escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt nie ma.
1
@VIPER2712 Przeciętny? To klub jedynego, prawdziwego Ronaldo, dzisiaj tylko zwycięstwo:)
3
@FafitFCB już ktoś wrzucał to samo w innym sklepie. To nie ten sam cymbał?
0
@chavez Jak udowodni co potrafi to będę go stawiał na równie z Neyem i Hazardem.
0
@Don Lucas Co Ty? Umkneło mi:) Zmieniam:)
@Coutinho007 strach się bać:)
0
@Rewolucja123 już wiem, dzięki:)
5
Vidal debiutuje w pierwszym składzie:)
0
@Encore Mi tam go szkoda:) mówiłem, że naszą lewą stronę może rozruszać dwóch ludzi. Jeden właśnie trafił do Realu (mowa o zawodniku z Chelsea, a nie o tym dziś z Realu:) a drugi obraża Japończyków w PSG:)
0
@Rust_Cohle Jasne, przepraszam. Chodziło mi o @damianex10 , @Rewolucja123 "zrobił" Busiego.
@Jersi Może powinien mieć, tak jak powinien mieć Digne, który z marszu stał się kapitanem Evertonu.
@Arkon za każdego trzymamy kciuki!:)
2
@Arkon wydaję mi się, że @Rewolucja123 robił krok po kroku opis jego gry. Nie czytałem całego, ale rzuciło mi się w oczu kilka "wychodzi na pozycję, ale nie dostaje podania". Od razu przypomina mi się jak Digne zasuwał na lewym skrzydle niczym Alba i w ogóle nie dostawał podań. Uważam, że może wraz z nowymi zawodnikami w pierwszej jedenastce, z nowym ustawieniem, z nowymi schematami, jego liczby będą lepsze.
0
@Striker to mało:) Myślałem, że więcej od początku:)
0
@Colon Genowefa nie brzmi ładnie:(
1
@mr_robot A właśnie, jeszcze Portugalczyk:) To obrona zakręci się koło miliarda?:)
0
@Colon Gienia jest sympatyczna:)
1
@BarcaInfo Przyszedł za "orzeszki" Ake, a teraz jeszcze Koulibaly? Pep mam duży problem ze stoperami. Poszło z pół miliarda i wciąż mało.
1
@FranzMaurer o:) to i dla mnie ciekawostka. Nie pamietam:)
9
Raport z Japonii:
Iniesta na 1:0. Vissel Kobe prowadzi z Nagoyą. W składzie również nasz wychowanek Samper. U gości, ciekawostka, może kojarzycie z występów w BVB Australijczyk Langerak.
1
Cucu jak poszedł:D
0
@Bobo25 Bywam i ja na śniadaniach czy obiadach, ale nie siedzę tam do 22 czy dłużej przy okazji tychże posiłków:) Jeśli idę wieczorem to spotkać się ze znajomymi czy zjeść kolację z małżą:) Co do kolacji, dałbym radę wyjść przed 22, gorzej przy spotkaniu/meczu. Słabe rozporządzenie jak dla mnie...
0
@Bobo25 Ja bardziej patrzę przez pryzmat meczu wieczorkiem przy piwku:)
1
@Bobo25 Bo o 18 jest 5% obłożenia a od 21 - 80% :) Będziemy wpadać do knajp na jedną połówkę.. rozumiesz..? Połówkę:D
0
@MesQueUnClub96 Wiem o co Ci chodzi, ale uważam, że przesada:) Tu jeden, tam dwóch raptem:) Ale kto wie co będzie do jutra:)
0
@culesjasiules Nie wiem czemu, ale czuję sympatię do tego gościa. W sensie do Dembele, co powrót po kontuzji wierzę, że to teraz...
0
@culesjasiules meczy to koza:) meczów:)
Żebyś się nie zdziwił, że nagle Fati i Trincao gra od A do Z na trzech frontach. Przesadziłeś sporo z tym "piardnięciem".
0
@koksik2700 a widzisz:) Myślałem, że to jakieś kozackie zagrania króla:) chyba odwołuje herb:)
0
@DanielOOL tam to jest dopiero zapowiadana rewolucja:)
1
@MesQueUnClub96 Bez przesady to raptem dwóch ludzi.
1
@koksik2700 Nie oglądałem jeszcze, ale widzę Ronnie i od razu herb:)
3
@Brusu I ja to szanuję.
2
@Mamrotek22 Małej? dwunastu ludzi... Mnie dziwił kurs na Sociedad, ale jak zobaczyłem tych nołnejmów w kadrze Valencii to już rozumiem:)