1

@Chakalaka @Encore
Mam to samo. Nie bede ściemniał, bo pomimo tych „walk” Craiga o wyższe wynagrodzenie za kolejne części Bonda, to jest on moim topem. Obawiam się, że tak jak ciężko mi patrzeć na Batmana - nie Bale’a, równie ciężko będzie mi oglądać Bonda - nie Craiga.

1

Ponoć Hardy nowym Bondem... ktoś coś? Co myślicie jesli to prawda?

1

@Uukasz_93 takie to juz Kluivert strzelał:)

2

@Coutinho007 najbardziej mi Pato szkoda. Myśle ze gdyby się nie „poddał” to zawojował by w Europie.

0

Czytam wlasnie na onecie „gwiazdy do wzięcia za darmo”. A tam: Cavani(33lata), Pato(31), Callejon(33), Goetze(28!! Wow, juz tyle lat gra a taki gnojek:)). Pomijając historie, skąd się wywodzi itd. Kogo byście wzięli na najbliższy sezon?:) ja teraz Cavani a za rok Pato:D haha

1

@Triv44 nie wnikam w definicje:) masz racje co do reszty.

1

@Triv44 pomyliłeś serie o kobietach w filmach dla dorosłych. Jesli o tym mówisz. Reszta pełna zgoda. Podwojne standardy.

3

@Criss18Barca to świeża krew by była na prawej w Sevilli. Jesus Navas i Dani Alves:)

0

@koksik2700 tak tak, usprawiedliwiaj się:)

0

@koksik2700 takim jesteś jej fanem:(

0

Azjatyck liga mistrzow:
AlSadd przegrywa w 60 minucie z mocno rezerwowym AlNasrRiyadh 0:1 i traci szanse na pierwsze miejsce w grupie. Z drugiego tez mają awans, ale patrząc jakimi składami wyszli to chyba Xaviemu bardziej zależało na 1 miejscu.

0

@koksik2700 Scarlet:)
@ddanioofcb nie ma głosu :/

0

@MasnyTed chyba Ty niezbyt uważnie czytasz. Zarzuciles mi, co zacytowałem, wyśmiewanie dwóch zawodnikow z CastIlli. Nie wyśmiewam ich, tylko mówię ze skoro Zidane chce „straszyć” nimi z ławki to mamy duzo lepsza ławkę niż Real.

1

@Triv44 taktyczny

0

@rademenes polecam się:)

0

@rademenes pisałem to właśnie z myślą o Tobie:)

0

Kolejny dziś raport z Chin:
Guangzhou R&F - Dalian Pro. Pojedynek trenerski:) Gio Van Bronckhorst - Rafa Benitez:)

0

@tobiasson92 tam jakby Czerczesowa sciagnac to by zapiertalali az miło:)

0

@fart nie ma czasu. Nie ma cierpliwości. I wychodzi jak wychodzi.

2

@fart Vuko był juz trenerem 128 razy, a to kogoś zastępował, a to był tymczasowym po zwolnieniu a to teraz głównym. W Legii przyszło „lepsze”. Mądre przemyślane transfery, szkółka itd. Drużyna jest na tyle konkurencyjna ze te śmieszną ligę powinni wygrywać w lutym.

1

@Rust_Cohle to awansujemy:)

0

@Rust_Cohle a ile awansuje?:)

0

@YoNoEntiendoNada ja nie napisałem o wszystkich, że ich "zrobił od zera", ale że ich podciągnął. Takiego Edersona też kupił za kilkadziesiąt mln, ale ja go nie znałem:) SAF trafił na generację, taką jak Guardiola w Barcelonie.

@Bykunn kilku ludzi podrasował:)

3

@wroclawianin89 Firpo też się tak rozwijał. Ja uważam, że jeszcze będą z niego ludzie mimo, że większość tu go slreśliła. Myślę, że potrzebuje zaufania. Tak Digne nie dostał i Firpo również.

1

@Bykunn Zapytałeś "Kogo On zbudował w Bayernie czy w City?", więc mam nadzieję że odpisałem na temat:)

1

@Bykunn Nie wspominając w ogóle o barcelonie uważam, że "podniósł" Sane, Sterlinga, Kimmicha, popraw mnie czy to nie on zrobił pomocnika z Lahma? Wynalazł między innymi (ja nie znałem w ogole) Edersona, mimo wszystko zrobił potwora z DeBruyne. Do tego wszędzie gdzie był bił rekordy punktowe i bramkowe. Tak wiem w Europie poza Barcą nic nie wygrał, ale w ligach jest królem i nie możesz się nie zgodzić.

0

@Olkovsky9 kogo udał?:)

0

@RomanHoffer Niech wraca do europy i tu coś próbuje, może asystent u kogoś:)

26

A na Depaya nie mają... o matulu...:(

0

@maatiixx zgadzam się, i ja też ktokolwiek tu nie trafi będę trzymał za niego kciuki. Mnie tylko zastanawiają te spusty nad zawodnikami, których 3/4 ludzi chcących tutaj zna z filmików z YT bądź pojedynczych występów. Desta znam tylko z tego, że zagrał jeden mecz w LM i strzelił gola czy dwa.

Wszedłem teraz na flashscore. Gość w ostatnim meczu 12 minut, w poprzednim 58. Czy gra mniej bo chcą go wytransferować czy jednak mają lepszego na jego pozycję? Nie wiem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?