0

@msmsms Lyon gra mecz ligowy właśnie, Memphis na ławce, oby to był znak, że uczą się gry bez niego:)

1

@BarcaInfo Przyda się pomocnik w Karagümrüku, wg flashcore mają aż dwóch pomocników:D PS. w ostatnim meczu Sobiech strzelił dla nich gola:)

0

@inViNcibl3 totalnie inna jedenastka weszła po przerwie.

0

@MichalZZZ musisz:)

7

Sevilla przegrywała w sparingu z Levante 0:2 do przerwy, ale w doliczonym na 3:2 strzela nie kto inny jak @VamosRakieta !! To mi się podoba:)

1

@NeroTFP 6:0 wpierdziel. Ciekawe jak wyglądał.

0

@Futbolove_BarcaFun połowa stad tez. Xavi wielki trener:)

4

Raport z Azjatyckiej ligi mistrzów. AlSadd drugi raz wyrównuje stan meczu. 56 minuta 2:2 - Cazorla:) Hiszpan się nie zatrzymuję od transferu:)

61 minuta i 2:3. ten wynik daje im pierwsze miejsce w tabeli na chwile obecną.

0

@BarcaInfo Mbappe ma szansę pobić wiele rekordów...

2

@masq niestety muszę zgodzić się z @Shapiro dzisiaj "oklaskujemy" coś co normalnie powinno być normalnym i naturalnym odruchem.

0

@Coutinho007 oficjalnie? Myślałem, że dają na godzinę przed meczem. :D

0

1

@MichalZZZ kiedy dalsza część konkursu piękności?:) Sprawa z Leo się wyjaśniła.
@SuperPatsonFCB kiedy "typujemy"? Sezony się zaczynają a tu nic...:)

0

@l0Messini mi też upada mój, ale nie z kilkunastu metrów:)
@Gappeq nie wchodzę w politykę:) Taka forma ciekawostki to miała być:)

1

@MesQueUnClub96 zrobił na mnie wrażenie:D

0

@DonMatteo901 Myślę, że wiele dziesiątek/setek meczów muszą skomentować, żeby wskoczyć na poziom "Smokowski-Twarowski". Niemniej zacna para:)

3

Właśnie zadzwonił mój brat (zrobił sobie taki "ogódek" na balkonie - 7 piętro): "Polecam ci z pełną świadomością mój telefon Huawei P40Lite" ja mówię :"Dlaczego?" - "Właśnie byłem u sąsiadki na dole, przynieść telefon i właśnie z niego dzwonie". Zsunął mu się z siedziska przy barierce z 7 piętra. Można?:)

2

@OsehShalom Muzo.Fm, Chillizet, czasem Melo radio

0

@Mathew86 oj juz kawałek czasu temu:)

Przeciez o nim pierwszym bym wspomniał w swoim „raporcie”:)

2

@filipVeB stosunek mam taki ze musiał odejść Arthur. Pjanic natomiast grać potrafi. Jest starszy co oczywiste, ale tez pokazał ze grać potrafi na wysokim poziomie. U Arthura tego nie dostrzegłem. Czekamy na mecze. Póki co ciezko się odnieść.

0

Kolejny raport z Chin;) za chwile na Polsacie sport extra mecz Hebei - Beijing. U gości znani z boisk hiszpańskich Cedric Bakambu i Jonathan Viera:)

1

@Jakchcesz bałbym się wejść:)

0

@Gomess nie opowiadaj głupot;) w tamtym czasie nikt sobie nie radził, a za ciężkie pieniądze przyszedł wlasnie Depay, Martial, Lukaku... a w obronie wciaz brylowali Jones czy inny śmieszny słup.

0

@Senyer Yaya, Alves, Etoo

0

@normasubiektywna Jasne. Ja się nie kłócę, że tak będzie. Natomiast trzeba wziąć pod uwagę kogo lidze ma Watford za przeciwników a kogo Beerschot. Dla niech juz bycie w 6 na koniec to myślę, że będzie wielkie zaskoczenie.

0

@cchesterr43 No ok, ale 0:1 Z Brugią i 5:2 z Genk robi wrażenie. 12pkt na 15 możliwych:)

1

Kurka ale beniaminek w Belgii Beerschot VA robi robotę. Jestem w szoku. Ciekawe jak długo pociągną:)

0

@Rewolucja123 póki co to chyba jest szansa, że stracą gola.

2

@barcelonaLM Jest komentarz, gość siedzi w jakiejś dziupli i sobie komentuję:) Tak mi się kojarzy, że już gdzieś słyszałem tego typa. Taki z wadą wymowy, i tak mi utkwił w pamięci. Nie wiem czy jest tylko jeden typ, ale w piątek Wisła Płock - Legia wytrzymałem niecałą minutę. Tragedia. Jakiś pogłos, nic nie było słychać co mówi.

1

@patry295 Kiedy jak nie teraz! Jak masz możliwość, nic Cie tu jakoś mocno nie trzyma... szerokiej drogi:) i powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?