escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman Liczy się wszystko, tam też uważam, że banda debili która się "doczepiła" do strajku za słuszną sprawę, zrobi zły "PR" całej tej "akcji". Popieram kobiety, i ich mężów którzy tam strajkują. Popieram też normalnych ludzi chcących dzisiaj świętować niepodległość. Natomiast myślę, że mam prawo uznać, że spray na ścianie, a spalone mieszkanie czy rozpierdolona stacja metra to jednak różnica.
2
@NaFazieHitman tyle że ja znam osoby, które zaraz po malowaniu na murach przez idiotów, szły i zmywały te rzeczy. Tu nie widziałem, żeby ktoś z tłumu rzucił się z wiadrem wody na ratunek mieszkania czy empiku.
2
@semafor tak "prawdziwi patrioci" świętują odzyskanie niepodległości.
1
@Przemo91 O to to. Jeszcze jakby ich zapytać o kilka nazwisk żołnierzy wyklętych:D
5
Uspokójcie się! Przecież tych biednych obrońców Polskiej ziemi, wiary i tradycji ciągle ktoś prowokuje! A to chodnik, a to policjant, a to flaga. Mózgi wielkości orzeszka... Boże jak mi przykro patrzeć na takich cymbałów.
Tyle tysięcy osób tam idzie, trzymając dzieci, żony, mężów za rękę, chcących świętowć odzyskanie niepodległości poprzez po prostu marsz... marsz przez stolice.. i te wielkie kozaki, z zakrytą mordą, uciekający przy pierwszej możliwej interwencji policji.
0
@szela1899 to samo o PSG mówiliśmy.
0
@tbas nie widzę w tym nic dziwnego:)
0
@michal26 taktyk
2
@RomanHoffer https://www.money.pl/banki/elixir/
0
@IronSanHybrid oj było:) Najlepsza 9, Magik i top zmiennik:)
0
Opóźniony raport Chiny:)
Znamy już dalsze miejsca na koniec sezonu:)
Co nas interesuję? No chyba Adriano:) (Paulinho w czwartek finał)
Mianowicie Adrian Mierzejewski po porażce w pierwszym meczu u siebie 3:0 prowadzi swoją ekipę do zwycięstwa. Dwiema asystami pomaga w wygraniu 4:0 z Dalian Pro. Jego Guanghzou R&F zajmuję ostatecznie 11 miejsce. Dodam tylko, że Dalian prowadzi Rafa Benitez a Adriana Gio van Bronckhorst:)
Adrian kończy playoffy z dorobkiem 2 goli i 4 asyst.
Przypomnę, że tuż przed playoffami dołączył do nowych kolegów.
1
@NeroTFP To była świetna walka w LA i całej MLS. On i Vela:)
0
@msmsms jakby mnie kto pytał to ja jestem na nie:)
0
@Barca1992 jak to. przecież powiedział, że nie ma skutków ubocznych:D
0
@Arnold1234 Faktycznie tak grają czy generalnie patrzysz po wynikach? Jestem ciekawy:)
Pisałem już jakiś czas temu, świetnie wygląda tabela w Anglii gdzie Święci i Villa tak wysoko. W Polsce gdzie Raków i Górnik wysoko, czy nawet Belgia jaka wyrównana dzisiaj:)
0
@michal26 Myślę, że spontanicznie wyszło tyle pań Ań, ile przez dziesiątki lat nie było na ulicach:)
1
@DaPi Sociedad, City, PSG, Juve/Atalanta, Bayern/Bvb
Getafe, Leicester, nie mam, Milan, nie mam.
2
@michal26 niepotrzebnie ruszasz temat aborcji i to ze kobiety wyszły protestować przeciwko temu. Zebrały się, zgadały i wyszły w wielu miastach i miasteczkach. Rozumiem ze Ciebie to nie bardzo dotyczy ale ja je szanuje. Natomiast do puenty, piszesz tutaj ze sa poważniejsze powodu do strajku. Zorganizuj ludzi, porozmawiaj z lekarzami i wyprowadź ich na ulice. Zbierzcie się i idźcie protestować w „Twojej” sprawie. Rozumiesz o co mi chodzi? Tutaj każdy madry.
Ps. Współczuje koledze. Mam nadzieje ze ogarną go jak najszybciej.
1
Raport Chiny i USA.
Paulinho w pierwszym meczu 0:0. O mistrzostwie Chin zadecyduje drugi mecz.
Mls live.
W polskim meczu Przybyłko - Buksa 1:0. Obaj bez goli. Natomiast Chicago Fire - NY City 3:3 do przerwy. Dwa gole Przemek Frankowski dla Fire.
Do tego gole Krkica i Naniego;)
0
@cules100pro czyli pogratulować :)
1
@NeroTFP
Robek
Mbappe
Kimmich
Dani Alves
0
@cules100pro 5 na to ze strzeli i Legia i Lech? Wez No kolego doczytaj bo to az niemożliwe.
0
Chociaż tyle. Dziękuje.
1
Pamietam jak wyglądała twarz Vermalena gdy schodził z kolejnym urazem z boiska, było widać załamanie. To dzisiaj widzę na twarzy Griezmana. Można go lubić albo nie, ale jest to nasz zawodnik i należy go szanować. Chciałbym zeby strzelił pięknego gola.
2
@BorzyKrzys zastanawiam się, jak brzmiało "JEDNOZNACZNIE zaoferowaliśmy pomoc":D
2
Joaquin dzisiaj mimo 60 lat na karku będzie zapieprzał bardziej niż nasze stare wygi razem wzięte:) Będą stare porachunki:)
13
@BarcaInfo Piękna informacja:)
2
@Yosemite jeszcze LM nie była tak dostępna jak dziś, a już nie wspomnę o lidze włoskiej. Szukało się kogoś kto już miał C+ i się zbierało na mecze, żeby oglądać Aleksa:)
edit: tak oglądam, oglądam... kilka goli Realowi strzelił:)
1
@Progressive To i tak o jakieś 55 dni dłuższa przerwa niż niektóre kluby piłkarskie:) Niech nie narzekają nieroby tylko wracają na parkiety!!:)
2
@MesQueUnClub_87 z teatru nie kojarzę:) Nie widziałem jej na scenie:) Ja jej talentu absolutnie nie neguje:)
@Zoker Ej wszyscy tam nieźle zagrali:)
Widać że jest chemia jak grają wspólnie z Goslingiem. Z resztą w Lalaland wszystko śpiewają:)