1

@Kamil92 i tylko jeden sezon i emerytura:)

4

@Kamil92 ja tam bym się nie ograniczał, krzyknąłbym 50:)

5

@tobiasson92 nie wierzę, że można tak napisać:) Ci lekarze powinni się podrapać środkowym paluszkiem pod okiem i wysłać film do tej kobitki:)

2

@NeroTFP pięknie!:)

0

@mekston i wyskoczył...

0

@mekston przede wszystkim nie ma pomocnika. Taki Banega, czy nawet Biglia przez lata, to było pewniaki.

Sprawdziłem sobie wcześniejsze sklady, Cambiasso, Masche, Gago Aimar:)

0

@Encore może zaliczy te pokolenie po raz ostatni:)

0

@Encore James ma drugie życie w Evertonie, chłopaki strzelają w Atalancie. Jest kim straszyć ;) do tego Bacca i Falcao:) Sanchez z Totków w obronie. Mogą namieszać:)

1

@Encore @NeroTFP Kolumbia również ma solidną drużynę.

0

@Encore no męczy męczy..

0

@Encore Brazylia ma ukształtowaną paczkę a tu ciagle jakies zmiany. Jedyna pewna to Leo na boisku.

1

I pięknie Paragwaju:) teraz dwa czyjekolwiek:)

1

@SkN polecam też stronkę w wolnym tłumaczeniu .... a nie to nie to;) żarcik:) sporo @krissu8 dał komentarzy:)

0

Dobra Paragwaju dawaj gola:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RomanHoffer Myślę, że wszystko już zostało powiedziane. Jak obrzydliwym człowiekiem jest ten pan.

0

@RomanHoffer nie rzuciły Ci się opinie od wczoraj?:)

0

@draxidox współczuję straty pupila..
ps. napisałeś coś "normalnego", jestem w szoku:)

0

trzecie 1:1 w końcówce, wałek:D

1

@Janiama macierewicz powiedział też, że ściągnie wrak do Polski.

12

Dest i De La Fuente w pierwszym składzie na Walię:)

2

Raport Chiny:

Mamy to. Rozstrzygnięcia nadszedł czas.
Guangzhou przegrywa 1:2 z Jiangsu Suning i tym samym przegrywa w finale. Paulinho zostaje wicemistrzem Chin. Dla zwycięzców gole strzelali Eder (między innymi Inter Mediolan) i Teixeira (wiele lat w Szachtarze).
Na pocieszenie Paulinho zostaje najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej playoffów. 3 gole i 2 asysty:)

1

@SuperPatsonFCB Na nowej platformie internetowej Viaplay. Koszt 34 miesięcznie

0

@Pawel13sz Póki co 1 i 2 Bundesliga od nowego sezonu znika.

3

@czosnekfcb Żebyś zobaczył z nim "Jaka to melodia?" no tam to była dopiero tragedia.

14

@mpolska25 Polska nie jest podzielona na Kaczyński i Tusk - tylko na Kaczyński i przeciw Kaczyński. W tej drugiej grupie jest mnóstwo osób "przeciw Tusk".

1

@jedrek7000 Serbia - Szkocja 4,5 kartki - Lahoz sędziuję:)
Do tego Serbia ma naprawdę mocną drużynę, albo 1,5 gola w meczu albo samej Serbii. I nie ukrywam, że liczę na Macedonię, jedna bramka:)

0

@Mroziu tam jeszcze mają być jakies filmy cos... ale masz racje tragedia.

0

@Mroziu nowa platforma internetowa wchodzi na rynek polski Viaplay. Koszt 34 miesięcznie.

0

@dominiczek12 ale niemiecka znika z C+ i Eleven.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?