0

@HK23 jeden urwa lepszy od drugiego...

10

@lj89 niekorzystnie jest w ogóle zaczynać:)

0

Wczoraj zostałem bardzo nieprzyjemnie zignorowany, więc dzisiaj ponawiam pytanie:)

Oglada ktoś Glasgow Rangers, może nie, że regularnie jakoś ale od czasu do czasu?
Zastanawia mnie piłkarz o nazwisku Tavarnier. Gosc na flash jest ustawiony jako prawy obronca, w 4osobowym bloku obronnym. Tak na szybko w Ok 170 meczach Glasgow gosc nabił 41 goli. Wiem ze często z karnych, ale czy to faktycznie obronca?

0

Oglada ktoś Glasgow Rangers, może nie, że regularnie jakoś ale od czasu do czasu?
Zastanawia mnie piłkarz o nazwisku Tavarnier. Gosc na flash jest ustawiony jako prawy obronca, w 4osobowym bloku obronnym. Tak na szybko w Ok 170 meczach Glasgow gosc nabił 41 goli. Wiem ze często z karnych, ale czy to faktycznie obronca?

0

W Romie elegancko... trójka ofensywnych piłkarzy to dwóch wychowanków Barcy i jeden Realu:)

3

@damianex10 daj spokój. Codziennie będą się trafiać goście od kozaczenia.
@elplacek44 jeden niech wierzy, jeden nie. Masz wywalone? Miej.

0

@maatiixx włączyłem sobie bramki i tak. zawalił obie.

1

@Remi70 to podsumowanie za wrzesień, a jak mnie pamięć nie myli to gola strzelił w obecnym miesiącu:)

3

@Rewolucja123 a jaka jest druzyna która na papierze nie znajduje się w Hiszpanii?

0

@XBlairrX po 30 spotkaniach bez porazki, w tym chyba 28 zwycięstwach tu na LR czytałem wiele opinii ze Bayern jest słaby. Tak wiec nie do końca jest tak jak piszesz:)

16

Atletico - Granada 6:1 - wielkie Atletico. Suarez odżyje.

Hofe - Bayern 4:1 - koniec Bayernu. Słabi są, tylko Szpaku i polskie media się spuszczają.

Bayern-Atletico 4:0 Bayern słaby bo pokonał słabe Atletico;)

Chce czytać więcej ;)

1

@kryhaa chyba niedawno stosunkowo zawitał w kadrze. Pełna zgoda:)

0

Kilka spostrzeżeń:) tak na gorąco. Po pierwszych połowach:
-Kimmich tylko potwierdza bycie Panem Piłkarzem.
-Atalanta dziś w przeciwieństwie do meczu ligowego w makeup’ie. Znowu piękna:)
- na koncu zart. Najlepsze na koniec :) Dariusz Szpakowski w 26 minucie „Neuer w poszukiwaniu SZYBKOŚCI Suareza” Hahaha czego?:)

9

Raport z Chin akuatlizacja.

Paulinho strzela na 5:0 i dorzuca dwie asysty:) awans do kolejnej rundy:)

3

Raport Chiny na żywo:)
Paulinho z elegancką asystą na 2:0 - tyle tez do przerwy:) Awans do kolejnej rundy w kieszeni:)

2

Raport Azjatycki:)

Japońskie Kobe przegrało dzisiaj kolejny mecz. na 4 ostatnie mecze to 3 porażka, padł jeszcze jeden remis. W pierwszym składzie grał Iniesta, a Samper wszedł z ławki.

Chińskie Guangzhou prowadzone przez Fabio Cannavaro w składzie z Paulinho i m.in Taliscą, za chwile rozpoczyna drugi mecz z Hebei. Pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 3:1.

0

@adam1337__ od dawna mowie, że to średniak, co bardzo źle świadczy o naszej kadrze, że taki grajek gra tam pierwsze skrzypce od lat.

1

20 minut zacnego "dokumentu"



ach dopisze, bo pewnie ciężko zajrzeć:)
historia Sinisy Mihajlovica opowiedziana przez pana redaktora z Eleven:)

8

@BARCELONA_CULES jeśli inni strzelają pozostałe 4 gole w meczu, to jak dla mnie Leo może nawet i z karnych nie strzelać:)

0

@Mat_Cat nie znam odpowiedzi:)

1

@Mat_Cat ponoć za wpisanie w kartę pacjenta - covid, więc zapytałem kolegę wyże czy może celebryci tez za takie wpisy dostają:)

0

@Piorun dzisiaj na reżimowej chyba jak co liga mistrzów, będzie podsumowanie z dwóch dni:)

1

@bartekvisca dostają kasę za wpisy tak jak lekarze?:)

2

@MESSIah16 @Huberc1kk 10 goli i chyba 9 asyst. Pisałem ostatnio przy czyimś wpisie apropos nagrody goldenboy. Że Davies, że Sancho, że Fati... ale czapki z głów przed Kulusevskim który w słabej Parmie wykręca prawie double double.

0

@BarcaInfo Podolki przechodzi do tego Górnika juz chyba z ósmy rok, a wciąż się tuła po jakichś Japoniach czy Turcjach. Co on liczy ze z takim nazwiskiem to nawet w wieku 40 lat będą go widać w pierwszym składzie Górnika? Z całą sympatia chłopaku ale nie będziesz nigdy Blaszczykowskim Górnika.

2

@Ingiel Ty na poważnie im odpowiadasz?

1

@FafitFCB liści nie powinno się grabić:) Maja w ogrodzie tak mówi:)

1

@student97r zajebiste:) naprawdę zacne milordzie:) sama się morda cieszy jak Kobe "okłada" MJa:)

1

@ranger3120 zrobił...? pierwsze zdanie zakończone "...potwierdzonych testem." :)

2

@DaPi Tyle ile płyta zwykła. Dodatki nic nie ważą:) tak więc ok. 15g:) Płyta ma również średnicę 120 mm, grubość 1.2 mm jakby co:)
Musiałem wybacz:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?