0

@ElPonczato No tak, tylko o Miliku słyszałem juz kilka miesięcy temu. Szkoda.

0

@betonito ech gościu... rozumiem, ze Tobie jakby dawali to bys odmówił:) jest kasa to się ściąga najlepszych. To jest dziwne? Nie wiem jaka jest sytuacja ze szkółką, nie orientuje się, ale zakładam , że City w porównaniu z takimi Ajaxami, United czy Barceloną raczkuje jesli o to chodzi. Ale może się myle. Niemniej troche na sile próbujesz umniejszać Pepowi. Gdzie nie poszedł wykręcał rekordy punktowe i strzelonych goli. Hiszpania, Niemcy, Anglia. Nie chce mi się pisać jego osiągnięć.

0

@Adey jak dla mnie to wystarczy zeby szrot odszedł.

1

@betonito ceny cenami, taki rynek, ale to on wypatrzył Sane w Niemczech, on sobie wyszukał Edersona, a i chyba KdB nie był takim grajkiem przed City jak jest obecnie.

1

@mateusz1989VeB czyli rozumiem ze temat „Milik juz dogadany z Juve” przepadł tak?

0

@Azi póki co oficjalnie nie ma tylko Rakitica, póki co oficjalnie jest nowy trener. Czy jest rewolucja czy rozwolnienie, i tak wszyscy chcą nam dokopać :)

0

@SHIBA genialne :)

1

@Junngeas nie wierze przede wszystkim ze mozesz wypić butle gazowanej wody „na raz”:)

0

@Junngeas a butelkę wody wypijasz gazowanej czy nie?

3

@Azi nikt nie zagra sparingów. Piłkarzy ma dobrych, nawet bez Leo. Nie żartujmy.

0

@zadafcb nie swiruj. W dzien smakuje tak samo:)

3

@Grubson06 nie Grubson:) ja nie o tym... nie ma słowa zaczol:) szybciutko mi to edytuj:)

1

@Grubson06 co zrobił?:)

1

@Esio pan mąż corki prezydenta:) wokalista zespołu Poluzjanci;)

0

@Kamiloza91 pytanie co jest w stanie wykrzesać Koeman z nich. Jesli każe im zapier... zasuwać na treningach, jesli to bedzie skutkowało lepszą wydolnością, lepszą kondycja, a może i większa szybkością zawodnikow... to czemu nie?

0

@blaugrana_36 ale wiesz, że poza klubami jeszcze musi się zawodnik zgodzić...?

0

@Danny Gaucho przyznam, że wlasnie w takich „dalekich” krajach stawiałbym najprędzej na Leo/Cris bądź ktoś z ich kraju... miła niespodzianka.

5

@barteq lacznie mają 200 lat, ale wiesz ile piniendzy zaoszczędzą na nie płaceniu pensji?:)

2

@Cienkss Duńczyk ;)

1

@LuisSalvano skoro w topie puścili za 18 to dzis wzięliby za 15? Nie sądzę. Znaczy chciałbym, zeby i za 300 poszedł:)

0

@VenoM tego ma uczyć w czym był najlepszy przez wiele lat, pokazać to na boisku a przekazać na treningu to chyba różnica co?
@Kajtek77 on nawet by nie dogonił żółwia:) zgadzam się, ale napisałem z konieczności. Z braku zmian, czy innych czerwonych kartek. To juz jest konieczność czy wciaz nie?

4

@VenoM miałem to pisać, chłopa swoje lata ma, najlepsze sezony ma za soba, a i nie grał juz zbyt duzo. To nie wiem kto by go wziął za 20-30 i więcej mln.

0

I znowu płacze na LR „bo Busi został chlip chlip chlip”. Busi zostanie w tym okienku i mam nadzieje ze zostanie w następnym. Wszyscy się zgodzimy ze jest piekielnie inteligentnym zawodnikiem. Koeman powiedział juz ze tacy ludzie jak Griez czy przede wszystkim DeJong nie grali na swojej pozycji. Myśle ze to jasna zapowiedź gdzie bedzie grał DeJong u nowego trenera. A Busi? Busi może zagrac w mniejszej ilości meczów, może tez zagrac z konieczności na środku obrony, ale przede wszystkim... liczę że może wiele nauczyć DeJonga czy innych zawodnikow.

1

@Fawrf pan redaktor z weszło to Stano umysłu;)

0

@RychuBarca otóż to!!:)

9

@HERORICH2 a co na przykład chciałeś przekazać?

2

@pr0b4rtez dzisiaj mnie już bawią takie komentarze:) nie wiem, chyba staroć przeze mnie przemawia. „Rzuciła mnie dziewczyna”, „moja milosc odeszła”, „jesli to prawda to bede płakał”, ale szanuje:) ja juz chyba z takich uczuć jestem wypruty przez te wiele lat:)

1

@Volk a Jagi nie ma?:)

1

@Elnuum napisał piłkarz a nie człowiek, czy tam kapitan:)

1

@NeroTFP mogliby nawet zagrać sekundę:) ale juz fakt , ze zebrali tyle nazwisk to szacun:)

brat Kevina:)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?