escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 może zapowiedź?:)
1
@DaPi czyli czarna ;)
1
@DaPi opublikowany w 2012. Gdzie dzis jest dzieciak?:)
1
@Ronmes miałem to dopisać:)
1
@Nonameforlife masz mnie!!:)
1
@reloaded ;) prawą nogę, lewą nogę i nawet głowę na szyi;) co za tym idzie potrafi dobrze grać obiema nogami jak również głową:)
1
@Nonameforlife daj znać jak cos się zacznie zaczynać, słabo tak od końca:)
6
@Ronmes dla Barcelony to juz od jutra każdy powinien być o życie. Powinni w koncu zacząć zapierdalac na boisku bo az przykro.
2
@POLAK12345 nie ma takiego kraju jak Algeria;)
2
@NeroTFP papcio Benzema jest fenomenalny:) pisałem wielokrotnie;) prawa lewa głowa. Karim ma wszystko. Jest świetny juz kolejny rok...
0
@mkord nie wiedziałem. Dzięki za info.
0
@Encore czytaj reklam tyle co filmu:) wybieraj Batman i końcówka Hiszpanii czy pol batmana i cały mecz:)
0
@Azi Kuba ma pomoc w tym transferze. Info słyszałem juz kilka dni temu. Niech go biorą, potrenuje w przerwie zimowej i trener zobaczy czy się nada. Z reszta sam nowy trener jest zainteresowany Kevinem.
0
@itmustbejoke To ujęcie takie czy Griez nie jest wcale niższy od Busiego?
0
@Encore powiedziałbym super, ale na bank Batman gdzieś TVN/Polsat czyli skończy się razem z meczem hiszpańskim:)
1
@MichalZZZ to masz zadanie na nowy rok;)
1
@MichalZZZ będzie dalsza część „alfabetu pięknych kobiet”?
2
@PatrychoO jest ich kilka, ale to moje top 3:) lubię jeszcze Celine Dion - Feliz Navidav i spiewam z nią zamieniając na Eric Abidal:)
7
1)Last Christmas
2)All i want for christmas
3)Driving home for christmas
Wasze numero uno?:)
0
@Encore leżał? Leżał:)
0
@Encore tyle miesięcy odpoczywał:)
0
@Bagsik88 uwazam ze się tu wypalił, tyle.
2
@Khajio znam;) kojarze;)
1
@Khajio w zeszłym sezonie i dwa wczesniej mieli świetnych ofensywnych graczy. Walili bramek az miło. Fajna druzyna.
0
@Bagsik88 nie odpowiedziałeś na moje pytania.
0
@Zip na dziś w obecnych formach to tylko BVB.
2
@Bagsik88 @sintesox dobra, reasumujmy. Leo jest najlepszy, jest. Juz mniej najlepszy niż kiedyś ale wciaz. Rozumiem ze nie przeszkadzają wam tragicznie wykonywane rożne? Rozumiem ze nie przeszkadzają wam tragicznie wykonywane rzuty wolne i nie oddanie nawet choćby jednego czy dwóch nikomu innemu. Rozumiem ze próbowanie na sile wejść w gąszcz obrońców zamiast oddać koledze pilke wam nie przeszkadza tak?
0
@DonMatteo901 mecze w LM jak również wygrana pucharu Intertoto. Bez przesady, Beret był solidnym obrońcą. Dużo lepszym niż jest ekspertem.
0
@Wossi61FCB pierwszej nie widziałem, dwie następne nie. Natomiast myśle ze gdyby Martin upadł, karny by był za faul obroncy.
0
@sintesox nie podam bo Leo gra wszystko.