2

@Nigaki @Danny Gaucho kolega Cie szuka:)

0

@PIWOSZ89 nie znałem. Sorry:)

0

@Walker nowa pizzeria?:)

0

@Janiama dziękuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@klopx jemu to chciałbym, żeby ktokolwiek zagroził:)

0

@klopx Ja o covidzie też tak myślałem w lutym/marcu:) "ee tam daleko od nas". A Za chwile trzeba będzie srajtaśmę wykupić:)

1

@Colon szczerze?:) Tak!! Wystarczy, że tam będziesz oglądał a tu czytał:)

1

@Jacu327 Jedni Z największych:)

0

@Colon Po kolejnym meczu ze stratą punktów na ligowym podwórku, podopieczni Holendra podejmują dziś zdziesiątkowaną przez chorobę, drużynę z Kijowa. W lidze mistrzów 2 mecze - 6 punktów.
21:00 FC Barcelona - Dynamo Kijów - telewizja reżimowa:)
W obsadzie między innymi zdobywca kilku piłkarskich Oscarów, jak również wielu innych nagród z mniejszych festiwali - Leo Messi:)

4

@BlaseR9 13stoma zawodnikami pierwszej drużyny. Będzie ich więcej, ale to goście z rezerw czy inne małolaty.

0

@Yakoob o to to:) Tak się zastanawiałem czy to tak jak u nas najpierw powołania zagraniczne a zaraz krajowe, bo sporo ich powołał:) Dzięki:)

0

@AlwaysBlaugrana Jestem spokojny:) Będą ładowac gole aż miło i Leo i Griez i Dembuś:) i małolaty. A odnoszę wrażenie, że i Pjanić swoje dołoży:)

1

@Tomo_95 no to niepięknie...
dziękuję:)

0

@AlwaysBlaugrana popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba od dawna nie mieliśmy tylu sytuacji bramkowych co po odejściu właśnie jednego z naszych najlepszych strzelców. Czytaj brak skuteczności, która przyjdzie:)

7

@MesQueUnClub96 ze Stanów:) przepraszam musiałem:)

0

@Tomo_95 czyli...? jeden i drugi będą mogli naskoczyć czy jak?

0

@Tomo_95 a jakie są przesłanki ku temu? Mają jakieś podstawy do tego?

0

@Tomo_95 dzięki:) Czyli zaraz wróci nasza polityka, albo pilka:) uuf

0

Ej kowboje do ilu się gra w Stanach?

0

@Criss18Barca to powołania bez MLS. Celowo? Czy trener ma taki zamysł?

1

@Witam Smok to profesjonalista:) trening to trening!:)

2

@Witam Smoku nie pił. Nie wiem jak Pol:)

3

@Nano22 i strasznie pamiętliwe!:)

Już opowiadałem, więc kto czytał to sorry.
Będąc na Safari w Kenii byliśmy w jednym z parków, już nie pamiętam czy to Tsavo East czy West. W każdym bądź razie w "naszym" jeszcze jakiś czas temu, na słonie kłusowali i one się denerwowały jak nas widziały. Przewodnik nam opowiedział, że dziesiątki lat temu tu jeszcze kłusowano i one to pamiętają, natomiast w tym drugim parku nie i tam słonie wręcz "jadły z ręki".

Co do taplania w bajorku, widziałem właśnie małego jak wlazł do wody i sobie "nurkował". Tylko taka wielka dupencja wystawała z ogonem:) Świetny widok:)

2

@kaamil1910 gorące dyskusje:)

0

@Kurkmen Stary... potrzymaj mi piwo:)
Zobaczysz ile osób tu się zna na wszystkim:) Albo po prostu miały podobne operacje.

1

@Kurkmen Dlaczego stracić? Tam po pierwsze mieli swój jubileusz, po drugie miał urodziny po trzecie nigdy nie zauważyłem braku profesjonalizmu w komentowaniu meczu.

Co innego mnie zastanawia.. Myślę, że gdyby on prowadził hejpark z Domagalik to nie wiem co by było:) Ona nie dawała dojść do słowa nikomu tak jak Borek nie dawał wczoraj:) Dwie osoby lubiące być w centrum uwagi:)

1

@KapiFCB Wydaję mi się, że wszędzie wszystko możesz przenosić z zachowaniem okresu wypowiedzenia...

0

@DonMatteo901 są mocni:) Skurczybyki:) Obejrzałem sobie wczoraj dopiero półtorej h, ale widzę że koniecznie muszę dokończyć:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?