0

@Zip witamy zwolnienie i noga unieruchomiona:/

2

@G9 tez pytanie ile masz lat, jakie perspektywy, czy wynajmujesz, czy płacisz kredyt czy jeszcze u rodziców i tym samym wydatki mniejsze...

2

@damianex10 niedawno o tym pisałem bo ktoś znowu wrzucił jego słowa ze chce zakończyć kariere w Gorniku. On naprawdę myśli ze tam będą czekać az skończy robić kebaby w Turcji, grać w hokeja? Potem pewnie MLS i Gornik po 40? Dziwny typ...

1

@kubix05 z Relaksów to tylko disco relaks było oglądane. Wiem, wstyd:(

1

@TheGoldenEleven nie przepadam za Nadalem:) ale dziękuje za info.

1

@ranger3120 czyli szanse jeszcze ma, tak?

0

1

@TheGoldenEleven nie śledzę... jak Djoko?

2

@norbi77 Cage rozmienił się juz dawno na drobniaczki.

2

@bolinho89 szkoda ze nie Lotek sam;)

2

Laskowski idealnie podsumował: „zaoranie przez Oranje”:)

1

@dmcteam młode zdolne chłopaki:)
Co do kręcenia, to niestety po meczu z Włochami tam był Luuk De Jong nawet kręcił naszymi obrońcami:)

0

@FCBeSeM chociaż Grosika nie ma, ufff jeszcze ten Krycha.

1

@dmcteam ale ja nie sądze, zeby on żartował ze to rezerwy. Ja tego tak nie odebrałem. Wiele osób tutaj wspominało o Malenie, wiec dzis bedzie okazja go obejrzeć.

1

@dmcteam ze to są dobrzy gracze i bedzie można ich obejrzeć na poziomie reprezentacji. Przeciez to oczywiste:)

0

@Janas11224 usunęli? usunęli:)

0

@Janas11224 moderacje na pewno zabolał.

2

@xBoMBoWiECx Wszędzie Krychowiak i Grosicki... szkoda.

2

@fcbarcafan19 To Bilgun?:)

1

@Triv44 mnożenie przez 0 to zawsze 0, więc jeśli mnożymy to 42-0:)

1

@NeroTFP No patrzę, że jakiś świeżak się odzywa:)

3

@Janas11224 Widzę, że usuneli Ci żart, a ja napisałem długi komentarz, więc i tak go umieszczę:D

uuuu poniżej pasa:) (co do żartu)
Ale przypomniała mi się taka historia. W zeszłą zimę (tak wiem, co to dzisiaj za zimy), no ale za ciepło nie było tak powiedzmy -2 do +2 wyszliśmy z żoną na starówkę coś zjeść (koniecznie zjeść, a co! stać nas!), dobra bez jajec. idziemy sobie, starówka, leży pan pod kartonami. Sumienie ruszyło, dzwonie "ulica taka i taka, leży pan taki i taki" - "jest pan już około 8-10 osobą która dzwonie, kilka patroli było już na interwencji. ten pan chce tam zostać i nie nie boi się, że zamarznie". Także był świadom losu, albo wiedział, że da radę, przykro że takie rzeczy się dzieją.

1

@NeroTFP Błagam wróć avatar:)

3

@swiergol2 Lift! Pamiętam:)

0

@Bobo25 prawdziwy bogacz:) ja po prostu miałem kanapki od mamusi:)
a ta "woda gazowana" to po prostu mazowszanka:)

4

@sidzej to Ty nie znasz oranżady:)
@Bobo25 my to jeszcze piliśmy mazowszankę z 1,5litrowej szklanej butelki:)

0

Ej teraz tak sobie pomyślałem (a może ktoś już wpadł na to wcześniej), że Luis chciał 4letni kontrakt bo wiedział, że Leo nigdzie nie odejdzie i nadal chciał, żeby sobie wspólnie spijali z dzióbków?

1

@MarioVeB! to pewniaczek czy stawiać domy?:)

3

@Geble Niemcy w ostatnich 20 spotkaniach ponieśli wczoraj drugą porażkę. 11 zwycięstw. My porażek 5, za to 12 zwycięstw. :)

0

@Coutinho007 to nam pokazali co?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?