escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip witamy zwolnienie i noga unieruchomiona:/
2
@G9 tez pytanie ile masz lat, jakie perspektywy, czy wynajmujesz, czy płacisz kredyt czy jeszcze u rodziców i tym samym wydatki mniejsze...
2
@damianex10 niedawno o tym pisałem bo ktoś znowu wrzucił jego słowa ze chce zakończyć kariere w Gorniku. On naprawdę myśli ze tam będą czekać az skończy robić kebaby w Turcji, grać w hokeja? Potem pewnie MLS i Gornik po 40? Dziwny typ...
1
@kubix05 z Relaksów to tylko disco relaks było oglądane. Wiem, wstyd:(
1
@TheGoldenEleven nie przepadam za Nadalem:) ale dziękuje za info.
1
@ranger3120 czyli szanse jeszcze ma, tak?
0
@paweldunajecfcb @student97r :)
1
@TheGoldenEleven nie śledzę... jak Djoko?
2
@norbi77 Cage rozmienił się juz dawno na drobniaczki.
2
@bolinho89 szkoda ze nie Lotek sam;)
2
Laskowski idealnie podsumował: „zaoranie przez Oranje”:)
1
@dmcteam młode zdolne chłopaki:)
Co do kręcenia, to niestety po meczu z Włochami tam był Luuk De Jong nawet kręcił naszymi obrońcami:)
0
@FCBeSeM chociaż Grosika nie ma, ufff jeszcze ten Krycha.
1
@dmcteam ale ja nie sądze, zeby on żartował ze to rezerwy. Ja tego tak nie odebrałem. Wiele osób tutaj wspominało o Malenie, wiec dzis bedzie okazja go obejrzeć.
1
@dmcteam ze to są dobrzy gracze i bedzie można ich obejrzeć na poziomie reprezentacji. Przeciez to oczywiste:)
0
@Janas11224 usunęli? usunęli:)
0
@Janas11224 moderacje na pewno zabolał.
2
@xBoMBoWiECx Wszędzie Krychowiak i Grosicki... szkoda.
2
@fcbarcafan19 To Bilgun?:)
1
@Triv44 mnożenie przez 0 to zawsze 0, więc jeśli mnożymy to 42-0:)
1
@NeroTFP No patrzę, że jakiś świeżak się odzywa:)
3
@Janas11224 Widzę, że usuneli Ci żart, a ja napisałem długi komentarz, więc i tak go umieszczę:D
uuuu poniżej pasa:) (co do żartu)
Ale przypomniała mi się taka historia. W zeszłą zimę (tak wiem, co to dzisiaj za zimy), no ale za ciepło nie było tak powiedzmy -2 do +2 wyszliśmy z żoną na starówkę coś zjeść (koniecznie zjeść, a co! stać nas!), dobra bez jajec. idziemy sobie, starówka, leży pan pod kartonami. Sumienie ruszyło, dzwonie "ulica taka i taka, leży pan taki i taki" - "jest pan już około 8-10 osobą która dzwonie, kilka patroli było już na interwencji. ten pan chce tam zostać i nie nie boi się, że zamarznie". Także był świadom losu, albo wiedział, że da radę, przykro że takie rzeczy się dzieją.
1
@NeroTFP Błagam wróć avatar:)
3
@swiergol2 Lift! Pamiętam:)
0
@Bobo25 prawdziwy bogacz:) ja po prostu miałem kanapki od mamusi:)
a ta "woda gazowana" to po prostu mazowszanka:)
4
@sidzej to Ty nie znasz oranżady:)
@Bobo25 my to jeszcze piliśmy mazowszankę z 1,5litrowej szklanej butelki:)
0
Ej teraz tak sobie pomyślałem (a może ktoś już wpadł na to wcześniej), że Luis chciał 4letni kontrakt bo wiedział, że Leo nigdzie nie odejdzie i nadal chciał, żeby sobie wspólnie spijali z dzióbków?
1
@MarioVeB! to pewniaczek czy stawiać domy?:)
3
@Geble Niemcy w ostatnich 20 spotkaniach ponieśli wczoraj drugą porażkę. 11 zwycięstw. My porażek 5, za to 12 zwycięstw. :)
0
@Coutinho007 to nam pokazali co?:)