escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nigaki @Danny Gaucho kolega Cie szuka:)
0
@PIWOSZ89 nie znałem. Sorry:)
0
@Walker nowa pizzeria?:)
0
@Janiama dziękuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klopx jemu to chciałbym, żeby ktokolwiek zagroził:)
0
@klopx Ja o covidzie też tak myślałem w lutym/marcu:) "ee tam daleko od nas". A Za chwile trzeba będzie srajtaśmę wykupić:)
1
@Colon szczerze?:) Tak!! Wystarczy, że tam będziesz oglądał a tu czytał:)
1
@Jacu327 Jedni Z największych:)
0
@Colon Po kolejnym meczu ze stratą punktów na ligowym podwórku, podopieczni Holendra podejmują dziś zdziesiątkowaną przez chorobę, drużynę z Kijowa. W lidze mistrzów 2 mecze - 6 punktów.
21:00 FC Barcelona - Dynamo Kijów - telewizja reżimowa:)
W obsadzie między innymi zdobywca kilku piłkarskich Oscarów, jak również wielu innych nagród z mniejszych festiwali - Leo Messi:)
4
@BlaseR9 13stoma zawodnikami pierwszej drużyny. Będzie ich więcej, ale to goście z rezerw czy inne małolaty.
0
@Yakoob o to to:) Tak się zastanawiałem czy to tak jak u nas najpierw powołania zagraniczne a zaraz krajowe, bo sporo ich powołał:) Dzięki:)
0
@AlwaysBlaugrana Jestem spokojny:) Będą ładowac gole aż miło i Leo i Griez i Dembuś:) i małolaty. A odnoszę wrażenie, że i Pjanić swoje dołoży:)
1
@Tomo_95 no to niepięknie...
dziękuję:)
0
@AlwaysBlaugrana popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba od dawna nie mieliśmy tylu sytuacji bramkowych co po odejściu właśnie jednego z naszych najlepszych strzelców. Czytaj brak skuteczności, która przyjdzie:)
7
@MesQueUnClub96 ze Stanów:) przepraszam musiałem:)
0
@Tomo_95 czyli...? jeden i drugi będą mogli naskoczyć czy jak?
0
@Tomo_95 a jakie są przesłanki ku temu? Mają jakieś podstawy do tego?
0
@Tomo_95 dzięki:) Czyli zaraz wróci nasza polityka, albo pilka:) uuf
0
Ej kowboje do ilu się gra w Stanach?
0
@Criss18Barca to powołania bez MLS. Celowo? Czy trener ma taki zamysł?
1
@Witam Smok to profesjonalista:) trening to trening!:)
2
@Witam Smoku nie pił. Nie wiem jak Pol:)
3
@Nano22 i strasznie pamiętliwe!:)
Już opowiadałem, więc kto czytał to sorry.
Będąc na Safari w Kenii byliśmy w jednym z parków, już nie pamiętam czy to Tsavo East czy West. W każdym bądź razie w "naszym" jeszcze jakiś czas temu, na słonie kłusowali i one się denerwowały jak nas widziały. Przewodnik nam opowiedział, że dziesiątki lat temu tu jeszcze kłusowano i one to pamiętają, natomiast w tym drugim parku nie i tam słonie wręcz "jadły z ręki".
Co do taplania w bajorku, widziałem właśnie małego jak wlazł do wody i sobie "nurkował". Tylko taka wielka dupencja wystawała z ogonem:) Świetny widok:)
2
@kaamil1910 gorące dyskusje:)
0
@Kurkmen Stary... potrzymaj mi piwo:)
Zobaczysz ile osób tu się zna na wszystkim:) Albo po prostu miały podobne operacje.
1
@Kurkmen Dlaczego stracić? Tam po pierwsze mieli swój jubileusz, po drugie miał urodziny po trzecie nigdy nie zauważyłem braku profesjonalizmu w komentowaniu meczu.
Co innego mnie zastanawia.. Myślę, że gdyby on prowadził hejpark z Domagalik to nie wiem co by było:) Ona nie dawała dojść do słowa nikomu tak jak Borek nie dawał wczoraj:) Dwie osoby lubiące być w centrum uwagi:)
1
@KapiFCB Wydaję mi się, że wszędzie wszystko możesz przenosić z zachowaniem okresu wypowiedzenia...
0
@DonMatteo901 są mocni:) Skurczybyki:) Obejrzałem sobie wczoraj dopiero półtorej h, ale widzę że koniecznie muszę dokończyć:)