escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM nieważne czy gosc zna się na prowadzeniu klubu czy jest agentem, ważne ze z zagranicy tak?
0
@mkord bo jest agentem i zna piłkarzy? Legia to nie jest klub z A czy B klasy, uważasz ze agent piłkarski z buta wejdzie i zrobi robotę w takim klubie?
0
@Kondzix on w ogole rozegrał ponad 100 spotkan, co mnie zszokowało. Ktoś tu wrzucał jakiś czas temu :)
0
@Janiama ok.
A swoją drogą kim jest Zahavi ze ma być lepszy od Mioduskiego?
6
@BarcaInfo urwa to jest żałosne ze nie stać nas na transfer za 8-12 mln i czekamy do zimy zeby uzbierać 4-5 i może się uda.
3
@Janiama a to nie Ty chwaliłeś go za w końcu przemyślane transfery z ligi a nie szrot zza granicy? Za obiekt treningowy i szkółkę?
0
@ViscaBarca123 S.Ramos na środek obrony. Przypadek?:)
4
@Kondzix nie wiem czy Oleguera można nazwać podstawowym obrońcą. To była kiepska zapchajdziura:)
7
@BorzyKrzys ale skwitował elegancko:)
1
@student97r dzięki:)
0
@student97r dokąd Rondo?
4
95 minuta i New England strzela na 2:1. Fatalny mecz Montrealu. To naprawdę cud ze tylko 2:1.
Za chwile drugi półfinał o playoffy. W druzynie Inter Miami brak braci Higuain, kapitanem jest Matuidi:)
5
Raport MLS.
Za chwile na Polsacie sport extra półfinał o wejście do playoff pomiędzy Buksą i Krkicem - Henry na ławce:)
O 3 drugi półfinał Nashvile - Higuain :)
0
@lukasbarca86 oho:D
1
@lukasbarca86 skład PSG przy tym Monaco wyglada imponująco nawet bez Neymara.
1
@lukasbarca86 a ja próbuje 2,5 samo PSG:)
1
Czysta 2:)
https://mobile.twitter.com/as_monaco
Sklad PSG
https://mobile.twitter.com/PSG_inside/status/1329865685342760960/photo/1
0
@Encore Ronaldo?:)
Bo jesli Ney to na flash nie ma go w niedostępnych zawodnikach. Ale to żadne źródło :)
0
Tylko nadmienię, że dzisiaj mecz Monaco-PSG jest i na C+ i na Eleven:)
0
@matheo tak.. ale chodzi o to ze ja juz kolejna akcja z tą samą kostką.. co daje do myślenia.
Generalnie rozumiem Twój ból:)
2
@DaPi gość jest kozakiem, przyznaje, do tego szybkość ..
1
@ViscaElBarca98 nie jestem fanem, nie wiem co tam się za mocno dzieje:) wczoraj widziałem kilka wpisów o tym ze znowu siódemka a „mogliby dać ósemkę.” Wiec dają:)
3
@DaPi do tego ładuje w kadrze ładnie:)
0
@BarcaInfo powtórzę, dla mnie to wyczyn Kulusevskiego w kiepskiej Parmie to coś. A ci chłopcy? No mają łatwiej nie oszukujmy się:)
0
@matheo 2 lata temu „pęknięcie więzadeł na poziomie stawu skokowego i stopy” 6 tygodni orteza. Od wczoraj polgips na kilka dni i orteza 6-8 tygodni. Rentgen zrobiony, USG w przyszłym tygodniu. Ta sama stopa. Tez tylko kopie dla funu. Ale naprawdę myśle zeby „zawiesić buty na kołku”. Może nie powinno się robić tego czego człowiek nie umie...?
0
@BaroPodertos dziękuje:)
0
@BaroPodertos świetna wiadomosc:) zacznie juz dzis od hitu?
1
@Pilka_jest_okragla a jakiez to przesłanki bo chyba mnie cos ominęło?
2
Wczoraj się grzaliscie Wściekłymi 7, a w niedziele w „siódemce” ósma cześć „szybkich i wściekłych”:)
0
@Zip No właśnie...:)