1

@Murazor ja się cieszę ze nie strzela juz u nas:) cieszę się Griez zaczął strzelac i przede wszystkim być jednym z decydujących :)

0

@TheNekro94 nasze go rozgrzewają :)

1

@Murazor ale ja się cieszę ze go nie ma, mi nie tłumacz:)

0

@BigVu nie zremisuje.

1

Ja wiem ze to dopiero kilka meczów, dobrych meczów, ale proszę wyjść z budy śmieszki od „może Atleti nam odda Suareza za Griezmana” ha ha ha. Nie, nieśmieszne.

1

@Sulimo Banega?:) tez bym stawiał na Alvesa ale jakiś „dziwny”:)

0

@IronSanHybrid kiedy Joey zrozumiał ze Ross jest ojcem!!;)

33

@Azi Szachtar strzelił 5 goli w tej edycji LM. W 5 meczach 5 goli, ale tak naprawdę wszystkie w dwóch. Z Realem:D

0

@Rewolucja123 świetna pierwsza połowa. Drugiej nie ogladalem.

1

@DaPi to ja się dopiero dowiedziałem jakoś 1-2 tygodnie temu:)

1

@Messiah10 serio. Od ponad tygodnia:)

0

@Fawrf Myśle ze Francuzi by mogli polemizować :)

0

@AdiKingu96 Brazylia - Pele, Ronaldo, Ronnie. Cyk juz trzech.
Francja - Zidane, Platini, Henry a za chwile Mbappe

1

New England Revolution melduje się w półfinale MLS. Buksa i jego team wygrywa 3:1.

0

@BARCA171 u Boca brak Teveza, natomiast u gości w pierwszym składzie Maxi Rodriguez!!:) (39 lat)

0

@Sulimo Yazici, ten tez wydaje się ciekawy..

1

@NeroTFP ja dzisiaj byłem bardzo rozdarty. Z jednej strony cieszyłem się z goli Cavaniego a z drugiej smutno mi ze Manu wygrali...

0

@escarabajo
No cholerka. Dzieje się:)
Urusi Junior 1:2:)

1

Raport MLS

Ćwierćfinał
Orlando-New England 0:1 20 minuta.
U gospodarzy m.in. Nani, u gości nasz Adam Buksa.

0:2 Bou

2

@pazio23 fajnie... ale prawda jest taka ze to nie jest niesamowite. Wszyscy mieli „wywalone” jak Diego żył, jakies pojedyncze wpisy a dzisiaj? Ochy i achy...
niesamowity to jest filmik Kobego i Jordana. Kilka minut tych samych ruchów, jak Kobe rusza się jak MJ.
Tak, jestem zblazowany, nie grzał mnie Maradona tak jak inni. Nic na to nie poradze.

0

Nie oglądam z duzo włoskiej, zwłaszcza Romy, ale odpaliłem teraz i fajnie popatrzeć na Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito:)

0

@SonBarcaGoku jest:) ale jakoś mnie ten Manu nie przekonywał juz kilka sezonów. Rooney jakby się tam męczył...
@Esteban_ mi chodzi o co innego. Może gdy przyszedłby wczesniej to złapałby kontuzje i po graczu...:(

0

Dawno nie miałem takiego uczucia... ale fajnie chłopaki grają:)

Jak tak dalej pójdzie do Griez dublecik;)

2

@Esteban_ a może nie przespał... i stad tyle lat mógł nas czarować a nie się leczyć.. jak dla mnie to swój moment przegapił Rooney.

3

@barpol11 wcześniej Diego był nieważny. Dzisiaj wszyscy podziwiają jak to on świetnie grał w pilke.

1

@barney21 tak było w UPC, jakiś kanał skończył nadawanie, czy tam UPC się z nim rozstało to dostałem pismo ze w związku w zmianami dotyczącymi mojej umowę moge rozwiązać w ciągu 14 dni. Zadzwon do Polsatu powiedz ze zależało Ci głównie na tym kanale którego nie masz i chcesz rozwiązać umowę.

0

@Rewolucja123 już zapomniałem jak on gra :(

0

@NaFazieHitman Pique wychodzi wysoko jak trzeba gonić wynik, jak przesuwa się do przodu i zostaje „snajperem”. Wczoraj naprawdę Nacho mi zaimponował.

1

Wczoraj zginęło w natłoku. Wiec wracam. Środkowy obronca idzie za akcją i zostaje faulowany w polu karnym. Przypomnijcie karny na naszym stoperze, ale taki z akcji, nie po rogu czy wolnym? Sytuacja z Nacho.

4

@Transu96 potrzebuje? Kibice Boca i River Plate pocieszają się wzajemnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?