7

@NeroTFP Może "moim zdaniem nawet w połowie nie dorównują Ronaldinho" to trochę przesada, natomiast zgadzam się z tym, że to on był najlepszy:) i to on zrewolucjonizował futbol:)

0

@KapiFCB Davis, Lebron .. ok, ale Rondo z 10 zbiórkami:) Faktycznie robią co chcą:)
Cieszy dobry mecz Rondo, uwielbiam go. Ma zajebiste niekonwencjonalne zagrania:)

1

@sokot ciezko wybrać. Lubię i cenie Benzemę. Uwielbiam Marcelo za „sambę”. Raul i Iker klasa. Guti miał zawsze to cos, Carlos również. Lubiłem również Salgado.

Stawiam na Marcelo.

9

2

@Joe_Pesci jeszcze żadnych lajkow?! Przecież to śmieszny żart!! Ja tam się uśmiałem;)

1

@Danger204 chyba musiałem mieć upoważnienie, ale to kilka lat temu. Ale mam pomysł:) Zadzwon na infolinie :)

0

@iFrontier akceptuję:)

0

@iFrontier 8 postów niżej post od użytkownika @Suzu cięzko co?:)

1

@Spotles Jordan nigdy nie będzie słabszy od nikogo, jasne?:)

0

@Salwik92 to przykro mi... jeszcze ok półtora miesiąca bez premii i 70 mln Sasina się znajdzie:)

1

@Jordi10 Nie chcieli dawać dwóch najlepszych w historii swoich dyscyplin razem:)

1

@masq ludzie nie zapominają:)

0

@Jordi10 niestety w tej parze musiałbym być za CRem... Bardzo lubię Lebrona, Leo to Leo... ale MJ król:)

1

@masq napisałem, ale nie odpisał:) Myślę, że to kolejne "badania" do jego eksperymentu:) Z resztą tak jak napisałem wczoraj, nie widziałem żadnej ankiety więc pewnie nie odejdzie:)

0

@Rewolucja123 Nie wiem co preferujesz, czy gole czy fajna dla oka piłkę.
Angielska - Leeds (Klich), Fulham, Newcastle
Włochy - mocno poszła do przodu. W sensie dużo ofensywniej grają niż lata temu. Parma, Bologna, Roma.
Hiszpania - Może warto śledzić nowy projekt Valencii? Villareal, Betis.

0

@justfootball nie widziałem ankiety... nie odejdzie:)

0

@speed1 Ney, Mbappe, Icardi, DiMaria, Navas, Rico z kwarantanna.

9

@333tricampeones333 nie mówisz poważnie:)

0

@tristan87 przebrnąłem Stano jak „zadał pytanie” choc usnąłem na chwile:) ale jak tylko odezwała się ta nieproporcjonalnie duża główka w porównaniu do ciała, to odpuściłem. Nie moge go słuchać:)

5

@patry295 ona to robi dla Ciebie!!:)

0

@DaPi Tom Hanks postawił :)

3

@Yoshi94 "parę" lat temu w defensywie zostawali tylko dwaj środkowi obrońcy i defensywny pomocnik Yaya/Busi/Keita, skrajni obrońcy na skrzydłach i klepanie, a dzisiaj skład bez dwóch defensywnych pomocników nie ma prawa buty... ach żal..

4

@damianex10 jak on zaczynał jeździć to ta droga zawsze była z pierwszeństwem:)

4

@Fabik właśnie prowadzi Guangzhou w 41' po jego golu:)

1

Bakumbu 8
Rondon 8
Paulinho 7
Eder 6
...
...
Arnautovic 5

Taka tam klasyfikacja strzelców w Chinach:)

3

@Comentateiro no to śmieszne nawet:)

0

@BarcaInfo mam nadzieję, że to podróż w jedną stronę.

1

@Saabad Tak, ale ja mówię o trochę innym przypadku:) Będąc w Zoo Stevego Irwina w Australii przy wybiegu z tygrysami były opisy i zdjęcia kotów od "małego". Jak dorastały itd. Między innymi zdjęcia z opiekunami. Było jedno zdjęcie gdzie na wielkim łóżku leżała dziewczyna i dwa koty obok niej. Młode, ale jednak już większe od niej z podpisem, że "czasem z młodymi trzeba być 24h na dobę." Opiekunowie nie wracali do domów tylko zostawali z kotami.

1

@zbyglu może nie:) Jak od małego są z człowiekiem to się oswajają:)

0

@Kidd Wiem wiem:) Interesuję się NBA, tyle że może nie tak "statystycznie", żeby wiedział kto ile razy. Wiem, że był film na który czekały całe Stany:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?