escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaman Biżuta zawsze jest ok:)
1
@Don-Corleone współczuje... dobrze, że zmądrzałeś:)
3
Chiny live:
Paulinho i mamy 3:1:) Gość to maszyna!:)
4
Raport Chiny live:
Kapitalny gol Paulinho na 2:0 z Beijing. Po pierwszym meczy w którym padł bezbramkowy remis, na poł h przed zakończeniem rewanżu, Paulinho prawie pewny gry w finale, w którym to czeka Jiangsu Suning. Jiangsu pomimo gry w 10 z Mirandą i Ederem w składzie wyeliminowali Hulka, Oscara, Mooya i Arnautovica.
Edit. 2:1. Pekin szybko odpowiedział. Będzie się działo:)
0
och, żeby to nie była prawda...
0
@Beliar7283 z każdego, nie tylko tego:)
1
@FC1899Barca Niby "młody", ale sam ostatnio powiedział, że już w tym wieku nie da się grac wszystkiego. Organizm odmówi w końcu. Skoro jest na tyle rozumny, to sądzę, że za kilka lat będziemy pisać o nim, że "wiek nie ma znaczenia":)
7
@FC1899Barca Lewy i Cavani również:)
4
@Yosemite odbijałbym tyle razy głową, że na stare lata mu się klepki poprzestawiały:)
0
Tridente, które nie zagrało nawet 10 meczów razem i które absolutnie nic nie wygrało:) Takie tridente to ja szanuję:)
0
@Don-Corleone Absolutnie nie mówię o przechodzeniu obojętnie/beznamiętnie obok meczu, bo ja poza ostatnimi sezonami gdzie jednak trochę mniej grzałem się grą Barcelony, też się jaram i drę ryja po golu:)
0
@dv7wisnia zrozumiałbym brak skuteczności u jednego zawodnika, ale u wszystkich? Mnie to martwi...
3
@SiSenior to ja bym się nie kładł:D
1
@Yosemite to była moja trójka:)
2
@Survier mam to samo uczucie jeśli chodzi o Australijczyków. Może tam nie ma flag Australii, ale każda gęba uśmiechnięta. Wszyscy na takim luzie, zagadają, powiedzą coś, podpowiedzą. Jako naród jesteśmy strasznymi ponurakami.
Co do reszty to myślę, że również jesteśmy dumnym narodem co akurat dobrze o nas świadczy:) I flag można zauważyć coraz więcej. Mamy swoja historię, wielo wieloletnią:)
14
@NeroTFP a o 4?!:)
1
@Don-Corleone powiem
Ci ze szanuje, ze w tym wieku potrafisz się jeszcze tak denerwować:) ja spisałem ten sezon na straty, po tylu tragicznych latach liczę, że po sezonie, przyszły bedzie rewelacyjny!!:)
2
@DaPi spoko:)
A co do niusa to chodzi o Anglię tak? Bo takie małe te liczby:)
4
@DaPi błagam Dapi półtora. Ten sezon, ten rok. To nie jest ta sezon ze jest jej półtorej:) „Coutinho przez półtora sezonu” :)
0
@HERORICH2 za Thomasa jak znalazł. Silny, potrafi się zastawić a i pierdyknąć, jesli mnie pamięć nie myli, z lewej nogi tez potrafi:)
1
@Don-Corleone nie denerwuj się:) zatrybi to wszystko:) natomiast gakt faktem, ze po tylu strzałach powinno być więcej niż 1 na naszym liczniku:)
1
@patataj ja tylko przypomne, że w meczu z Bayernem Suarez dotknął pilke 9krotnie. Wszystko zaczynajac od srodka:) także przestańcie mi tu Duńczyka prześladować!!:)
1
@Don-Corleone jesteś niepodrabialny stary:) I stary nie chodzi absolutnie o wiek:)
0
Swoją drogą niezwykle ciekawie wygladaja tabele w Anglii, Hiszpanii czy choćby u nas:)
Ja wiem ze to dopiero początek, ale miło widziec Gorniki, Rakowy, Cadizy, Wolves czy inne Aston Ville w czubach:)
1
@Don-Corleone ja nie mam pretensji ze jarasz się Leo:) ja tez się jaralem, wciaz jaram jak widzę akcje Ronaldinho :)
A Ansu? Niech bedzie nastepny;)
1
@Don-Corleone wiesz, ja patrzę ze spokojem na rozwój Ansu... pamiętam jak mnie wkurzał Rijkard gdy zdejmował piłkarza którego bardzo lubiłem, a wprowadzał jakiegoś gnojka:) mowa oczywiście o zmianie Leo za Ludovica Giuly:) tak wiec dzis się nie denerwuje, nie oczekuje, grzecznie patrzę na rozwój chłopca:)
9
@DanielOOL to był rok w którym przyszło chyba sześciu 22latkow, to miały być transfery na przyszłość. Niestety się nie powiodły, ale zamysł mi się podobał.
0
@ProMILs wszystkie oczy, całe obie pary!:)
3
@PatrychoO Ten Opara to jak z jakiegoś filmu wojennego:D
5
@tobiasson92 a od wtorku "ludzie na cmentarzach pomimo, że to nie 1 listopada":)