0

@SonBarcaGoku Bo najważniejsi są ludzie i ich podejście:)

2

@lukas10 Wiesz, to nie jest tak, że mi to się podoba czy nie podoba. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

3

@Pilka_jest_okragla Jest tez inne wyjście... nie czekać z wypiekami na twarzy aż pan X czy Y rzuci ochłapy z kolejnymi gorącymi informacjami, które tak naprawdę gorące nie są. Ja już przestałem się tym grzać, z roku na rok coraz większy dystans. Uczę się z każdym okienkiem "Czekać do oficjalnej informacji z klubu". Hiszpanie piszą, że u nas, Niemcy, że w Bayernie...

0

@Comentateiro popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba Inter miał pól sezonu czy cały, Oknoplast..?

2

@LuisSalvano Niestety, niektórzy walą te same żarty non stop, które już dawną nie są śmieszne. To samo ze słynną konferencją Verattiego. No boki zrywać.

74

@SuperPatsonFCB stary współczuję... trzymaj się chłopaku. Wygrali dla niej!

3

Mane/Salah/Firmino - Auba/Lacazette/Willian
pięknie:D

0

@kibicsportu ale się rozbrykali:)

0

Wystarczyło "wrzasnąć" na Piasta i już z 0:1 do przerwy, po 10 minutach drugiej połowy Piast wygrywa 1:2 na wyjeździe ze Stalą:)

0

@kazbychu udało się:) wpadła pierwsza:)

0

@szymon6847 naprawdę jestem pełen podziwu dla jego liczb i tego co wyprawia w Zenicie i kadrze. Widziałem kilka akcji, jak gra klepką, jak potrafi odegrać piłkę, pyka na ścianę:)

1

Piast Gliwice po 4,5 spotkania w ekstraklasie bez gola:D europejskie pucharu = pocałunek śmierci:)

1

@RomanHoffer chce 3 golaski:) byle kto:)

2

@PatrychoO otóż to. Gość jest profesjonalistą. Wie, że u nas mógłbym wygrywać tytuły, myślę, że zaakceptowałby kontrakt na rok za kilka a nie kilkanaście/dziesiąt baniek.

1

@arcziFCB myślę, ze z takim Adrianem dadzą radę:) z reszta bez niego tez by dali:) ale kto wie:)

0

@Arkon No ja liczę ze nie:)

0

@Arkon No liczę że Lebrony gładziutko:)

0

@BarcaInfo piękna. Szkoda ze kolejny wpierdziel. Henry nie potrenuje tam chyba za długo.

2

@arcziFCB rozpieszczał ostatnimi sezonami fanów R&F, w tym nieco gorzej, z reszta cała druzyna. A ściągnęli przecież Dembele z Totkow. No nic, zobaczymy, niech ich Mierzej utrzyma:)

0

@FinNin rozumiem, nie znam kwot, tylko jaki sens w środku rozgrywek. RF ma kadrę i tak na tyle mocną, zeby się utrzymała i bez Mierzeja. Grają w tym sezonie poniżej oczekiwań, takie wyniki sa w dużej mierze spowodowane słabiutką formą Zahaviego.

1

@BarcaInfo to Luis celebrował „na Messiego”:)

0

@MESSIah16 nowe otoczenie, „stare” nawyki;)
@NeroTFP moze tak być:)
@arcziFCB wlasnie zobaczyłem. Co za bezsens. Lifan w grupie mistrzowskiej a R&F w spadkowej. Co za słaby deal dla Mierzeja.

7

Podsumowanie zza dalekiej wody:)

MLS: Ginzalo Higuain marnuje karnego w swoim debiucie. Inter Miami przegrywa 3:0 z Philadephią. Kacper Przybyłko 2 asysty.
LA Galaxy w składzie z J. Dos Santosem i Chicharito przegrywa 3:1 z Seattle Sounders.

Chiny:
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej.
Rozstrzygnięcia w większości były znane przed tą kolejką, natomiast strzelcy nie.
Bakambu strzela gola i tym sposobem ma juz 11 goli. Dogonić go może Rondon który ze swoim Hebei gra mecz o 14.

O tej samej godzinie swój mecz gra Mierzej (6 goli, 5 asyst) z Shanghai Sipg (Hulk, Oscar, Arnautovic, Mooy)

1

Polsat sport extra 1:30.
Kacper Przybyłko - Gonzalo Higuain. Philadelphia Union - Inter Miami Davida Beckhama. U gości w wyjściowym składzie również Blaise Matuidi.

0

@kingorbit nie dogadamy się.

0

@Mroziu nie uwierzysz. Bede;)
Ps dziękuje.

0

@horang ufff:).

3

Najlepsze: brak Suarez:D
Najgorsze: brak bramek w drugiej połowie;)

0

@kingorbit skoro oceniamy po jednym meczu jaki to Suarez dobry, to ja idę dalej, oceniam po 40 minutach. Wciąż cieszę się ze juz go nie ma.

0

To co... skoro Luis wróć to dawać tego Ivana i Munira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?