1

@Bobo25 Piękna historia, powstali raptem w 2008 roku a już występują w Conference National – 5. poziomie rozgrywkowym w Anglii:) idą jak burza:D

0

@Bobo25 szanuje:D

6

@10SzymonBarca10 taka czysta ciekawość, ile meczów łącznie obejrzałeś obu zawodników, że aż taki szczęśliwy będziesz? Takich całych, usiadłeś przy obiedzie/kolacji/piwku/ze znajomymi i powiedziałeś 'dobra chłopaki, włączam Norwich, popatrzymy jak grają"?

0

@arasz1819 Covid? Kwarantanna? Ktoś jeszcze? Może warto ruszyć Betis:) Póki co powyżej 4 płacą, a jak ktoś z tej monstrualnej ofensywy Realu jeszcze wypadnie to będzie spadał:)

0

2

@DonAndrzejos ten ostatni za co?

0

@Tales_Omletu czyli słaba głowa?

3

@Comentateiro jaki to czasy nastały, kilka/może naście miesięcy temu poranny koło 1 w nocy i śmiesznym żartom "oo poranny przegląd a ja jeszcze nie poszedłem spać" nie było końca, a dziś o 7:22 się ludzie denerwują:)

1

@Blanco16 ok, dzięki.

0

@blazeq "Borek włazi w dupę", ciekawi mnie Smoku. Czy on też by się śmiesznie bawił z tą postacią? Nie znam gościa, tu gu cytują, śmieją się. Wczoraj wszedłem zobaczyć co to za jednostka. Zadzwonił gość i o coś spytał, nie mam pojęcia o co, ale po 15 sekundach gdy usłyszałem "byczku" wyłączyłem. Mówię dam drugą szansę, YT i zobaczę.. no ale tak jak tu pisaliście. Mnie nie bawią jego żarty, robienie z siebie klauna też mnie nie bawi, ale niestety wiem już że wystarczy tyle, żeby się kręciło. No i niech się kręci, ale to nie jest rozrywka dla mnie.

0

@DamianBarcaCule nie znam

0

@Blanco16 Dest w Ajaxie, a ten Max skąd?

0

@`Sin Może mu się rzuciło gdzieś w oczy:) Jestem na nie dla Dosta:)

0

@`Sin Napastnik z Eintrachtu Frankfurt:) może kolega widział pogłoski o jego transferze:)

0

@Songo91 miał i korzystał na potrzeby wyjazdu:) teraz ma, ale nie korzysta:)

2

@FafitFCB szkoda Digna, Malcoma, Paco...

0

@Encore No słaby tak czy siak:) ale nie na Luton:)

1

No! Zmiana w Salzburgu:)
Atak Daka - Koita Strzelil chyba juz 300 goli dla Salzburga:) z przymróżeniem oka;) a mają 20 i 21 lat:)
Jechać z TelAvivem:)

0

@Encore mega słabiutki? Mega doświadczony Mata, gwiazda rozchwytywana przez pol Europy DeBeek, „talent” Lingaard, do tego Ighalo który miał niezle wejście do drużyny po transferze z Chin. Kilka goli strzelil. Naprawdę to za mało na Luton?

0

@Crakitic to bajka:) ale gdyby jednak nie to zarzuciłbym sieć na francuza :)

0

Ej to skoro Depay nie, to może by wypożyczyć z opcją kupna Hallera? W Eintrachcie kozak, w WHU troche mniej, ale jakość ma... czy słabiak?

0

@abidal22 dziękuje.

1

Kurczę zginęło w zachwytach nad jakimś człowiekiem w hejtparku. Może uda się przecisnąć tym razem. Czy ktoś wie co się dzieje z największą gwiazdą lewego skrzydła Premier League ze nawet w pucharze nie gra w West Bromie?

1

@kkbarca nie wiesz dlaczego? Bo Dest strzelil gola w LM i jest superswietny.

0

Uważam, ze nasz „wielki, najlepszy” skrzydłowy jest słaby, ale nie mamy lepszych dlatego gra w kadrze, ale mam pytanie. Jest również za słaby na 1/23443 pucharu czy ma jakiś uraz?

0

1

@bartoszekkk a Desta ile ?:)

2

@student97r co drugi tam do Mendy. Ja juz nie wiem kto to;)

0

@geass haha:) wiesz, myślę że i samym Chińczykom zależy, żeby podnieść poziom kadry. A że akurat Elkeson gra tam już 7 czy 8 sezon to inaczej na to patrzą:)

0

@zadafcb to juz bym brał Vele ze Stanów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?