escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho Danny nie świruj:) Przecież chyba nawet rozkminiałeś z resztą kto jest kto kilka tygodni temu:)
0
@MaziFCB rozumiem;) bardziej chodziło mi o to, że potrafiliśmy zdominować każdego, albo był taki pressing ze właściwie nie trzeba było się wracac:)
1
@Rewolucja123 niestety martwi mnie wciaz, że argumentem staje się „napastnik/skrzydłowy da nam więcej w defensywie”:( kiedyś wystarczyło by Yaya/Busi zeszli na trzeciego stopera i tyle:)
1
@MrRipley oby!:)
0
@HK23 goscia o takim potencjale bedzie ciezko szybko wychować. Natomiast ja uważam, że na papierze naprawdę mamy mocną kadrę. Ba, tacy Klich, Krycha, Zielu, w klubach są wiodącymi postaciami. Ja wciaz wierze w Milika, Bednarek w Anglii póki co gra wszystko i go chwalą. Oczywiście nikt nie bedzie miał takich liczb, wiec siłą rzeczy nie bedzie o nich tak glosno, ale uważam ze potencjał jest. Placheta coraz śmielej w Norwich, Jóźwiak w Derby pierwszy sklad. Szymański w słabym Dynamie 4 asysty. O bramkarzach nie mówię:)
0
@VeB77 Real ma słabiutką kadrę. Uważam, ze nie bedzie nam łatwiej wygrać ligi z Realem, ciezko bedzie nam ją przegrać z „takim” Realem.
1
Pewnie to juz było, pewnie explorer bla bla bla, ale podobał mi się dzisiaj Leo. Jakby mu zależało bardziej, jakby bardziej chciał, jakby bardziej biegał. Miły to widok. Takie pana chce oglądać.
0
Panowie drwiący z Busiego, mam dla Was cudowną informację. Transfer stał się faktem. W Charleroi na mecz z Lechem na prawej obronie wystąpi Busi. Barto dziękujemy:)
1
@SiSenior ej w 10 sek żołnierz na dole ekranu nagle się kładzie i widać, że oddaje strzał. Ale czy widać? Czy ja mam urojenia?
Nic to oczywiście nie wnosi do tej informacji, ale tak sobie myślę, że jeśli widzę to co widzę, to chyba znak, że ktoś pomimo ataku z powietrza zaatakował ich i "z lądu"?
0
Ufff koniec z żenującymi zartami:D
0
@damian16161212 mnie cieszy ze cisza o Aaronsie. Przez chwile było tu wielu kibiców Norwich:D
1
@mrboom a dorzucę jeszcze jeden pewniaczek:)
0
@Yoshi94 tak są i ci nasi, ale pisałem o tych bardziej doświadczonych kadrowiczach:)
0
@Rudi35 a niech bedzie :)
2
Pierwszy mecz finału NBA. Jeziorowcy daja w kość Miami. Lebron ociera się o triple double a dopiero zaczęła się 3 kwarta.
2
@BartqRKO średnio to widzę. Gwiazdy wyjeżdżają tam od lat a wciaz cisza o kadrze, takich Howardów czy teraz Pulisiciów ze świecą szukac. No jest jeszcze Mckennie. Mi osobiście nazwiska z kadry mogą cos więcej mówić bo śledzę MLS, ale myśle ze innym niewiele.
Zobacz z reszta od ilu juz lat jeżdżą gwiazdy czy to piłkarze czy trenerzy do Chin. Kadra jak była słaba tak jest.
Ps. Przykład z brzegu. Wiem ze to akurat nie Ameryka ale Kanada. Zespół Henry’ego w ostatnim meczu. Montreal - 1 Amerykanin i 1 Kanadyjczyk w składzie.
0
@Katalonbar kurka wszystkie trzy pierwsze „Bomba” mocne;)
0
@Elnuum został jeden z tych 4. Ruszone?:)
0
A piękna Atalanta swoje:) 0:3
0
@Elnuum 2,5 Burnley-City, BVB-Bayern, Everton-WestHam, Lazio-Atalanta:)
0
@ChampionLW pisałem po ostatnim meczu, że następnych kilka będzie 1:1 albo 1:0 :)
0
@ChampionLW 2 gole:) Mogą być ueski:)
0
Co się dzieje w Villareal... Paco piękna bramka, a potem babol bramkarza na 1:1. Tragedia.
0
@Arkon Powinien. Niech leci do Lipska:)
0
@Transu96 nie rozumiem, więc nie wiem jak to skomentować.
0
@messi564 to jakiś nowy żart? co 5 wpisów to samo pytanie.
1
Swoją drogą szkoda mi Lemara. Kolejny sezon wygląda na zmarnowany. Simeone tylu ludzi posadził w porównaniu z zeszłym meczem, a Lemar wciąż ława. To nie jego klimat chyba...
0
@Mario96w no he he
1
Czyli co... z kolejnym golem Luisa będą super śmieszne żarty "Może Atletico zgodzi się na wymianę Luis za Grieza?" no boki kurka zrywać.
0
@Don Lucas sprawdziłem już sobie:) Zmieniłem na "debiut w pierwszym składzie". Absolutnie nie neguje tego co piszesz:)