escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 słownie JEDEN Anglik w wyjściowym składzie Wilków. 2 na ławce. Na 18 ludzi trzech to Anglicy. Powinni tego zabronić.
1
Bayern się skończył, Pep się skończył...:D
0
@kingorbit Dobrze, że nie musiałeś za długo czekać żeby się „odgryzać”. Niech strzela, niech biega. Cieszę się, że nie u nas.
0
Oho... czyli następne kilka kolejek undery w Atleti:)
0
@lucca87 pewnie, że brawo:) już Sevilla mogła skarcić gdyby skuteczność była lepsza:) Wiesniaki zasuwając na boisku pokazali jak ważne jest zaangażowanie:)
0
@kris81 mnie olej, dziękuj chłopakom jak sfaulują w polu karnym;)
0
@kris81 cóż Twój wybór Twoja kasa, ale skoro o tym piszesz tu to mogę się wypowiedzieć. Oby Ci weszło, ale bezsens:)
1
No cóż taki mecz musiał przyjść. Hejterzy będą mieli pożywkę. Przecież 30kilka spotkań bez porażki, ba w tych 30paru raptem 2 czy 3 remisy tylko, to przecież przypadek.
Hejterzy za 3..2..1..
1
@proslambanamenos Zadzwon do Warki bądź bierhalle. W Warce mają „loże” i mogą włączyć co chcą. Właściwie sam sobie mozesz włączyć:)
1
@cchesterr43 i kliki się zgadzają;)
0
Polak rodak na ławce i widać roznice :)
1
@BulaKG jest... ale ja staram się widzieć te pół szklanki pełną a nie pustą:)
0
Totki Mourinho grają ofensywnie i strzelają w końcu sporo goli. Monaco zaczyna punktować seriami. Idzie lepsze:)
0
@clyde cytryna:)
0
@socha nie zaginął :)
0
@Gall i taką opinie szanuje:)
0
@kingorbit polowe nie. Jednego juz nie ma, został Alba:)
0
@kingorbit dla mnie nie powinno być go juz 2 lata temu i oczywiście zgodzę się ze następna powinien być. Natomiast jak juz wspominałem, wole mniej goli Barcelony i więcej klasy na boisku niż więcej goli i więcej buractwa.
1
@Coutinho007 czekam z opiniami do oficjalnych meczów. Z reszta to tylko moja gdybanie:)
8
@kingorbit nie słuchałem Ćwiakaly ale zaciekawiły mnie Twoje słowa. Czyli jesli się czepiam ze Luis nie biega bo jest po kontuzji, to dałeś mi do zrozumienia ze nie musi biegać bo jest wlasnie po kontuzji. To idąc dalej tym tokiem to skoro nie jest w pełni sił to jakim prawem w ogole jest na boisku?:)
0
To ze Alena jest wyżej to nieporozumienie, zgodzę się. Ale abstrahując od tego, wszyscy chcą Puiga bo zaangażowanie, bo biega, bo walczy i świetnie wyglądał w koncowce sezonu. Z drugiej jednak strony jakikolwiek nołnejm który miałby wydolność i biegałby 90 minut byłby lepszy od tych wszystkich naszych człapaków. Teraz, skoro Koeman daje im wycisk na treningach. Nagle wszyscy (poza Busim) przypomnieli sobie jak się biega, walczy, i jest się zaangażowanym w grę. I tym samym, Puig wyglada przy nich blado. Może:)
1
@escarabajo Edit:)
Auuuu Mierzej hattrick:)
5
Chiny:
Mierzej gol numer 2. Mimo gry w 10, podwyższają prowadzenia na 1:3.
W hicie po golu z końcówki pierwszej połowu Hulka z karnego wciaz SIPG powadzi 1:0 z Guoan.
0
@NaFazieHitman haha no:D
@Encore Początki dopiero, cięzko powiedzieć.
0
@Encore mimo żali, wylanych łez, złości jaki to mamy marny skład, myślę że Barca win:)
1
@DaPi zmiany:)
0
@Encore Newcastle też ma kim strzelać, tyle że mają od dawna a potrafią grać straszną kupę. No jak dla mnie gole prędzej:)
0
@Encore Ostatni mecz Totków, żeby Ci nie zamydlił oczu:)
6
No i co z tego, że nikogo to nie obchodzi, mnie Wasze posty też nie interesują!!:)
Raport z Chin:
Mierzej z golem:)
1
Raport z Chin:)
Za chwilę hit w drugiej grupie (w tej, w której nie ma Paulinho)
Na Polsat sport extra 0 14:00 pojedynek Shanghai SIPG (Hulk, Oscar, Mooy) - beijing Guoan (Bakambu, Viera).
O tej samej godzinie ważny mecz dla Adriana Mierzejewskiego. Jego Lifan gra z Shijazhuang o playoffy:)