escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov Czyli nie wolno kibicować najlepszemu piłkarzowi na świecie, ale też nie zgadzać się czasem z jego zachowaniem poza boiskiem?
0
@VirtuoZ Mnie nie interesują szpilki przy tak ujowym prezesie. Uważam, że jako kapitan powinien albo sam albo z "radą" drużyny powiedzieć głośno, że tego nieudacznika nie powinno już być w klubie.
0
@david89 Gdyby Leo był bardziej zdeterminowany, zdecydowany i "głośniejszy" to myślę, że już by to się stało. A tak... teraz brakuję mu przyjaciela do yerby.
2
ooo słodziaki:) panie kapitanie za rok można już dołączyć do przyjaciela za friko:)
0
@SnieguPlock Ona zrobiła to specjalnie!!:)
1
@szymek029 To by było grubo, napierdziela goli od lat w Mariborze, jak dla mnie krok w tył:)
0
@eckov a wczoraj drugi remis na 30pare ostatnich oficjalnych spotkań:) reszta same zwycięstwa:D
0
@LucaBrasi ok:)
0
@Bobo25 @Zoker mamy problem:)
0
@Bobo25 Ej nie pogrążaj mnie:) Wydaje mi się, że wczoraj ktoś tutaj wrzucał jakąś informację, że nie ma KMŚ w tym roku, a potem tylko prześmiewcze komentarze typu "Dobrze, że KMŚ odwołane to nam nie dorównają..".
0
@LucaBrasi czyli gdyby napisał "witaj szara Polsko", byłoby ok? Tak z ciekawości pytam, czy chodzi o cały zwrot z "szarą" czy o samą "Polszę":)
0
@Zoker No nie, tak wczoraj mówili:) bo nie ukrywam, że gdzieś umknęła mi informacja o odwołaniu.
0
@Blanco16 co ma wyśmienita fizyka wracających do obrony zawodników do taktyki? Taktyką jest klepanie, klepanie, obrzydzenie przeciwnikom meczu i wrzutka, strzał z dystansu czy indywidualna akcja. A to, że zaangażowani w to są prawie wszyscy z drużyny to przy kontrach, bo takie się zdarzają, Bayern wtedy właśnie wybrania te akcje wracającymi do obrony zawodnikami. Albo nie zdążają, ale wtedy strzelają farfocle jak ElNasyri wczoraj.
10
@Zoker KMŚ odwolane.
0
@LucaBrasi Myślę, że odpali to się zdziwi, trochę chłopaki chyba za mocno zareagowaliście:)
Co do pięknych miejsc, zgodzę się z Tobą. Mamy wszystko, góry, mazury, morze, jest w czym wybierać. Jest jednak kilka minusów, które powodują, że ja poza kilkudniowymi strzałami nie spędzam długich urlopów w Polsce. Po pierwsze pogoda. Masz sobie zaplanować mniej więcej urlop na wakacje w pracy kolo maja, co Ty możesz wiedzieć co będzie 16.07-2.08? Punkt drugi, jeśli chodzi o mnie - morze. Piękny ciepły sierpień, jedziemy na kilka dni, wchodzę do kostek i wychodzę. Nie jest dla mnie przyjemnością kąpać się w zimnej wodzie.
Ja zdecydowanie jak kolega od Zakynthos przeważnie wybieram wrzesień na urlop, nie ma już bąbelków z rodzicami, jest trochę luźniej, ciszej... i weź teraz zaplanuj urlop na wrzesień w Polsce. Ten się trafił akurat, ale ile masz takich?:)
0
@MesQueUnClub_87 ta:) zarzucanie Lewemu brak szacunku tym zagraniem jest tak samo absurdalne jak porównanie tego z krokodylem:)
0
@Janiama troche z dupy porownanie
@MesQueUnClub_87 mial pretensje ze Lewy pokazał tym zagraniem brak szacunku do rywala przy takim wyniku.
1
@VamosRakieta w pierwszym składzie na Bayern!!:) dajesz chłopaku:))
0
@badej60 dla mnie Eto to pełna profeska w prowadzeniu się w porównaniu z Suarezem. Nie porównuje goli, asyst itd bo absolutnie nie ma kogo z nim porównywać. Oczywiście pomijam Messiego:)
2
@Ratamahatta ja uważam, że punktem odniesienia powinien być Eto:)
Co do zmiennika był Paco... próbowany na skrzydle.
3
@Nano22 gdy miałem fejsa to usuwałem wszelkie daty, tylko po to zeby nie dostawać życzeń od znajomych których widzę raz na ruski rok. Może to ja jestem dziwny:)
0
@SiSenior moje nie są jakoś bardzo ważne, ale pamięta kiedyś jak kupowałem "Bravo sport" to był na środku odcisk buta Shaqa. rozmiar 56:D
1
Chiny:
Paulinho przegrywa dopiero drugi mecz w tym sezonie. 2:1. Natomiast i tak mieli zapewnione pierwsze miejsce w grupie.
3
@BarcaInfo o, to akurat piękne!:)
2
Raport z Chin:
do przerwy prowadzi Jiangsu 1:0 po golu w końcówce Teixeiry.
Murawa tragiczna. Mecz na wodzie. Liczę, że Talisca wejdzie w drugiej połowie:)
2
@emeu Taka zapchajdziura, ale szacunek za "Katalonię":)
10
@Arnold1234 wstawaj...
0
@kulek22 Niech strzela, bo Bakambu odskoczył na gola:)
4
Za chwilę hit w Chinach. Transmisja polsat spot extra 12:00
Jiangsu Sunning (Eder, Miranda, Wakaso, Teixeira) - Guangzhou (Paulinho w pierwszym, Talisca na ławce, trenerem zdobywca złotej piłki Fabio Cannavaro).
0
@masq a jeśli Amerykano-Holender/Holendro-Amerykanin to co?:)