1

@sintesox nie, a czy to ich wina ze ma tyle strat co mecz?

1

@sintesox a może bez niego, zamiast szukać go na sile próbowaliby strzelać?

46

Był tez zaangażowany w 700 strat:)

0

@pafcioxxx na luziku na pewno nie, a i mam nadzieje ze nie wygra:)

2

Dobrać dawać tego potężnego Umtitiego bo czas bronić wyniku przed potęgą z Levante:)

2

To teraz od jakże sympatycznego pana Ronalda za jakże sympatycznego pana Leo Puczio Puczio:)

0

@pafcioxxx mnie:)

0

Chociaż Parma cieszy:) byleby utrzymała:)

2

No nie da, nie da nikomu strzelić...

0

Messi nie strzelił gola z rożnego. Chyba widać jakiego gola chce strzelić w tym sezonie. Rożne wykonywane przez Leo w tym sezonie to tragedia.

0

@MarioVeB! Niby po pucharach ale sporo odpoczywało. Ja bym się skłaniał ku Lechowi.

1

@mkord poprawione:) dzięki za czujność:)

0

Raport Azja

Kobe traci bramkę w 82 minucie na 1:1. W tej chwili trwa dogrywka w półfinale Azjatyckiej ligi mistrzów pomiędzy koreańskim Ulsan a japońskim Kobe.
W składzie Kobe brak Iniesty. Nie ma go w ogole w składzie, nawet na ławce. Za to od początku Vermaelen.

2

Raport MLS

Columbus Crew zostaje mistrzem MLS. Wygrywając w finale z Seattle Sounders 3:0. Gościom na pocieszenie zostaje fakt ze królem strzelców został ich zawodnik. Ruidiaz strzela 13 goli i
notuje 6 asyst.

Z naszych najlepiej zaprezentował się Kacper Przybyłko 7 goli 6 asyst, dalej
Adrian Buksa 6 / 2
Jarosław Niezgoda 6 / 1
Przemysław Frankowski 3 / 1

0

@FC1899Barca Mało troche 5. Na pewno Puyol, Maldini, Nesta, Ramos, Rio. W sumie podobnie. Dałbym Alvesa bo miał liczby ale czy to „typowy” obronca. Ale Przeciez Blanc, Thuram, Zambrotta, ach było ich wielu:)

2

Na Polsacie sport extra finał MLS.
Columbus Crew-Seattle Sounders. Niestety bez udziałów Polaków.

0

@puyol_presidend5 Hidetoshi:)

0

@mindbender84 uuuuu widzę poczucie humoru na wysokim poziomie. Szacuneczek.

0

@Katalończyk 99 taki był przekaz:)

14

Dziewczyny przed chwilą pokonały koleżanki z Valencii 7:0 na wyjezdzie. Po 8 meczach mają 24 pkt. Bilans bramkowy 45:1. Chłopaki powinni podpatrywać swoje koleżanki:)

2

@gumaz e tam:) po prostu poza meczami Barcelony trzeba jeszcze nie zaglądać tu w trakcie skoków, F1 i piątkowych wieczorów :)

1

Czyli co koniec skoków? Zaraz bedzie relacja z harrego?

0

@marcin62 No właśnie :)

0

@marcin62 człowieku skoki są nie widzisz?!

14

Dzięki ze się prześcigacie, który pierwszy napisze kto ile skoczył:)

0

@Ojciec5tkidzieci ja to bym tego Gabigola wolał:)

1

@BartqRKO 32 latka dziękuje w pięknym stylu mojej europejskiej potędze wygrywając LM I mistrzostwo kraju. Przy odbiorze pucharu jako kapitan dziękuje wszystkim ze nas wspierali i dziękuje wszystkim ze wspierali mnie. Że mogę pożegnać się ze swoim ukochanym klubem w ten sposób. Potem podpisuje kontrakt na 2 lata w Sydney a później MLS albo na odwrót. I zostaje w Australii albo Stanach :)

1

Raport Azjatycka Liga Mistrzow.

Kobe po serii rzutów karnych w meczu z Koreańskim Suwon (regulaminowy czas 1:1. Cała druga połowa i dogrywka Kobe z przewaga jednego zawodnika) przechodzi do następnej rundy. Od 1 minuty zagrał Vermaelen, a w 113 minucie wszedł Iniesta, który celnie rozpoczął serie jedenastek.

Kobe w następnej rundzie zmierzy się z kolejna drużyną z Korei, tym razem będzie to Ulsan Hyundai.

2

@Kamiloza91 zapomnij o Atalancie. Chciałbym Lipsk. Atalanta juz nie jest taka piękna jak w zeszłym sezonie i na początku tego. Dzieje się źle, tu ktoś pisał ze na treningu jakies rękoczyny były... chyba martwy puszczają...

0

@Kettger trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?