0

@Zoker Zaraz przeczytasz "każdy jest lepszy od Roberto".

Ale wiesz co? Dest Destem, ciekaw jestem ile osób z chcących Aaronsa, oglądało co tydzień z wypiekami na twarzy Norwich:D

0

@DanielOOL Ja tam jeszcze Busquetsa w podstawie w oficjalnym meczu u nowego trenera nie widziałem:)

0

@msmsms Kimmich teraz druga linia, a Pavard grał w Stutgarcie na środku, za to z konieczności na prawej we Francji. Za chwile się okaże, że Dest nie ma żadnego konkurenta na prawej w Bayernie:)

0

@LuisSalvano już lecą zapewne.

0

@Tales_Omletu Gość przychodzi "wczoraj" i mówi o meczu który odbył się miesiąc temu, a z gracza którzy wzięli udział w tym pośmiewisku milczą. Śmieszne.

3

@Zoker to nie cecha wizualna, wiem miał być żart, taki sobie wyszedł. Chyba, że nie miał być, to gorzej.

@AnnaMarianna buzia, piersi

0

@messi564 ameno:)

0

@masq przecież dobre dwa sezony to karykatura:)

17

Nie wiem jak skomentować teksty, że ludzie prawie płaczą bo Suarez odszedł. I tak 2 lata za późno. Dziękujemy. Było bardzo miło. Historia klubu, na pewno legenda. Ale płakać po Suarezie? No cóż, mam inne wartości. Wolę mniej strzelonych goli Barcelony i "klasę" na boisku niż gole i buractwo. Jeszcze Albę powinien zabrać i byłbym zadowolony.

ps. tak wiem "nie mamy napastników", "na szpicy będzie grał niewypał Griez albo Duńczyk Brałałała". Nie będą ruszać mnie te testy "śmieszki"

0

@Zoker Super!! Też go śledzę:) Będą pojedynki norweskie:) odeszło 187 cm Schicka a przyszło 193 Sorlotha:) Nagelsman lubi to:)

1

Niestety widać.

1

@Striker panami to jesteśmy my, tamci co zwykłe urzędasy:)

0

@Striker akceptuje:)

0

@Uukasz_93 nie wiesz co ja bym chciał i ja sam nie wiem. Świetny zawodnik, ale odszedł dwa lata za późno:)

0

@Striker "lepszych opcji na rynku brak" - uznali więc, że Suarez słabszy?:)

0

@Striker Czyli idąc tym tokiem w Juve pracują niezbyt rozgarnięci? Przecież to drugie podejście.

1

@Uukasz_93 "Trzeba było się dogadać, rozbić kontrakt na 2 lata" - Suarez był chętny do dogadywania, że jak miał odejść to chciał kasiorę za obecny sezon. Poczekaj z oceną do końca sezonu.

1

@DaPi nie ma klasy:) zawodnik z klasą nie zachowuje się tak jak on na boisku.

0

@bolo93 tak;) wczoraj były Chiny i jutro :) zdecydowanie Japonia:)

3

Nie widziałem info, a jesli było to
przepraszam za powtórkę:)

Raport z Chin:

Vissel Kobe - Sagan Tosu 4:3

Andres z golem i dwiema asystami:)
W druzynie Iniesty zagrali również Samper i Vermalen:)

0

@FafitFCB Czyli wszystko się zgadza.. czytałem zaraz po 4 sezonie "gdybania" o czyj ślub chodzi, że Hitlera.
@TheNekro94 zgadzam się:)

1

@Tomek54321 to bardziej żart, że tymi słowami o Messim załatwił sobie miejsce w pierwszym składzie. Nie denerwuj się Tomo:) Dla mnie Dest, Aarons czy inny nołnejm to kot w worku:)

6

Cyk. Miejsce w pierwszym składzie:)

0

@mcsarna Mimo, że Depay nie jest 9, to właśnie w tej chwili, w dobie chorych cen jak i zawodników "nie do wyciągnięcia" to Depay jest idealną 9:)

0

@usztafik @lucca87 przykro mi:(

1

@lucca87 Zobacz, może się uda:)

0

@Ghotti U mnie też, ale wszystkie terminy były zajęte na miesiąc w przód.
@lucca87 sprawdź przez profil zaufany. Jeśli można, to załatwisz to szybciej i bez nerwów. Taki profil możesz założyć np przez aplikację ze swojego banku:) Siedząc na dupie w fotelu:)

4

@lucca87 a nie można przez profil zaufany? Chciałem się wymeldować z mieszkania. Na wizytę w urzędzie miałem termin za miesiąc, a przez profil zaufany następnego dnia mnie już nie było w mieszkaniu. Złoto:)

0

@Bobo25 może spróbuję, ale obawiam się, że nie wytrzymam dłużej niż wczoraj na HejtParku z gwiazdą internetów:)

0

@Bobo25 poczekam, aż awansują, nie będę ich śledził:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?