0

papcio Benzema nie zawodzi...

1

@MesQueUnClub_87 myśle, że hit z JLO „Pokojówka na Manhattanie” tez powinien być wymieniony ;)

0

Wchodzę Lee, zaraz czerwona:D

1

Środkowi pomocnicy - nam strzelac nie kazano
Leo - nigdy nie oddam wolnego.

0

Koeman widzę stabilnie. 0:1 z Cadiz i cyk zmiany zeby bronic porazki, 2:2 z Valencia i cyk bronimy...

0

Golazzoooo!!!:)

0

@cules100pro poprawie:)

0

Proszę o JEDEN strzał z dystansu środkowego pomocnika. JEDEN

0

Laporta plakat w Madrycie? Nie ma sprawy:) przelew w stylu Fiorentino? Nie ma sprawy:)

0

Widząc taki sklad cieszę się na ofensywę ale tak bardzo obawiam się konferencji po meczu „nie można grać tyloma dziesiątkami jednoczesnie.” Panowie do boju!! W Valencii gorzej niż u nas!!:)

1

@Encore fajnie widzieć Duranta w koncu w grze. Dla mnie to fenomen, wielkie to chude, na tych swoich szczudłach, jakiś taki przygarbiony, a taki dobry:) a jeszcze na plus występ w teledysku Drake’a:)

0

@Keson Rakieta i Vidal tez nie:)

0

@Keson nic nie wiem na ten temat. Z reszta co może powiedzieć czego nie wiemy? Zarząd był zły, robimy co w naszej mocy, chcemy walczyć na każdym froncie... bla bla bla.

0

@DaPi poszło jak po taśmie. Czekam na ludzi chcących jego powrotu:)

0

Spust za 3..2..1...

1

@Max112 to fajnie. Cieszę się z Lemara:) Karasko jest mi obojętny:)

0

Do ludzi oglądających regularnie Atleti. Ostatnio „duzo” Lemara. Gosc w koncu zaczął pokazywać swój potencjał utracony zaraz po transferze z Monaco? Kibicuje chłopakowi i w sumie dziwie się wyboru klubu, no ale, jego decyzja:)

3

@NaFazieHitman kozak:)

3

@AlexDark00 zwierzęta nocy tez polecam.

0

@DaPi można, żadna tajemnica:) 86:)

0

@DaPi klimat tak:) jedzenie... co kto lubię, żeberka, kurczaki, i te kotlety.
@AssisMoreira nie wiem jak wyglada to teraz, ale te kilkanaście lat temu az miło było przyjść ze wzgledu na ceny:) taki kotlet, telarz frytek chyba z 15 zł i za 10litr piwa. No nie mow ze wygórowane ceny:)
Barem mlecznym bym tego nie nazwał, ale miejsce z klimatem juz tak:)
Kelnerki w takich bawarskich strojach :)

0

Widziałbym Salaha na prawej... mmm miodzio:) on, Leo, zdrowy Dembele, Trincao, Griez.. i zmiany co niecałe 20 minut każdy;)

0

@AssisMoreira to ostatnie to taki Szwejk na placu konstytucji:) wielki kotlet na desce za parenaście złotych w pięknych czasach kilka lat temu;)

6

@Pogba i co z tego? A Paulinho na ŁKS, a Essien chyba na Zaglebie. Nie wiadomo jakby się jego talent rozwinął. Dobrze ze trafił do kolejorza.

1

@fcbarcafan19 emotikonka osoby rozkładającej ręce :)

1

@Bykunn może vouchery na przyszłość?:)

1

@fcbarcafan19 skuteczność to nasza zmora w tym sezonie. I to nieszczęsne „gdyby X trafił”. Muszą nas tym popracować, o ile mniej nerwów by wtedy było:)

9

Bo akurat miał grać w pierwszym składzie. A to pech... a zarazem szczescie :D

1

@Majsteer ale sama grzecznie bez słowa wstaje i otwiera:)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?