escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz tu strażnicy prawa i legalności przepisów nie noszą sami z siebie:)
0
@FranzMaurer ale wciąż dużo za mało, żeby być selekcjonerem. Ale co ja tam wiem.
1
@Hushovt "Brzęczek mial raptem kilka dobrych tygodni w Wiśle Płock i od razu do kadry" - krzyki niebywałe, że nic nie ociągnął.. a co Pan Żuraw osiągnął, czemu akurat on na selekcjonera?
0
@jacob345 oszust:)
0
@jacob345 Lewy - Milik. Super. I to mówię poważnie:)
5
@Barca_Big_Moment rozumiem, że gardzimy "Igusią" bo świat pompuję, też media pompowały niesłusznie balonik Bayernu przed meczem z nami...
0
@kiper09 wiem. Ale tam kto by z przodu nie wyszedł i tak wynik bedzie albo na styku albo mizerny.
0
@kiper09 Od lat Argentyna ma: Lavezzi, Aguero, Higuain, Di Maria, Lautaro, Leo, Dybala, Banega, do tego z przeblyskami Simeone, Benedetto, Ocampos. No i co? Grają od lat kupę. Tam kto nie wyjdzie z przodu to jest ok, gorzej z pomoca, obroną, kreowaniem gry, taktyką, federacją, trenerem itd.
0
@barteq jak tak to masz racje;)
1
@Yosemite najlepszy...
0
@MESSIah16 Pierwszy był Zlatan:)
0
@Kamilos84 Nie podjął takiej decyzji sam. Mocno mu pomogli:)
1
@Kamilos84 na tvp sport jakby co:)
1
@BarcaInfo co?! Była setka czy nie?!
0
@jeyx77x mi jutro, ale może mam opóźnienie:)
0
Do fanów tenisa. Czy jest tenisista, który wygrał wszystkie turnieje ATP? Jeśli jest to poproszę też "podkładkę" pod to. Jakoś nie mogę znaleźć, albo źle szukam.
Doprecyzuję - na przestrzeni całej kariery, a nie w jednym roku, bo to raczej oczywiste, że nie:)
0
@Nerazzurro nie było 6 wpisów niżej..
1
@jakub1906 Spotkałem się tylko ze stwierdzeniem "Bramkarz nie miał nic do powiedzenia/bramkarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem". To też zależy od punktu siedzenia czyt. kto komu kibicuję. X kibicuję Realowi i Y Barcelonie. Real/Barca tracą.. nie no dobra:) Real traci gola po pięknej akcji, ale wtedy X mówi, że to wina pomocnika/obrońcy/bramkarza. Niestety niewielu jest kibiców obiektywnych, co widać na tym forum również.
1
@LucaBrasi nie bronię ich, a wręcz gardzę... ale generalnie imprezowe życie zaczyna się po 22. Coraz większa ilość alkoholu, puszczają hamulce, ludzie przestają być ostrożni... cos w tym jednak jest.
0
@Munio ja zrobiłem u jubilera, taki jaki chciałem, z takim kamieniem jakim chciałem. Koszt 1600. W sklepach się nie pieprzysz ale przepłacasz:)
1
@IronSanHybrid jak na 13ynastolatkę z twarzy, to sporawe.
13
@Janiama skoro Twoim koronnym argumentem jest „nie grałeś w pilke wiec ja wiem lepiej” to myslisz, ze powinieneś wygłaszać opinie o koszykarzach? Chyba ze w kosza tez grales zawodowo, to przepraszam.
1
@student97r otóż to. Dzisiaj długość "sportowego życia" się mego wydłużyła. Wcześniej 34 i wyżej to tylko o bramkarzach, a dzisiaj? Mamy Lebrona, choćby Dwight jakby kolejna młodość w playoffach, Rondo, a przecież ile lat Dirk, Duncan. Nie wspomnę o piłce. Lewy, CR, Cavani.
0
@MESSIah16 uwielbiam Lebrona, natomiast moimi królami dyscyplin są MJ-kosz i Ronnie-piłka i nikt, ani nic, nigdy tego nie zmienią:)
7
@student97r Gość jest w każdej statystyce prawie. Naprawdę uważam, że Lebron=nowoczesny koszykarz. Jest wszędzie, pomimo wieku. Wygląda bardzo dobrze, dobrze się prowadzi, nie jest od rzucania, ale i zbierze i zaasystuje. Do tego w playoffach czuję się jak ryba w wodzie.
6
@clyde powodzenia:)
0
@Zip Francja, Brazylia, Belgia
0
@pawelfcb2010 na bank!
0
@cchesterr43 wlasnie... Hiszpan sędziuje:)
0
@MaTt_BarcaFan na zamiast ja:) ze lepszy sklad niż Szwajcarów:)