0

2

@MSN30 to, że starsza to tylko korzyść!:)

0

@Joe_Pesci Rozumiem, zakładam że znajomy ma internet, czyta co się dzieje, rodzina mu mówi jaka jest sytuacja. Naprawdę zaplanował wszystko na 1 listopada wiedząc, że mogą zamknąć?

0

@Joe_Pesci ale pół Europy? ja przejechałem 100km. Wczoraj. Dało się? Dało. Nie komentuje przedsiębiorców, którzy stracą, mówię że generalnie ludzi powinno myśleć a nie planować podróż na 1 listopada.

3

@Joe_Pesci znasz kogoś takiego kto "przejechał pół Europy" na cmentarz?

1

@lukas992 Akurat słyszę o możliwości zamknięcia od tygodnia. Też nie przesadzajmy, ludzie powinni myśleć i widzieć co się dzieje, a nie wyruszać w dwudniową podróż gdzie wiadomo, że taka możliwość (zamknięcie cmentarzy) jest wielce prawdopodobna.

1

@Hubso Święty tadeusz zaprasza na msze, więc jak mogą zamknąć..?

1

@MesQueUnClub96 o tym samym pomyślałem. Po prostu przesuną tłumy na cmentarzach, w komunikacji miejskiej o kilka dnia.

0

@MSN1998 „już”? Na LR od dawna o tym piszemy:)

1

@Naturopata oho.. jaki magik nam się trafił;) otóż skleił wybornie:)

3

@ViscaBarca123 Obserwuję Marcusa od czasów Gęgą:) Fajnie, że robi karierę. Prawie "nasz" człowiek:)

1

@Mixtape To w ogóle była wyjątkowa edycja LM. Finału Porto-Monaco to pewnie nawet najzagorzalsi kibice w obu krajach się nie spodziewali:)

0

@Mixtape myślę, że jednak trochę przesadzasz:) Deco był uwielbiany, chwalony, i odwdzięczał to na boisku:)

0

@Mixtape Ciężko być docenianym mając w drużynie magika z Brazylii:)

0

@kulek22 ok, dzięki:)

17

@Yosemite ale przecież u nas był słaby i się nie nadawał.... grając na skrzydle:D

1

W końcu!! Wy mnie olaliście dwa razy to chociaż Mati Borek mi odpowiedział:)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9166279#comment-9166279

0

@kulek22 Nie rzucił mi się w oczy w kadrach... ale coś więcej? Jak sie prezentuje?

0

na ławce Romy Nicola Zalewski - ktoś coś? Nie kojarzę gościa..

1

@NeroTFP toż to piękne:)

9

@Ramaj77 Teraz dopiero zobaczysz jakie masz priorytety w życiu:) gratulacje!:)

9

@sendesara 7/10 przeciwko PSG. Muszś się chłopaki nabiegać:)

2

@YeastMoss wiesz, już pisałem "hahahaha" ale skasowałem. To nie jest absolutnie śmieszne. To bardzo smutne:(

ps. juz widzę tłumaczenia "ktoś włamał się na konto pani poseł".

6

Raport zza Oceanu:)

USA:
Portland - LA Galaxy. Jarek Niezgoda wyszedł w pierwszym składzie. Strzelił 2 gole. Portland wygrali 5:2. W Galaxy kapitanem nasz J. Dos Santos. (Przypomnę brat gra w Meksyku:)

Philadephia Union - Chocago Fire. 2:1. Gol Kacpra Przybyłko z karnego na 1:0. W Chicago cały mecz Przemysława Frankowskiego.

NY Red Bulls - New England Revolution 1:0. W składzie gości cały mecz Adam Buksa.

W nocy grali również Nani, Higuain ( i jego brat od niedawna ściągnięty do Interu Miami) czy Carlos Vela.

Przybyłko 7 goli i 6 asyst. Niezgoda 6 goli i jedna asysta. Buksa 4 gole i 2 asysty.

3

i w końcu pajacowanie przez Jorginho się zemściło...

0

@Dajnatace rozumiem. oby nie:)

0

@Dajnatace trochę miałeś:) a na co ma dwa mecze?

0

@Dajnatace To niemiło, że tak zakładałeś.

0

@Kusco15 Myślisz, że Benzema chciałby Winicjuszowi kupić coś akurat w takim ivonie?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?