escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Busi i Roberto są w takim gazie, że wychodzą na Portugalczyków w pierwszym składzie:)
0
@Janas11224 ten człowiek.a ze fifa wyszła to norma. Bedzie gadane.
0
@Janas11224 to jest urwa normalne?
0
@PrinceDamon a ja mam tak, że jakkolwiek słabo byśmy nie grali, jakikolwiek mierny człowiek byłby trenerem, zawsze wierzę w zwycięstwo:)
0
@PrinceDamon dzisiaj grają "zmiennicy", ale i tak tylko Polacy rodacy!:)
0
@derlysy1979 Ach... już nie moge edytować. Miało być Nadal z dużej, taka gra słów, że Nadal, rozumiesz?:) powstrzymajcie te karuzele śmiechu:)
1
@AdiKingu96 dla mnie akurat płakanie "och jak mi ciężko iść do sklepu w maseczce i być tam kwadrans" jest dziwne. Ja na tyle szybko się przyzwyczajam jak wchodzę na chwile do sklepu, że sam się łapie, że jej nie zdjąłem wracając już autem do domu.
Może to mnie widziałeś?:)
0
@MESSIah16 Team Djoko:)
2
@JORD10 tak. w 2017 przegrali tylko jeden mecz. z Cleveland w wielkim finale było 4:1.
1
@VirtuoZ tak z głowy to nie wiem czy nie GSW kilka lat temu, zaraz zobaczę:)
Edit - jednak nie:)
edit 2 - do 1995 nikt nie wygrał wszystkiego w play off. Dalej wybacz, ale mi się już nie chce szukać:)
3
@Fabik87 #Dembelievers - piękne!:) Jestem ten team!:)
0
@derlysy1979 nadal nie uważam, że to dobry pomysł:)
1
Fajna okładka Asa:)
1
@Bobo25 I w BVB i w Rennes zrobił to samo. Rozumiem Twoje uprzedzenie:)
1
@Yoshi94 Marzę by zmienił charakter, ogarnął się. Gość ma to coś. Nie zagrał za dużo spotkań w całym swoim okresie w Barcelonie, ale nie wiem czemu mam sentyment do niego. Naprawdę chciałbym, żeby zagrał i pokazał swoje umiejętności:)
1
@DaPi Napiszę Ci to co napisałem wczoraj:
Dobra jak wszyscy to i ja:)
Pani Domagalik - szacun ze przyszła.
Pan Smoku - szacun ze to wytrzymał:D
Do Was - przeczytajcie książkę. Bo rozumiem ze ogromna większość z Was przeczytała książkę oczami Stanowskiego.
Pan Brzeczek - Sam go broniłem. Robił, jak na warunki Płocka bardzo dobre, żeby nie powiedzieć świetne wyniki, w porównaniu z takimi tuzami jak Legia, Lech, Lechia. Gdzie kadra Wisły w porównaniu do tych wymienionych. Mówiłem znajomym, poczekajcie. Już sam przestałem czekać.
Pani Domagalik:
nie wypowiadam się o książce bo nie czytałem. Natomiast to jak ona gloryfikuje Brzeczka. To tragedia. Słucha się jej tragicznie. Naprawdę zgrywała wielką damę, a za grosz kultury. Przerywanie, sapanie, tra ge dia.
0
@RomanHoffer sprawdziłeś?
1
@DaPi podobno ubóstwia, ale nikt nie czytał(moge się pomylić o 5:D). Znaczy Krzysio Stanowski wyśmiał fragmenty na swoim kanale i wszyscy co go oglądali stwierdzili, że znają książkę:D
Co nie zmienia faktu, że pani pisarka odpłynęła:)
1
Dobra jak wszyscy to i ja:)
Pani Domagalik - szacun ze przyszła.
Pan Smoku - szacun ze to wytrzymał:D
Do Was - przeczytajcie książkę. Bo rozumiem ze ogromna większość z Was przeczytała książkę oczami Stanowskiego.
Pan Brzeczek - Sam go broniłem. Robił, jak na warunki Płocka bardzo dobre, żeby nie powiedzieć świetne wyniki, w porównaniu z takimi tuzami jak Legia, Lech, Lechia. Gdzie kadra Wisły w porównaniu do tych wymienionych. Mówiłem znajomym, poczekajcie. Już sam przestałem czekać.
Pani Domagalik:
nie wypowiadam się o książce bo nie czytałem. Natomiast to jak ona gloryfikuje Brzeczka. To tragedia. Słucha się jej tragicznie. Naprawdę zgrywała wielką damę, a za grosz kultury. Przerywanie, sapanie, tra ge dia.
0
@Pawelec7 No Idrissi w Sevilli, ciekawe... tak w Holandii coś nastrzelał. Raphinia w Leeds też fajny ruch. Portugalia i Francja odhaczone:)
0
@Yosemite Mimo wszystko, uważam że póki co obaj Londyńczycy mogą buty czyścić Wernerowi i Havertzowi:) tylko niech się zgrają:)
0
@Yosemite Jeśli nie ma co oceniać przez pryzmat nazwiska, to w ogóle nie ma co oceniać tego konkretnego okienka bo nie wiadomo czy wypalą dani zawodnicy. Z nazwiskiem czy bez:)
0
@Rastafarnianin Nie chce usprawiedliwiać Agnieszki, ale grała w erze siłowych "czołgów":) Dla mnie technicznie to była top, tak czy siak. Dla niej wstawałem w środku nocy, mając rano do pracy i oglądałem turnieje za oceanem. A nie zdarzają mi się takie głupoty zbyt często:) Ona i Gortat "budzili" mnie w środku nocy:)
0
@Arkon prezes PSG w wakacje "@Arkon potrzymaj mi piwo":D
0
@Arkon To może okaże się, że Griez to zawodnik jednego klubu?:) zobaczymy co Koeman z niego wyciągnie, albo ewentualnie inny klub:)
0
@Arkon Albo "Poza tym dla dobrego gracza nie jest problemem zmiana pozycji." albo " Tu jest trochę inna sytuacja." :)
0
@Arkon uważam Cou i Grieza za dobrych graczy, a jednak zmiana pozycji dla nich to problem:)
1
@ToWinaSedziego przestraszyli się broni, nie dziwie im się:)
0
@Arkon Tyle, że z tego co kojarzę to Son gra bliżej lewej... nie będą się dublować z Balem?
2
@Arkon Totki zaczeły strzelac dużo goli, czy to skutek transferów? Nie sądzę. Myślę, że Everton na duży plus. Bayern...? Sane klepniety juz wcześniej. Pozbyli się Perisica, Cou (tak wiem wypozyczenia) i Thiago, czy ja wiem czy takie dobre okienko... Inter zgadzam się, że świetny ruch z Hakimimim. Lewe wahadło? Jest Kolarov "nowy". Myślę jednak, że zwycięzcą jest Chelsea.