0

@Khardan akurat taką jego twarz widziałem już wielokrotnie. Myślałem ze coś nowego...

I tak mi się skojarzyło... smutną twarz to miał Vermaelen schodząc z boiska w naszych barwach z kolejnym urazem. Akurat jakoś w ten smutek, bezradność wierzę bardziej.

0

@Khardan a jakiż to widok ujrzałeś? Nie oglądałem a chętnie się dowiem...

1

Trener mówi o rotacjach od kilku dni... a Wy tylko „to może być ostatni pojedynek wielkich bla bla bla”. Ten o to pojedynek troszkę Wam zasłonił oczy. Czego się spodziewaliście? LM to rozgrywki CRa, on się na nie spina jak nikt inny, a my? My mamy takich miernych obrońców, ze kurs 3,4 na Juve to była lokata jakiej nie dostaniecie w żadnym banku. Absolutnie mnie wynik nie dziwi, spodziewałem się porażki. I tak naprawdę akurat ta porażka nic nie znaczy, boli mnie porażka w lidze z potężnym Cadiz..

1

@kubix05 jednak! Wiedziałam ze nie poszli po rozum do głowy. Teraz żałuje ze zmienili.. jutro mogliby się dowiedzieć pol h przed transmisją. Idioci.

0

@pele1282 najlepiej:) dziękuje:)

0

@kubix05 poszli po rozum do głowy? Czy może ktoś się dowiedział od Robka ze nie zagra jutro?
Poważnie zmienili? Na co?

0

@Rewolucja123 na konferencjach przed meczami z poważnymi drużynami typu fereknvaros czy tuzami w pucharze Hiszpanii z 4 ligi tez mówią ze są skupieni na 100% bo to trudny przeciwnik bla bla bla. Niekoniecznie im wierze :)

1

@zgiru usiądź opowiem Ci cos...
dawno dawno temu... będą na feriach na wsi. Cała „dorosła” wies wyjechała na pogrzeb. Nie wiem czy wiesz jaka to jest społeczność wiejska. Wszyscy wszędzie jeżdżą na takie „okazje” bo się znają. Z siostra byliśmy najstarsi we wsi. Powiedzmy... 30 domów. I patrzymy przez okno ze od bramy do bramy wchodzi jakiś typek.. poczułem się odpowiedzialny. Wziąłem widły i wyszedłem z domu, akurat zaczęli wracac ludzie z pogrzebu. Gosc stał na wiadrze za krową. Zgadnij co robił. Lat temu Hmm 20. Oczywiście sploszylem kochasia ale i tak go dorwali:)

3

@sendesara tylko ze Sarabia to nołnejm przy Koemanie. Słabe porownanie. Kloop tez jechał piłkarzy, wspominał choćby o tym Błaszczykowski:)

0

Od wczoraj „ostatni mecz legend”, „ale bedzie widowisko” ochy achy... Leo niech dzisiaj zostawi miejsce młodzieży. Niech odpoczywa na ligę:)
Ale byłby ból dup:)
A jeszcze Lewy dzisiaj ławka tvp płacze ...:)

1

Za chwile na Polsacie sport ekstra drugi półfinał MLS.

Minnesota - Seattle Sounders
Zapowiada się kilka brameczek. Info dla nocnych markow:)

0

@Triv44 do przodu!!:)

2

@insp1re dla mnie F1 i Żużel to sporty nudne w uj. Naprawdę. Jeżdżą chłopy w kółko. Nic się jakoś nie dzieje... No nie wiem. I nie mówię o niszowych pływaniach synchronicznych itp, tylko o popularnych sportach.

0

@Bobo25 to wchodz grubo;)

0

@BarcaInfo czyli Stones nie zbawił obrony Pepa, nowe nie znałem:)
A Lingard nie jest juz gwiazda??:)

2

@Bobo25 o tym samym pomyslalem. Jakim to trzeba być imbecylem ...

11

@Bobo25 myśle ze jak odejmiesz podatek to jeszcze dołożysz do wygranej:)

1

@czosnekfcb wciągnij bardziej to i siusiora w koncu zobaczysz:)

2

@BarcaInfo kierunki sa trzy. Powrót do Juve, Real o ile zostanie ZZ no i to Francuz wiec PSG.

0

@Blanco16 ten to juz powinien gdziekolwiek odejść:) co do Chin to jednak wciąż kilku nowych zawodników tam jest. Nie sa to już gwiazdy które będą na topie bądź grając w topowym klubie odeszli „nagle” do Chin - Hulk, Oscar. Ale naprawdę jest tam dużo nazwisk z europejskich boisk:) po prostu tez transfery już tak nie dziwią.

4

@Blanco16 Samper gra z Iniestą w Kobe - Japonia:) Chiny mają troszkę inne gwiazdy niż podany przez Ciebie Samper;)

0

@KrystianR 4 posty nizej

0

@lucca87 przecież w samej końcówce mieli 2-3... a Lenglet jest tragiczny ostatnio... naprawdę dramatycznie niski poziom.

0

@Mow_mi_Douglas tylko nieudolność piłkarzy Cadiz uratowała nas przed większym blamażem. Tyle co mieli kontr na drewnianego Lengleta to szok.

4

Raport Azja:
Kobe podwyższa prowadzenie w 1/8 azjatyckiej ligi mistrzów.
2:0. Pierwszego gola strzelił Iniesta. W składzie również Vermaelen. Drużyna z Chin -Shanghai Sipg, ewidentnie odpuściła sobie ten mecz, patrząc na sklad:)

1

@Katalonbar najmniej Litwa

1

@bixmix teraz tak, zobaczymy na koniec sezonu ale albo oni albo Robert i Muller;)

0

@michal26 żenujące widowisko. Z obu stron. Miałem nadzieje ze gol otworzy... ale nie

0

@izabella chyba za dużo wypite co?:)
Po pierwsze „nie krzycz”, po drugie jestem daleki od obrażania Cię, po trzecie napisałaś o Pepie w innych ligach wiec odniosłem się do Pepa.

10

@izabella w Niemczech pobił rekordy zdobytych pkt i strzelonych goli, w Anglii pobił rekordy zdobytych punktów i goli. Taki tam szczegół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?