0

@ObiektywnyKibic121 Góralski dzisiaj jak stary Góralski, kilka ostatnich spotkan wyglądał jak myślący zawodnik. Mnie dziwi wciaz Krychowiak na boisku.

0

Dawać Plachetę za Grosika!

0

@Colon Gerson wciąż gra:)

3

@Mixtape ja mając naście lat i kozacząc ze pije piwo tez wiedziałem ze to nie jest dobre, ale jednak to robiłem. Znajomi, chęć pokazania się. Jasne ze głos rozsądku powinien powiedzieć „hej, może poczytamy, każdy w samotności bo jednak jesteśmy niepełnoletni i do tego jest pandemia.” Ale tak to nie działa w tym wieku.

13

@Mixtape zapomniał wół?:)

3

@Kusco15 prawdziwy patriota

0

@Encore No właśnie się zdziwiłem jak zobaczyłem Twój kurs. Nie ma go w PSG juz kilka kolejek wiec dziwne gdyby dzis zagrał:) pisałem wczoraj, Francja ma pakę jak nikt inny, a nawet kilka pak, ale grają taką kupe ze szok. Juz abstrahuje od ostatniego meczu. Wcale się nie zdziwię jak Portugalia to łyknie.

0

@Encore Mbappe zagra?

1

@Pertezm Kluivert od niego się zaczęło, później Ronaldinho, Puyol, Alves.. Dzis? Tragedia... myśle i myśle i nie mam ulubieńca:( większość lubię w podobnym stopniu, który nawet się nie zbliza do poziomu sympatii do Ronniego.

1

@Fantastyczny Chłopiec taką miała rolę;)

0

@ViscaElBarca98 stulejarze:)?

0

@tristan87 nie wiem czy ogladalem „Morgan”, tam tez miała fajną rolę.

0

@tristan87 jak dla mnie bardzo specyficzna:) aż za... juz ją obserwowałem w Peaky Blinders w zeszłym roku, ale nie przekonałem się :)

0

@ViscaElBarca98 idą święta. Jak to jaki:)

0

@ViscaElBarca98 małża mi niedawno powiedziała „Apart ma nową reklamę... nie przebrnęłam całości”:D

1

@Pertezm nie wiem. W PSG ostatnio tez go nie było. Może kontuzja.

0

@Pertezm do Francji kadrowo nie ma nikt podjazdu ale grają taką kupę, że się nie zdziwię jak Portugalia ich pyknie:)

2

@NeroTFP To nawet nie podlega dyskusji:)

2

Cavani 0:1:)

0

To jadę "klasykiem" - poproszę linka do Kolumbia - Urugwaj:)

0

@forest To chyba nie zrozumiałem, albo zrobiłeś swoje zestawienie albo "ogólnej lubialności". Ja wymieniłem swoich na szybko:)

0

@forest VV za MatSa. Alves/Zambrotta za Belletiego. Za Iniestę Yaya, za Larssona Eto, za Pedro Bojan właśnie.

0

@Fawrf Mówi się O spina:)

1

Kolumbia

/photo/1

Urugwaj
https://x.com/AlgokerKSA/status/1327333387275792386/photo/2


1

@Yosemite o to to:) 2,5 gola:) czekam na wyjściową jedenastkę:)

1

@FC1899Barca piekne kursy na overy. W porównaniu do ostatniej edycji pada mnóstwo goli:) Czekamy na Maroko:)

Swoją droga mając taki skład to śmierdzi na kilometr.

0

@Kamiloza91 oby zawsze wchodziło:)

0

@Kamiloza91 znam to uczucie, aż za dobrze.

1

@joloskyy tak:)

0

@Kamiloza91 spotkanie - to wynik końcowy / ilość goli do przerwy. czyli np 1/+1,5 znaczy że gospodarz wygra a do przerwy padną przynajmniej dwa gole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?