escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HK23 jeden urwa lepszy od drugiego...
10
@lj89 niekorzystnie jest w ogóle zaczynać:)
0
Wczoraj zostałem bardzo nieprzyjemnie zignorowany, więc dzisiaj ponawiam pytanie:)
Oglada ktoś Glasgow Rangers, może nie, że regularnie jakoś ale od czasu do czasu?
Zastanawia mnie piłkarz o nazwisku Tavarnier. Gosc na flash jest ustawiony jako prawy obronca, w 4osobowym bloku obronnym. Tak na szybko w Ok 170 meczach Glasgow gosc nabił 41 goli. Wiem ze często z karnych, ale czy to faktycznie obronca?
0
Oglada ktoś Glasgow Rangers, może nie, że regularnie jakoś ale od czasu do czasu?
Zastanawia mnie piłkarz o nazwisku Tavarnier. Gosc na flash jest ustawiony jako prawy obronca, w 4osobowym bloku obronnym. Tak na szybko w Ok 170 meczach Glasgow gosc nabił 41 goli. Wiem ze często z karnych, ale czy to faktycznie obronca?
0
W Romie elegancko... trójka ofensywnych piłkarzy to dwóch wychowanków Barcy i jeden Realu:)
3
@damianex10 daj spokój. Codziennie będą się trafiać goście od kozaczenia.
@elplacek44 jeden niech wierzy, jeden nie. Masz wywalone? Miej.
0
@maatiixx włączyłem sobie bramki i tak. zawalił obie.
1
@Remi70 to podsumowanie za wrzesień, a jak mnie pamięć nie myli to gola strzelił w obecnym miesiącu:)
3
@Rewolucja123 a jaka jest druzyna która na papierze nie znajduje się w Hiszpanii?
0
@XBlairrX po 30 spotkaniach bez porazki, w tym chyba 28 zwycięstwach tu na LR czytałem wiele opinii ze Bayern jest słaby. Tak wiec nie do końca jest tak jak piszesz:)
16
Atletico - Granada 6:1 - wielkie Atletico. Suarez odżyje.
Hofe - Bayern 4:1 - koniec Bayernu. Słabi są, tylko Szpaku i polskie media się spuszczają.
Bayern-Atletico 4:0 Bayern słaby bo pokonał słabe Atletico;)
Chce czytać więcej ;)
1
@kryhaa chyba niedawno stosunkowo zawitał w kadrze. Pełna zgoda:)
0
Kilka spostrzeżeń:) tak na gorąco. Po pierwszych połowach:
-Kimmich tylko potwierdza bycie Panem Piłkarzem.
-Atalanta dziś w przeciwieństwie do meczu ligowego w makeup’ie. Znowu piękna:)
- na koncu zart. Najlepsze na koniec :) Dariusz Szpakowski w 26 minucie „Neuer w poszukiwaniu SZYBKOŚCI Suareza” Hahaha czego?:)
9
Raport z Chin akuatlizacja.
Paulinho strzela na 5:0 i dorzuca dwie asysty:) awans do kolejnej rundy:)
3
Raport Chiny na żywo:)
Paulinho z elegancką asystą na 2:0 - tyle tez do przerwy:) Awans do kolejnej rundy w kieszeni:)
2
Raport Azjatycki:)
Japońskie Kobe przegrało dzisiaj kolejny mecz. na 4 ostatnie mecze to 3 porażka, padł jeszcze jeden remis. W pierwszym składzie grał Iniesta, a Samper wszedł z ławki.
Chińskie Guangzhou prowadzone przez Fabio Cannavaro w składzie z Paulinho i m.in Taliscą, za chwile rozpoczyna drugi mecz z Hebei. Pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 3:1.
0
@adam1337__ od dawna mowie, że to średniak, co bardzo źle świadczy o naszej kadrze, że taki grajek gra tam pierwsze skrzypce od lat.
1
20 minut zacnego "dokumentu"
ach dopisze, bo pewnie ciężko zajrzeć:)
historia Sinisy Mihajlovica opowiedziana przez pana redaktora z Eleven:)
8
@BARCELONA_CULES jeśli inni strzelają pozostałe 4 gole w meczu, to jak dla mnie Leo może nawet i z karnych nie strzelać:)
0
@Mat_Cat nie znam odpowiedzi:)
1
@Mat_Cat ponoć za wpisanie w kartę pacjenta - covid, więc zapytałem kolegę wyże czy może celebryci tez za takie wpisy dostają:)
0
@Piorun dzisiaj na reżimowej chyba jak co liga mistrzów, będzie podsumowanie z dwóch dni:)
1
@bartekvisca dostają kasę za wpisy tak jak lekarze?:)
2
@MESSIah16 @Huberc1kk 10 goli i chyba 9 asyst. Pisałem ostatnio przy czyimś wpisie apropos nagrody goldenboy. Że Davies, że Sancho, że Fati... ale czapki z głów przed Kulusevskim który w słabej Parmie wykręca prawie double double.
0
@BarcaInfo Podolki przechodzi do tego Górnika juz chyba z ósmy rok, a wciąż się tuła po jakichś Japoniach czy Turcjach. Co on liczy ze z takim nazwiskiem to nawet w wieku 40 lat będą go widać w pierwszym składzie Górnika? Z całą sympatia chłopaku ale nie będziesz nigdy Blaszczykowskim Górnika.
2
@Ingiel Ty na poważnie im odpowiadasz?
1
@FafitFCB liści nie powinno się grabić:) Maja w ogrodzie tak mówi:)
1
@student97r zajebiste:) naprawdę zacne milordzie:) sama się morda cieszy jak Kobe "okłada" MJa:)
1
@ranger3120 zrobił...? pierwsze zdanie zakończone "...potwierdzonych testem." :)
2
@DaPi Tyle ile płyta zwykła. Dodatki nic nie ważą:) tak więc ok. 15g:) Płyta ma również średnicę 120 mm, grubość 1.2 mm jakby co:)
Musiałem wybacz:)