja juz głupieje... w
Nocy Ferrari teraz Ferrari... oni co 12 h jeżdżą?:)
2
@VIPER2712 dla mnie wszyscy mają umiejętności na najwyższym poziomie. Tyle ze Leo będąc na boisku „blokuje” dwie pozycje. Prawe skrzydło i ofensywnego środkowego pomocnika.
1
@VIPER2712 i znowu to samo napisze:) skoro został Leo to ciezko bedzie miał i Cou i Griezman a i Dembele:)
0
@Suzu odejdzie Depay to zejdą troche z płac i cyk... dla Umtitiego:)
0
@Tomo1989 jak co drugi dzien:)
3
@Tomo1989 wrzucał to wczesniej @IronSanHybrid ale i tu się odniosę. Śledzę ligę australijska od ładnych paru lat. To co Adrian zrobił w duecie z Bobo w swoim sezonie w Australii to majstersztyk. Skoro taki niedzielny Janusz jak ja oglada/śledzi te ligę to czemu tego nie robili przed mistrzostwami w 2018 wysłannicy kadry? No nie zdzierżę. Tylko nie zarzucajcie mi ze Polaków rozsianych po świecie jest tryliard zeby ich obserwować. Może i tak, ale Mierzejewski nie był jakimś nołnejmem. Tyle:)
2
@IronSanHybrid można się śmiać, ale po tak kapitalnym sezonie w Australii, to ze nie dostał powołania na mistrzostwa 2018 to nieporozumienie... szkoda.
0
@kibicsportu zdecydowanie dobra przyszłość. Ma to czego nie miała Aga, siłę. Brak jeszcze tej techniki, próbuje, ale nie zawsze wychodzi, natomiast to do wytrenowania. No mogła dziś pokusić o lepszy wynik a może i wybraną. Zaczynała świetnie oba sety.
1
@RomanHoffer nie mam pojecia o czym mówisz. Chodzi mi tylko ze można polubić słowa osoba nielubianej, jesli to mądre słowa. Tyle:)
2
@RomanHoffer polajkowanie = przymilanie się?
2
@RomanHoffer ale może lajkuje treści a nie „osobę”. Jeśli kogoś nie lubię, tudzież nim gardzę ale powie coś mądrego to nie widzę powodu żeby tego nie pochwalić czy zalajkowac.
3
Ferrari i Ferrari... F1 gdzieś jeździ?
0
@don'T.R.I.P.e masz szczescie ;)
2
Jak ktoś ma wolne 6 godzin to na Polsacie teraz się zaczynają „Niezniszczalni 2”. Tylko dla osób 30+, młodsi mogą nie zrozumieć kim się jarają „starsi”:D
1
@Coutinho007 No wolą Cancelo:) którego swoją drogą obecność w tylu topowych klubach dziwi mnie tak samo jak obecność Danilo:)
0
Antuan i Braithwaite w wyjściowych składach. Trincao i Semedo na ławce. Sklady 3 potentatów na dzis wygladaja imponująco - Belgia, Francja, Portugalia. Czy będą hity, czy takie same kity jak obecnie Anglia?:)
0
@Encore myśle ze tu w koncu doczekamy się bramek... i pogromu:)
0
@FCBKasza Pique tuż za napastnikami... odważnie :D
0
@FCBKasza oby wzięła pare lekcji od Agnieszki, bo ta techniczne to była top 3. Piękna akcja:)
0
@NaFazieHitman Messi miał takie cos:)
2
Pisałem wczoraj, ale dzisiaj powtórzę. Najgorsze z meczu Holandia-Polska - 88 minut.
Najlepsze - Depay.
Znawcy od „słaby Depay nie dał rady w Manu.”A kto wtedy dał? Ściągnęli jego, Martiala, Sancheza, Lukaku i dopiero po latach, dzisiaj Martial daje rade. Ja rozumiem, że on kręcił naszymi kadrowiczami, ale takiego polotu, magii i funu z gry nie ma nikt dzis w Barcelonie. Do tego Koeman go zna, a cena? To juz w ogole strzał w trzynastkę :)
0
@adasko1998 zdziwię się jesli Hakimi bedzie czyimkolwiek zmiennikiem:)
0
@johny1212 o:) to ja:) „zbawieniem, a zarazem przekleństwem”, tyle razy to tu napisałem:) Taka niestety prawda. „Potrzebujemy skrzydłowego!” - „po co? Na prawej jest Leo”. „Potrzebujemy rozgrywajacego/cofniętego napastnika” - „po co, przecież tam schodzi Leo”. Leo potrafił czarować i pewnie jeszcze nie raz nas zaczaruje a i pewnie rozczaruje, ale nie powiesz mi ze patrzenie na niego to zbawienie ale i blokowanie przez niego pozycji to juz w tym jego wieku to jednak przekleństwo.
10
@DonMatteo901 Klich kozak w Leeds, Zieliński miewa kozackie mecze w Napoli, Szymański dopiero kilka kolejek a ma już kilka asyst w lidze. Przyjeżdzają na kadre i zapominają? Jak dla mnie to tam trenera trzeba. Takie Leo Benhałera;)
0
@tristan87 myslalem ze i angielski troche ogarnia znając pare osób na stanowiskach.
1
@MesQueUnClub_87 wiesz co... ja się cieszyłem na Bonka po tym śmiesznym prezesie Lato. Myśle sobie... zna języki, ma znajomosci, sparingi będą z topowymi teamami... No ale Zibi czasami odlatuje, a te utarczki na Twitterze ech.
0
@itmustbejoke
Niemcy: No Sane, Sancho... ale cóż... Pan Kimmich;)
Anglia: KDB
Francja: Mbappe
Włochy: Chiesa :)
Hiszpania: Hazard (ale tak naprawdę ten z Anglii;)
0
@lucca87 sorry, nie wiem czemu myslalem ze to Ty napisałeś a nie Lincoln. Odpowiedziałem jemu ze jednak mieliśmy setkę:)
0
@Uukasz_93 Gdańsk Gdańskiem ale w średniej Wiśle Płock radził sobie na tyle dobrze ze wygrywał tytuł (a może i dwa, nie kojarze) trenera miesiąca. A przecież kadra płocczan w porównaniu z Lechią, Legią czy Lechem to zart.