0

@VenoM nieważne czy gosc zna się na prowadzeniu klubu czy jest agentem, ważne ze z zagranicy tak?

0

@mkord bo jest agentem i zna piłkarzy? Legia to nie jest klub z A czy B klasy, uważasz ze agent piłkarski z buta wejdzie i zrobi robotę w takim klubie?

0

@Kondzix on w ogole rozegrał ponad 100 spotkan, co mnie zszokowało. Ktoś tu wrzucał jakiś czas temu :)

0

@Janiama ok.
A swoją drogą kim jest Zahavi ze ma być lepszy od Mioduskiego?

6

@BarcaInfo urwa to jest żałosne ze nie stać nas na transfer za 8-12 mln i czekamy do zimy zeby uzbierać 4-5 i może się uda.

3

@Janiama a to nie Ty chwaliłeś go za w końcu przemyślane transfery z ligi a nie szrot zza granicy? Za obiekt treningowy i szkółkę?

0

@ViscaBarca123 S.Ramos na środek obrony. Przypadek?:)

4

@Kondzix nie wiem czy Oleguera można nazwać podstawowym obrońcą. To była kiepska zapchajdziura:)

7

@BorzyKrzys ale skwitował elegancko:)

1

@student97r dzięki:)

0

@student97r dokąd Rondo?

4

95 minuta i New England strzela na 2:1. Fatalny mecz Montrealu. To naprawdę cud ze tylko 2:1.

Za chwile drugi półfinał o playoffy. W druzynie Inter Miami brak braci Higuain, kapitanem jest Matuidi:)

5

Raport MLS.
Za chwile na Polsacie sport extra półfinał o wejście do playoff pomiędzy Buksą i Krkicem - Henry na ławce:)
O 3 drugi półfinał Nashvile - Higuain :)

0

1

@lukasbarca86 skład PSG przy tym Monaco wyglada imponująco nawet bez Neymara.

1

@lukasbarca86 a ja próbuje 2,5 samo PSG:)

0

@Encore Ronaldo?:)

Bo jesli Ney to na flash nie ma go w niedostępnych zawodnikach. Ale to żadne źródło :)

0

Tylko nadmienię, że dzisiaj mecz Monaco-PSG jest i na C+ i na Eleven:)

0

@matheo tak.. ale chodzi o to ze ja juz kolejna akcja z tą samą kostką.. co daje do myślenia.
Generalnie rozumiem Twój ból:)

2

@DaPi gość jest kozakiem, przyznaje, do tego szybkość ..

1

@ViscaElBarca98 nie jestem fanem, nie wiem co tam się za mocno dzieje:) wczoraj widziałem kilka wpisów o tym ze znowu siódemka a „mogliby dać ósemkę.” Wiec dają:)

3

@DaPi do tego ładuje w kadrze ładnie:)

0

@BarcaInfo powtórzę, dla mnie to wyczyn Kulusevskiego w kiepskiej Parmie to coś. A ci chłopcy? No mają łatwiej nie oszukujmy się:)

0

@matheo 2 lata temu „pęknięcie więzadeł na poziomie stawu skokowego i stopy” 6 tygodni orteza. Od wczoraj polgips na kilka dni i orteza 6-8 tygodni. Rentgen zrobiony, USG w przyszłym tygodniu. Ta sama stopa. Tez tylko kopie dla funu. Ale naprawdę myśle zeby „zawiesić buty na kołku”. Może nie powinno się robić tego czego człowiek nie umie...?

0

@BaroPodertos dziękuje:)

0

@BaroPodertos świetna wiadomosc:) zacznie juz dzis od hitu?

1

@Pilka_jest_okragla a jakiez to przesłanki bo chyba mnie cos ominęło?

2

Wczoraj się grzaliscie Wściekłymi 7, a w niedziele w „siódemce” ósma cześć „szybkich i wściekłych”:)

0

@Zip No właśnie...:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?