escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witam akurat to Cię wkurza? Bo ktoś zapyta o telefon ludzi, którzy może znają się trochę bardziej? Ale jak co godzina widzę wypisywaną kadrę i ustawienie z Garcią, Depayem, Lautaro i innymi De Bruynami, których nie ma w naszym składzie jest w porządku?:) telefony tutaj akurat to najmniejszy problem:)
0
@FafitFCB Ten jaki FatiFCB:)
0
@TheNekro94 Ja też, jest mega pozytywny, z dystansem i poczuciem humoru. Jest kilka filmików w necie z jego żartami:) Polecam:)
2
@MESSIah16 W Holendra nie wierzysz, a wierzysz w Xaviego? Jakieś argumenty poza słynnym DNA?
0
@Statistics Czyli sędziowie nie lubią Djoko?
@TheNekro94 wybijając piłkę "na oślep" trafił w panią sędzię/sędzinę.
0
@FanBarcy22 może.
0
@ChampionLW @FanBarcy22 Podobno grają tylko zawodnicy z ligi czeskiej.
0
@Kz1234 No na pewno:)
0
@student97r jasna sprawa. Nie wiem co się stało... ale tam się cos bardzo dziwnego odyebalo... po wielu mógłbym się spodziewać ale nie po @Don-Corleone
3
@Kz1234 No i co...? Ale Pedro ma wąs!! Co niejedną... drużyną trząsł:)
0
@messi564 to tez inna pozycja, dlatego nie chce az tak porównywać. Chodzi mi o cos innego. W lidze jakoś mocno nie piałem nad nim, natomiast dzisiaj zrobił na mnie ogromne wrażenie. Chciałbym zeby zagrał pełny sezon w pierwszym zespole i zobaczymy za rok co tam się rozwinie:)
0
@Encore tak tylko napisałem, z kurtuazji:)
0
@messi564 poczekajmy... Bojan miał świetny długi okres w porównaniu do Fatiego, który to dopiero „krótką chwile” błyszczy.
1
@Encore No jasne, ale skoro nie oszukujmy się, wcale nie jakies wybitne Miami sprowadza ich na ziemie to jak jakimś cudem uda im się odwrócić losy tej rundy, dalej bedzie tylko gorzej.
0
@Encore powiem Ci ze jak na te kilkanaście ładnych lat jak śledzę NBA to Bucks i tak radzą sobie nadzwyczaj nieźle;)
Co do reszty racja, jeszcze nikt sam nie wygrał mistrzostwa :)
3
@Janiama Ukraina nie była dzis sobą. To pierwsza porażka od 13 spotkań. Strzelili 7 goli Serbii w dwumeczu i ugrali 4 pkt na Portugalii. Jak dla mnie nie miała dzis dnia Ukraina plus do tego bardzo dobry mecz Hiszpanów i wyszło jak wyszło. Absolutnie się nie zgodzę ze my jesteśmy na poziomie Ukrainy.
0
Ansu przewrotka. Można?:)
1
@Hubso „Buskiego”! Nie słuchasz pana komentatora?
0
@FcBarcaCules Chłopaki na Polsacie podnoszą umiejętności gotowania a nie teorii piłkarskiej:)
2
Ooo Malinowski z Atalanty to Roman... myślałem ze Ruslan, chyba to to takie zdrobnienie:) Polsat wciaz w formie:) No chyba że się myle, to przepraszam.
0
@Janiama w sumie to nie odkryłeś niczego nowego. Jesli rodzice/opiekunowie dobrze go wychowali to bedzie dobrze. Jest jeszcze kwestia głowy - patrz Bojan. Czas pokaze.
1
@Robert1603 spoko, jakby co jest taka strona/aplikacja flashscore. Tam są statystyki, sklady, jak również stacje gdzie bedzie transmisja.
0
@KamilZ kolejny mecz z rzędu gra tak w kadrze. Ale rozumiem, ze to nowość :)
0
@Robert1603 Polsat sport extra
0
@cchesterr43 zgadza się:)
1
@pawelfcb2010 za prace w Płocku tak, w kadrze nie.
1
Jestem pełen uznania dla pracy Cherchesova z kadrą Rosji i Schevy z kadrą Ukrainy:)
1
@Swistus172 Rosja, Niemcy win i Hiszpania-Ukraina 2,5:)
1
@PRINSU @Bagsik88 ja będąc na jego miejscu tez nie wypowiadałbym się źle o „moim domu”. Widzi co się tu dzieje, nie kojarzę, żeby powiedział „chciałbym wrócić. To moj dom. Mam tam przyciął, brata”. Trafił źle, to nie jego wina. Kiedy tu był, był podatny na kontuzje a i musiał rywalizować z najlepszymi na świecie. Stało się, myśle ze on wie ze jego czas w Barcelonie minął. Chociaż ja, tak jak i Wy, chciałbym go tutaj. Uwielbiam te gracje z jaką porusza się na boisku z piłką.
2
@Mario96w ja juz wiem:) duzo czytam LR. Kiedyś mieli świetne bolidy a teraz to są słabe bolidy:) szach i mat:)