0

Tragiczny Krychowiak. Dziwne ze jeszcze bez żółtka.

Edit. Do tego ta murawa to tragedia ...:/

0

@MaTt_BarcaFan mnie ja pewno bardziej powala niż Szwajcarów:)

1

@NeroTFP tak jak napisali powyżej. Wszyscy uderzają rakietą w buty na tej nawierzchni. Jedni częściej drudzy rzadziej.

0

@pawelfcb2010 może chcą dotrzeć do innych odbiorców :)

2

@betonito Milik tyra jak wół. Dwie poważne kontuzje, jednej i drugiej nogi. Wraca, ciagle silniejszy. Niby taki słaby, a jednak kilka klubów ponoc go chciało.

Kiedyś w Legii był taki piłkarz Piotr Włodarczyk. Co on facet marnował... ale wiesz co? Mimo seryjnego marnowania strzelał więcej goli niż „lepsi” gracze. I mimo „lepszych” graczy Wlodar grał:)

Potrafił się odnaleźć, dojść do sytuacji:)

5

@itmustbejoke
Jedziemy. Gora od lewej: Sylvinho, Motta, Rafa, VV, E2, Król
Dół od lewej: Beletti, Xavi, Messi, Deco, Tarzan

0

@Edoss ma tu sporo zwolenników, dlatego o niej wspomniałem. Ja tez tak jakoś na nią... ale ujęcia jak stoi tyłem, No juz jednak top:)

1

@PieN myślałem ze Maxi Gomez będzie się rozwijał, a on zginął.

0

@DonMatteo901 lubię ją i miałem nadzieję, że to wyśmiewanie wszystkich „kupek mojego pupila” i innych pierdół, które ludzie wrzucają w internety... ale to chyba wlasnie taka „kupa”:(

0

@IronSanHybrid Ech pół Polski bedzie się jarac Grosikiem. Smutne, że mamy takich przeciętnych skrzydłowych.

4

Jeśli lubicie Dua Lipę, jesli tęsknocie za Tokio to... proszę :)


8

@BarcaInfo chłopisko wielkie jak kloc a jakie ma kocie ruchy:)

1

@Bocheno1 Nie sądziłem:)

Edit pierwszego wpisu, nie mogę tam już edytować.

Oczywiście "chodź" a nie "choć" :)

0

@Unikatowy Właśnie zamiast skupić się na naszych szrotach, na naszych drogach:)

1

@student97r ałć:)

2

@Ricardinio14 a choć zobaczymy co się stanie jak odpalisz stronę/apkę. hasa?:D

0

@Unikatowy szkoda, że tu nie doszły. I że generalnie rzadko do tego dochodzą. No ale.. euro boli bardziej.

9

@Janas11224 strzelił gola w kadrze narodowej. Ja tam bym i sobie pistolety odpalił jakbym choćby z 5 minut zagrał w kadrze:)

0

@Mroziu Rozumiem, ale się nie zgadzam:)

0

@Geble Właśnie tak:)

4

@Yosemite Mbappe łyknie wszystkich. Nie wiem czy piękny Żiru przegoni Henryego. Szczerze, to lubię Żiru, ale wolałbym, że Henry był wyżej:)

2

@IronSanHybrid @Goural siedzę w pracy i leje do kompa. "Ciekawi mnie czego szukałeś" - "Nie spodziewałem się takiej bomby" No kurka!!:)

10

@Mroziu Naprawdę? Uznał on jak i klub, że nie da więcej drużynie, ale czuł, że jeszcze ma siłe grać, lecz nie na takim poziomie. To Twój argument..? Ech..

@reloaded Szanuję to się Buffonów, Del Pierów, że gdy spadli za korupcję to zostali w drugiej lidze w drużynie.

0

Jak to śpiewała kiedyś Brodka "miał być ślub...". Tu miał być hit, a wyszło jak większość hitów we wcześniejszych latach w Anglii:)

0

@pawelfcb2010 Wydaję mi się, że ostatnie to mogła być Legia za ITI patataj:)

0

@ksobi Może:D

5

@ksobi Podobna sytuacja w Arsenalu, musieli zwolnić maskotkę, żeby kupić Thomasa:)

0

@kamiVeB Och jaką widzę sprzeczność w ludziach... niby patriotyzm i Iga ale z drugiej strony ta najokropniejsza, niepolska, zła, niedobra stacja:D

0

Trincao w pierwszym :)

0

@Coutinho007 znalazłem tylko 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?