escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamil92 i tylko jeden sezon i emerytura:)
4
@Kamil92 ja tam bym się nie ograniczał, krzyknąłbym 50:)
5
@tobiasson92 nie wierzę, że można tak napisać:) Ci lekarze powinni się podrapać środkowym paluszkiem pod okiem i wysłać film do tej kobitki:)
2
@NeroTFP pięknie!:)
0
@mekston i wyskoczył...
0
@mekston przede wszystkim nie ma pomocnika. Taki Banega, czy nawet Biglia przez lata, to było pewniaki.
Sprawdziłem sobie wcześniejsze sklady, Cambiasso, Masche, Gago Aimar:)
0
@Encore może zaliczy te pokolenie po raz ostatni:)
0
@Encore James ma drugie życie w Evertonie, chłopaki strzelają w Atalancie. Jest kim straszyć ;) do tego Bacca i Falcao:) Sanchez z Totków w obronie. Mogą namieszać:)
1
@Encore @NeroTFP Kolumbia również ma solidną drużynę.
0
@Encore no męczy męczy..
0
@Encore Brazylia ma ukształtowaną paczkę a tu ciagle jakies zmiany. Jedyna pewna to Leo na boisku.
1
I pięknie Paragwaju:) teraz dwa czyjekolwiek:)
1
@SkN polecam też stronkę w wolnym tłumaczeniu .... a nie to nie to;) żarcik:) sporo @krissu8 dał komentarzy:)
0
Dobra Paragwaju dawaj gola:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanHoffer Myślę, że wszystko już zostało powiedziane. Jak obrzydliwym człowiekiem jest ten pan.
0
@RomanHoffer nie rzuciły Ci się opinie od wczoraj?:)
0
@draxidox współczuję straty pupila..
ps. napisałeś coś "normalnego", jestem w szoku:)
0
trzecie 1:1 w końcówce, wałek:D
1
@Janiama macierewicz powiedział też, że ściągnie wrak do Polski.
12
Dest i De La Fuente w pierwszym składzie na Walię:)
2
Raport Chiny:
Mamy to. Rozstrzygnięcia nadszedł czas.
Guangzhou przegrywa 1:2 z Jiangsu Suning i tym samym przegrywa w finale. Paulinho zostaje wicemistrzem Chin. Dla zwycięzców gole strzelali Eder (między innymi Inter Mediolan) i Teixeira (wiele lat w Szachtarze).
Na pocieszenie Paulinho zostaje najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej playoffów. 3 gole i 2 asysty:)
1
@SuperPatsonFCB Na nowej platformie internetowej Viaplay. Koszt 34 miesięcznie
0
@Pawel13sz Póki co 1 i 2 Bundesliga od nowego sezonu znika.
3
@czosnekfcb Żebyś zobaczył z nim "Jaka to melodia?" no tam to była dopiero tragedia.
14
@mpolska25 Polska nie jest podzielona na Kaczyński i Tusk - tylko na Kaczyński i przeciw Kaczyński. W tej drugiej grupie jest mnóstwo osób "przeciw Tusk".
1
@jedrek7000 Serbia - Szkocja 4,5 kartki - Lahoz sędziuję:)
Do tego Serbia ma naprawdę mocną drużynę, albo 1,5 gola w meczu albo samej Serbii. I nie ukrywam, że liczę na Macedonię, jedna bramka:)
0
@Mroziu tam jeszcze mają być jakies filmy cos... ale masz racje tragedia.
0
@Mroziu nowa platforma internetowa wchodzi na rynek polski Viaplay. Koszt 34 miesięcznie.
0
@dominiczek12 ale niemiecka znika z C+ i Eleven.