escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball :D
2
@MSN30 to, że starsza to tylko korzyść!:)
0
@Joe_Pesci Rozumiem, zakładam że znajomy ma internet, czyta co się dzieje, rodzina mu mówi jaka jest sytuacja. Naprawdę zaplanował wszystko na 1 listopada wiedząc, że mogą zamknąć?
0
@Joe_Pesci ale pół Europy? ja przejechałem 100km. Wczoraj. Dało się? Dało. Nie komentuje przedsiębiorców, którzy stracą, mówię że generalnie ludzi powinno myśleć a nie planować podróż na 1 listopada.
3
@Joe_Pesci znasz kogoś takiego kto "przejechał pół Europy" na cmentarz?
0
@justfootball masz tu. dodane przez @clyde
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9189012#comment-9189012
1
@lukas992 Akurat słyszę o możliwości zamknięcia od tygodnia. Też nie przesadzajmy, ludzie powinni myśleć i widzieć co się dzieje, a nie wyruszać w dwudniową podróż gdzie wiadomo, że taka możliwość (zamknięcie cmentarzy) jest wielce prawdopodobna.
1
@Hubso Święty tadeusz zaprasza na msze, więc jak mogą zamknąć..?
1
@MesQueUnClub96 o tym samym pomyślałem. Po prostu przesuną tłumy na cmentarzach, w komunikacji miejskiej o kilka dnia.
0
@MSN1998 „już”? Na LR od dawna o tym piszemy:)
1
@Naturopata oho.. jaki magik nam się trafił;) otóż skleił wybornie:)
3
@ViscaBarca123 Obserwuję Marcusa od czasów Gęgą:) Fajnie, że robi karierę. Prawie "nasz" człowiek:)
1
@Mixtape To w ogóle była wyjątkowa edycja LM. Finału Porto-Monaco to pewnie nawet najzagorzalsi kibice w obu krajach się nie spodziewali:)
0
@Mixtape myślę, że jednak trochę przesadzasz:) Deco był uwielbiany, chwalony, i odwdzięczał to na boisku:)
0
@Mixtape Ciężko być docenianym mając w drużynie magika z Brazylii:)
0
@kulek22 ok, dzięki:)
17
@Yosemite ale przecież u nas był słaby i się nie nadawał.... grając na skrzydle:D
1
W końcu!! Wy mnie olaliście dwa razy to chociaż Mati Borek mi odpowiedział:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9166279#comment-9166279
0
@kulek22 Nie rzucił mi się w oczy w kadrach... ale coś więcej? Jak sie prezentuje?
0
na ławce Romy Nicola Zalewski - ktoś coś? Nie kojarzę gościa..
1
@NeroTFP toż to piękne:)
9
@Ramaj77 Teraz dopiero zobaczysz jakie masz priorytety w życiu:) gratulacje!:)
9
@sendesara 7/10 przeciwko PSG. Muszś się chłopaki nabiegać:)
2
@YeastMoss wiesz, już pisałem "hahahaha" ale skasowałem. To nie jest absolutnie śmieszne. To bardzo smutne:(
ps. juz widzę tłumaczenia "ktoś włamał się na konto pani poseł".
6
Raport zza Oceanu:)
USA:
Portland - LA Galaxy. Jarek Niezgoda wyszedł w pierwszym składzie. Strzelił 2 gole. Portland wygrali 5:2. W Galaxy kapitanem nasz J. Dos Santos. (Przypomnę brat gra w Meksyku:)
Philadephia Union - Chocago Fire. 2:1. Gol Kacpra Przybyłko z karnego na 1:0. W Chicago cały mecz Przemysława Frankowskiego.
NY Red Bulls - New England Revolution 1:0. W składzie gości cały mecz Adam Buksa.
W nocy grali również Nani, Higuain ( i jego brat od niedawna ściągnięty do Interu Miami) czy Carlos Vela.
Przybyłko 7 goli i 6 asyst. Niezgoda 6 goli i jedna asysta. Buksa 4 gole i 2 asysty.
3
i w końcu pajacowanie przez Jorginho się zemściło...
0
@Dajnatace rozumiem. oby nie:)
0
@Dajnatace trochę miałeś:) a na co ma dwa mecze?
0
@Dajnatace To niemiło, że tak zakładałeś.
0
@Kusco15 Myślisz, że Benzema chciałby Winicjuszowi kupić coś akurat w takim ivonie?:)