escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sintesox nie, a czy to ich wina ze ma tyle strat co mecz?
1
@sintesox a może bez niego, zamiast szukać go na sile próbowaliby strzelać?
46
Był tez zaangażowany w 700 strat:)
0
@pafcioxxx na luziku na pewno nie, a i mam nadzieje ze nie wygra:)
2
Dobrać dawać tego potężnego Umtitiego bo czas bronić wyniku przed potęgą z Levante:)
2
To teraz od jakże sympatycznego pana Ronalda za jakże sympatycznego pana Leo Puczio Puczio:)
0
@pafcioxxx mnie:)
0
Chociaż Parma cieszy:) byleby utrzymała:)
2
No nie da, nie da nikomu strzelić...
0
Messi nie strzelił gola z rożnego. Chyba widać jakiego gola chce strzelić w tym sezonie. Rożne wykonywane przez Leo w tym sezonie to tragedia.
0
@MarioVeB! Niby po pucharach ale sporo odpoczywało. Ja bym się skłaniał ku Lechowi.
1
@mkord poprawione:) dzięki za czujność:)
0
Raport Azja
Kobe traci bramkę w 82 minucie na 1:1. W tej chwili trwa dogrywka w półfinale Azjatyckiej ligi mistrzów pomiędzy koreańskim Ulsan a japońskim Kobe.
W składzie Kobe brak Iniesty. Nie ma go w ogole w składzie, nawet na ławce. Za to od początku Vermaelen.
2
Raport MLS
Columbus Crew zostaje mistrzem MLS. Wygrywając w finale z Seattle Sounders 3:0. Gościom na pocieszenie zostaje fakt ze królem strzelców został ich zawodnik. Ruidiaz strzela 13 goli i
notuje 6 asyst.
Z naszych najlepiej zaprezentował się Kacper Przybyłko 7 goli 6 asyst, dalej
Adrian Buksa 6 / 2
Jarosław Niezgoda 6 / 1
Przemysław Frankowski 3 / 1
0
@FC1899Barca Mało troche 5. Na pewno Puyol, Maldini, Nesta, Ramos, Rio. W sumie podobnie. Dałbym Alvesa bo miał liczby ale czy to „typowy” obronca. Ale Przeciez Blanc, Thuram, Zambrotta, ach było ich wielu:)
2
Na Polsacie sport extra finał MLS.
Columbus Crew-Seattle Sounders. Niestety bez udziałów Polaków.
0
@puyol_presidend5 Hidetoshi:)
0
@mindbender84 uuuuu widzę poczucie humoru na wysokim poziomie. Szacuneczek.
0
@Katalończyk 99 taki był przekaz:)
14
Dziewczyny przed chwilą pokonały koleżanki z Valencii 7:0 na wyjezdzie. Po 8 meczach mają 24 pkt. Bilans bramkowy 45:1. Chłopaki powinni podpatrywać swoje koleżanki:)
2
@gumaz e tam:) po prostu poza meczami Barcelony trzeba jeszcze nie zaglądać tu w trakcie skoków, F1 i piątkowych wieczorów :)
1
Czyli co koniec skoków? Zaraz bedzie relacja z harrego?
0
@marcin62 No właśnie :)
0
@marcin62 człowieku skoki są nie widzisz?!
14
Dzięki ze się prześcigacie, który pierwszy napisze kto ile skoczył:)
0
@Ojciec5tkidzieci ja to bym tego Gabigola wolał:)
1
@BartqRKO 32 latka dziękuje w pięknym stylu mojej europejskiej potędze wygrywając LM I mistrzostwo kraju. Przy odbiorze pucharu jako kapitan dziękuje wszystkim ze nas wspierali i dziękuje wszystkim ze wspierali mnie. Że mogę pożegnać się ze swoim ukochanym klubem w ten sposób. Potem podpisuje kontrakt na 2 lata w Sydney a później MLS albo na odwrót. I zostaje w Australii albo Stanach :)
1
Raport Azjatycka Liga Mistrzow.
Kobe po serii rzutów karnych w meczu z Koreańskim Suwon (regulaminowy czas 1:1. Cała druga połowa i dogrywka Kobe z przewaga jednego zawodnika) przechodzi do następnej rundy. Od 1 minuty zagrał Vermaelen, a w 113 minucie wszedł Iniesta, który celnie rozpoczął serie jedenastek.
Kobe w następnej rundzie zmierzy się z kolejna drużyną z Korei, tym razem będzie to Ulsan Hyundai.
2
@Kamiloza91 zapomnij o Atalancie. Chciałbym Lipsk. Atalanta juz nie jest taka piękna jak w zeszłym sezonie i na początku tego. Dzieje się źle, tu ktoś pisał ze na treningu jakies rękoczyny były... chyba martwy puszczają...
0
@Kettger trudno.