escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore @NeroTFP panowie, cofam to co pisałem kilka dni temu. Kolumbia to dno.
0
„Podwyższenie przez Oiarzabale” - Panie Darku uwielbiam Pana. Ale czas zniknąć jak z kanału sportowego..
0
@Coutinho007 pierwsza nie jest dużo lepsza.
0
Tylko, wcale się nie dziwie zarządowi. Na 8!
1
@Fenelon nie ukrywam, że chciałbym porażki Najmana, Kasjusza i przegranej Stano.
1
@Alex66 wkurwia mnie po prostu ten gość i jego sposób bycia.
0
@BlaseR9 coś gdzieś dokładniej? 15 minut tego gościa to za dużo jak dla mnie.
1
@Pawel13sz generalnie żart sprany, znoszony i już wręcz niesmaczny, ale niektórych widzę wciąż bawi.
0
@Mat_Cat typowy wf na macie. macie piłkę i gracie:)
4
@Rastafarnianin
+ przygotowanie
+ jedzenie
- planowanie co
- sprzątanie
0
@michaelson8 Szósty gracz, ale tam za pieniążek.
0
@MesQueUnClub_87 Nikt wcześniej nie wpadł, żeby robić koncerty na narodowym. Czy przypadek? Mają chętnych to robią to.
@ShinobiQWE słyszałem o tym, że "chorzy potrzebują muzyki", nie wiem czy akurat tej. Najman jest ekspertem od wszystkiego w telewizji to ci wzięli tego w swoje obroty.
co do "Skoro ma tyle kasy to po co mu marne pół bańki?" to myślę, że gość jest jak 95% Polaków. Dają do biorę.
1
@Futbolove_BarcaFun @ViscaBarca123 oświeć świeżaka:)
0
@MesQueUnClub_87 niestety nie Kurskiemu a dziesiątkom tysięcy ludzi, jak nie setkom. Grają to co ludzie chcą.
0
@Senyer i tak kasy ma jak lodu
0
@ShinobiQWE nie wiem co powiedział w polsacie ale gość po Azji śpi na kasie i wszyscy możemy mu naskoczyć:)
1
@lucca87 a ja romantykiem:)
0
@lucca87 Nie mam zamiary gdybać:) Zawsze jestem za naszymi:)
2
@puyol_presidend5 Neya to by Puig z Albą wzięli i Ney by rok leczył kontuzję:)
0
@FCB24 Zawsze jeśli chodzi o nasza kadrę:)
0
@marcin62 Teoretycznie nikogo nie wyjaśnił. Powiedział prawdę, ale bez nazwisk i nazw zespołów.
0
@FCB24 Lucho ostatnio mocno miesza, Hiszpania na papierze nie wygląda jakoś wybitnie. Jeśli do tego dodamy grę naszych na ambicji (nie mylić z wczorajszym meczem) do jakieś 2:0 a nie 4:)
0
@Criss18Barca 2:45 odłożyłem tel, zasypiam w sekundę, budzę się dłużej:) budzi...ki 3. O 4:10 zadzwonił pierwszy:) to żadna licytacja, to głupota:)
1
@Encore Leicester, Atalanta, Brighton, Ajax.
@Shapiro bida w obronie. Fabinho wypadł a bym sprawdzany na stoperze.
2
@Yosemite to wciąż sparingi... tyle ze z ładną otoczką.
0
@ViscaBarca123 Gabriel Barbosa tez imponował, i wciaz imponuje, ale w Brazylii. Młody chłopak jeszcze. Ale liczby Brennera w ostatnich meczach naprawdę szapoba:)
Dziękuje za odpowiedz :)
0
@ViscaBarca123 o właśnie!!:) wypadł mi z głowy Twój nick jak ostatnio chciałem pytać:) Mozesz cos powiedziec o zawodniku Sao Paulo - 20 letni Brenner?
0
@Rewolucja123 trudno;)
1
@NeroTFP dziękuje:)
1
@Rewolucja123 jest szansa na plusy i minusy Grosika na boisku?:)