escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragiczny Krychowiak. Dziwne ze jeszcze bez żółtka.
Edit. Do tego ta murawa to tragedia ...:/
0
@MaTt_BarcaFan mnie ja pewno bardziej powala niż Szwajcarów:)
1
@NeroTFP tak jak napisali powyżej. Wszyscy uderzają rakietą w buty na tej nawierzchni. Jedni częściej drudzy rzadziej.
0
@pawelfcb2010 może chcą dotrzeć do innych odbiorców :)
2
@betonito Milik tyra jak wół. Dwie poważne kontuzje, jednej i drugiej nogi. Wraca, ciagle silniejszy. Niby taki słaby, a jednak kilka klubów ponoc go chciało.
Kiedyś w Legii był taki piłkarz Piotr Włodarczyk. Co on facet marnował... ale wiesz co? Mimo seryjnego marnowania strzelał więcej goli niż „lepsi” gracze. I mimo „lepszych” graczy Wlodar grał:)
Potrafił się odnaleźć, dojść do sytuacji:)
5
@itmustbejoke
Jedziemy. Gora od lewej: Sylvinho, Motta, Rafa, VV, E2, Król
Dół od lewej: Beletti, Xavi, Messi, Deco, Tarzan
0
@Edoss ma tu sporo zwolenników, dlatego o niej wspomniałem. Ja tez tak jakoś na nią... ale ujęcia jak stoi tyłem, No juz jednak top:)
1
@PieN myślałem ze Maxi Gomez będzie się rozwijał, a on zginął.
0
@DonMatteo901 lubię ją i miałem nadzieję, że to wyśmiewanie wszystkich „kupek mojego pupila” i innych pierdół, które ludzie wrzucają w internety... ale to chyba wlasnie taka „kupa”:(
0
@IronSanHybrid Ech pół Polski bedzie się jarac Grosikiem. Smutne, że mamy takich przeciętnych skrzydłowych.
4
Jeśli lubicie Dua Lipę, jesli tęsknocie za Tokio to... proszę :)
8
@BarcaInfo chłopisko wielkie jak kloc a jakie ma kocie ruchy:)
1
@Bocheno1 Nie sądziłem:)
Edit pierwszego wpisu, nie mogę tam już edytować.
Oczywiście "chodź" a nie "choć" :)
0
@Unikatowy Właśnie zamiast skupić się na naszych szrotach, na naszych drogach:)
1
@student97r ałć:)
2
@Ricardinio14 a choć zobaczymy co się stanie jak odpalisz stronę/apkę. hasa?:D
0
@Unikatowy szkoda, że tu nie doszły. I że generalnie rzadko do tego dochodzą. No ale.. euro boli bardziej.
9
@Janas11224 strzelił gola w kadrze narodowej. Ja tam bym i sobie pistolety odpalił jakbym choćby z 5 minut zagrał w kadrze:)
0
@Mroziu Rozumiem, ale się nie zgadzam:)
0
@Geble Właśnie tak:)
4
@Yosemite Mbappe łyknie wszystkich. Nie wiem czy piękny Żiru przegoni Henryego. Szczerze, to lubię Żiru, ale wolałbym, że Henry był wyżej:)
2
@IronSanHybrid @Goural siedzę w pracy i leje do kompa. "Ciekawi mnie czego szukałeś" - "Nie spodziewałem się takiej bomby" No kurka!!:)
10
@Mroziu Naprawdę? Uznał on jak i klub, że nie da więcej drużynie, ale czuł, że jeszcze ma siłe grać, lecz nie na takim poziomie. To Twój argument..? Ech..
@reloaded Szanuję to się Buffonów, Del Pierów, że gdy spadli za korupcję to zostali w drugiej lidze w drużynie.
0
Jak to śpiewała kiedyś Brodka "miał być ślub...". Tu miał być hit, a wyszło jak większość hitów we wcześniejszych latach w Anglii:)
0
@pawelfcb2010 Wydaję mi się, że ostatnie to mogła być Legia za ITI patataj:)
0
@ksobi Może:D
5
@ksobi Podobna sytuacja w Arsenalu, musieli zwolnić maskotkę, żeby kupić Thomasa:)
0
@kamiVeB Och jaką widzę sprzeczność w ludziach... niby patriotyzm i Iga ale z drugiej strony ta najokropniejsza, niepolska, zła, niedobra stacja:D
0
Trincao w pierwszym :)
0
@Coutinho007 znalazłem tylko 11