escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Murazor ja się cieszę ze nie strzela juz u nas:) cieszę się Griez zaczął strzelac i przede wszystkim być jednym z decydujących :)
0
@TheNekro94 nasze go rozgrzewają :)
1
@Murazor ale ja się cieszę ze go nie ma, mi nie tłumacz:)
0
@BigVu nie zremisuje.
1
Ja wiem ze to dopiero kilka meczów, dobrych meczów, ale proszę wyjść z budy śmieszki od „może Atleti nam odda Suareza za Griezmana” ha ha ha. Nie, nieśmieszne.
1
@Sulimo Banega?:) tez bym stawiał na Alvesa ale jakiś „dziwny”:)
0
@IronSanHybrid kiedy Joey zrozumiał ze Ross jest ojcem!!;)
33
@Azi Szachtar strzelił 5 goli w tej edycji LM. W 5 meczach 5 goli, ale tak naprawdę wszystkie w dwóch. Z Realem:D
0
@Rewolucja123 świetna pierwsza połowa. Drugiej nie ogladalem.
1
@DaPi to ja się dopiero dowiedziałem jakoś 1-2 tygodnie temu:)
1
@Messiah10 serio. Od ponad tygodnia:)
0
@Fawrf Myśle ze Francuzi by mogli polemizować :)
0
@AdiKingu96 Brazylia - Pele, Ronaldo, Ronnie. Cyk juz trzech.
Francja - Zidane, Platini, Henry a za chwile Mbappe
1
New England Revolution melduje się w półfinale MLS. Buksa i jego team wygrywa 3:1.
0
@BARCA171 u Boca brak Teveza, natomiast u gości w pierwszym składzie Maxi Rodriguez!!:) (39 lat)
0
@Sulimo Yazici, ten tez wydaje się ciekawy..
1
@NeroTFP ja dzisiaj byłem bardzo rozdarty. Z jednej strony cieszyłem się z goli Cavaniego a z drugiej smutno mi ze Manu wygrali...
0
@escarabajo
No cholerka. Dzieje się:)
Urusi Junior 1:2:)
1
Raport MLS
Ćwierćfinał
Orlando-New England 0:1 20 minuta.
U gospodarzy m.in. Nani, u gości nasz Adam Buksa.
0:2 Bou
2
@pazio23 fajnie... ale prawda jest taka ze to nie jest niesamowite. Wszyscy mieli „wywalone” jak Diego żył, jakies pojedyncze wpisy a dzisiaj? Ochy i achy...
niesamowity to jest filmik Kobego i Jordana. Kilka minut tych samych ruchów, jak Kobe rusza się jak MJ.
Tak, jestem zblazowany, nie grzał mnie Maradona tak jak inni. Nic na to nie poradze.
0
Nie oglądam z duzo włoskiej, zwłaszcza Romy, ale odpaliłem teraz i fajnie popatrzeć na Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito:)
0
@SonBarcaGoku jest:) ale jakoś mnie ten Manu nie przekonywał juz kilka sezonów. Rooney jakby się tam męczył...
@Esteban_ mi chodzi o co innego. Może gdy przyszedłby wczesniej to złapałby kontuzje i po graczu...:(
0
Dawno nie miałem takiego uczucia... ale fajnie chłopaki grają:)
Jak tak dalej pójdzie do Griez dublecik;)
2
@Esteban_ a może nie przespał... i stad tyle lat mógł nas czarować a nie się leczyć.. jak dla mnie to swój moment przegapił Rooney.
3
@barpol11 wcześniej Diego był nieważny. Dzisiaj wszyscy podziwiają jak to on świetnie grał w pilke.
1
@barney21 tak było w UPC, jakiś kanał skończył nadawanie, czy tam UPC się z nim rozstało to dostałem pismo ze w związku w zmianami dotyczącymi mojej umowę moge rozwiązać w ciągu 14 dni. Zadzwon do Polsatu powiedz ze zależało Ci głównie na tym kanale którego nie masz i chcesz rozwiązać umowę.
0
@Rewolucja123 już zapomniałem jak on gra :(
0
@NaFazieHitman Pique wychodzi wysoko jak trzeba gonić wynik, jak przesuwa się do przodu i zostaje „snajperem”. Wczoraj naprawdę Nacho mi zaimponował.
1
Wczoraj zginęło w natłoku. Wiec wracam. Środkowy obronca idzie za akcją i zostaje faulowany w polu karnym. Przypomnijcie karny na naszym stoperze, ale taki z akcji, nie po rogu czy wolnym? Sytuacja z Nacho.
4
@Transu96 potrzebuje? Kibice Boca i River Plate pocieszają się wzajemnie...