escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP Może "moim zdaniem nawet w połowie nie dorównują Ronaldinho" to trochę przesada, natomiast zgadzam się z tym, że to on był najlepszy:) i to on zrewolucjonizował futbol:)
0
@KapiFCB Davis, Lebron .. ok, ale Rondo z 10 zbiórkami:) Faktycznie robią co chcą:)
Cieszy dobry mecz Rondo, uwielbiam go. Ma zajebiste niekonwencjonalne zagrania:)
1
@sokot ciezko wybrać. Lubię i cenie Benzemę. Uwielbiam Marcelo za „sambę”. Raul i Iker klasa. Guti miał zawsze to cos, Carlos również. Lubiłem również Salgado.
Stawiam na Marcelo.
9
Proszę obejrzeć i się pośmiać:) jest z czego (kogo) :)
https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/comedy-wildlife-photography-awards-2020/gzw00l4,07640b54
2
@Joe_Pesci jeszcze żadnych lajkow?! Przecież to śmieszny żart!! Ja tam się uśmiałem;)
1
@Danger204 chyba musiałem mieć upoważnienie, ale to kilka lat temu. Ale mam pomysł:) Zadzwon na infolinie :)
0
@iFrontier akceptuję:)
0
@iFrontier 8 postów niżej post od użytkownika @Suzu cięzko co?:)
1
@Spotles Jordan nigdy nie będzie słabszy od nikogo, jasne?:)
0
@Salwik92 to przykro mi... jeszcze ok półtora miesiąca bez premii i 70 mln Sasina się znajdzie:)
1
@Jordi10 Nie chcieli dawać dwóch najlepszych w historii swoich dyscyplin razem:)
1
@masq ludzie nie zapominają:)
0
@Jordi10 niestety w tej parze musiałbym być za CRem... Bardzo lubię Lebrona, Leo to Leo... ale MJ król:)
1
@masq napisałem, ale nie odpisał:) Myślę, że to kolejne "badania" do jego eksperymentu:) Z resztą tak jak napisałem wczoraj, nie widziałem żadnej ankiety więc pewnie nie odejdzie:)
0
@Rewolucja123 Nie wiem co preferujesz, czy gole czy fajna dla oka piłkę.
Angielska - Leeds (Klich), Fulham, Newcastle
Włochy - mocno poszła do przodu. W sensie dużo ofensywniej grają niż lata temu. Parma, Bologna, Roma.
Hiszpania - Może warto śledzić nowy projekt Valencii? Villareal, Betis.
0
@justfootball nie widziałem ankiety... nie odejdzie:)
0
@speed1 Ney, Mbappe, Icardi, DiMaria, Navas, Rico z kwarantanna.
9
@333tricampeones333 nie mówisz poważnie:)
0
@tristan87 przebrnąłem Stano jak „zadał pytanie” choc usnąłem na chwile:) ale jak tylko odezwała się ta nieproporcjonalnie duża główka w porównaniu do ciała, to odpuściłem. Nie moge go słuchać:)
5
@patry295 ona to robi dla Ciebie!!:)
0
@DaPi Tom Hanks postawił :)
3
@Yoshi94 "parę" lat temu w defensywie zostawali tylko dwaj środkowi obrońcy i defensywny pomocnik Yaya/Busi/Keita, skrajni obrońcy na skrzydłach i klepanie, a dzisiaj skład bez dwóch defensywnych pomocników nie ma prawa buty... ach żal..
4
@damianex10 jak on zaczynał jeździć to ta droga zawsze była z pierwszeństwem:)
4
@Fabik właśnie prowadzi Guangzhou w 41' po jego golu:)
1
Bakumbu 8
Rondon 8
Paulinho 7
Eder 6
...
...
Arnautovic 5
Taka tam klasyfikacja strzelców w Chinach:)
3
@Comentateiro no to śmieszne nawet:)
0
@BarcaInfo mam nadzieję, że to podróż w jedną stronę.
1
@Saabad Tak, ale ja mówię o trochę innym przypadku:) Będąc w Zoo Stevego Irwina w Australii przy wybiegu z tygrysami były opisy i zdjęcia kotów od "małego". Jak dorastały itd. Między innymi zdjęcia z opiekunami. Było jedno zdjęcie gdzie na wielkim łóżku leżała dziewczyna i dwa koty obok niej. Młode, ale jednak już większe od niej z podpisem, że "czasem z młodymi trzeba być 24h na dobę." Opiekunowie nie wracali do domów tylko zostawali z kotami.
1
@zbyglu może nie:) Jak od małego są z człowiekiem to się oswajają:)
0
@Kidd Wiem wiem:) Interesuję się NBA, tyle że może nie tak "statystycznie", żeby wiedział kto ile razy. Wiem, że był film na który czekały całe Stany:)