escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Fajnie, że się przebijają takie laski. Mimo seplenienia ktoś jej zaufał a ona się odwdzięczyła:)
Ma coś w sobie:) Nie jest to mój "ideał", ale jednak..:)
0
@xBoMBoWiECx Nicea na wyjeździe 4 overy na 5 ostatnich meczów. Bede śledził:)
0
@IronSanHybrid czerwony. To chyba oczywiste.
0
@NemeZis93 Zrób screena ze nie masz dodanego konta i wyślij potwierdzenie pobrania opłaty. Napisz maila z reklamacją i dodaj screena i potwierdzenie. I napisz ze usunąłeś subskrypcje o zażądaj zwrotu.
0
@NemeZis93 próbowałeś?
„Jak anulować płatność odnawialną w Playerze?
Zaloguj się na Twoim koncie Player (Uwaga! ...
Rozwiń menu główne klikając w swój awatar – w prawym górnym rogu ekranu.
Wybierz z menu zakładkę "Moje zakupy"
Odszukaj pakiet w zakładce "Twoje pakiety" i kliknij przy nim przycisk "Anuluj" przy wybranej przez Ciebie usłudze.
Potwierdź anulowanie subskrypcji pakietu.”
0
@NemeZis93 stary Zadzwon do nich. Ile razy jeszcze napiszesz? Poważnie:)
5
@Barteknos oglądam chłopie regularnie. To że Lewy wali gola za golem nie znaczy ze jest wybitnym technikiem.
0
@norbi77 właśnie:)
4
@Arkon Problemem Benzemy jest jeszcze to, że jest zawodnikiem Realu:)
1
@norbi77 i karma wróciła, trzeba było czytać!:)
4
@Arkon papcio Benzema to kot. I cyk co wpis o nim to i ja się powtarzam, mianowicie dla mnie to techniczne najlepsza dziewiątka na świecie:)
0
@norbi77 jak tak z żartem, nie denerwuj się:)
tu tyle razy wałkowany temat o tej apce, że aż dziw, że nie wiesz:)
0
@norbi77 Coś Ty się z choinki urwał?:)
Apka, że Cię śledzić i sprawdzać czy siedzisz na dupie:)
0
@NeroTFP owszem.
0
@IronSanHybrid i niedawny mistrz Turcji. Zdetronizować Besiktasy, Fenerbahce to raczej sztuka.
0
@zgiru o, nie było dzisiaj 20 razy:)
tak wiem, że siedzisz tu ciągle, nie widziałeś:)
0
@kamilop Właśnie to napisał:)
0
@cubesnoop oby ktoś inny niż Umtiti:)
1
@Xavyol A z kolei Dynamo mogło w drugiej wyrównać ten skończony w pierwszej... niestety:/
6
@TylkoBarca7273 Jestem za tym już od jakiegoś roku. Myślę, że ten etap już przeminął. Myślę, że genialny Leo się niestety już wypalił w Barcelonie. Abstrahując od trenerów i zarządu jaki był ostatnimi laty. Suarez odszedł za późno i trzeba coraz głośniej i częściej myśleć, że "za chwilę" Leo też już nie będzie tutaj.
0
@Orlik1lm otóż niestety 10ąty raz próba wejścia w 4 obrońców gdzie za każdym razem traci piłkę mnie już męczy. Mecz był tragiczny i niestety źle mi się oglądało Leo. Oczywiście resztę również kiepsko. Ter Stegen uratował nma dupę. Jasne, że bramkarz Dynama też zagrał mecz, że hoho, ale to ile razy musiał Niemiec interweniować to tragedia.
0
@DonMatteo901 I do tego Szpaku:) No uwielbiam(ałem:P)
0
@bixmix nie. Jak dla mnie to inne profile. Tych trzech to raczej typowi środkowi napastnicy. Henry brał piłkę i jechał:) uwielbiam patrzeć z jaką gracją grał:)
0
@tobiasson92 za wcześnie;)
0
@pacman1992 Ewi co?
0
@tobiasson92 gość miał mega sezon w Bradze... No ja mam oczekiwania wobec tego chłopaka.
4
Boże co to za tragedia :(
0
@xVENUMx niech się cieszą ze nie ma Azmouna i Malcoma:)
1
@Nigaki dziękuje. Za odpowiedź. Szanuje:)
2
@ksobi nie wiedziałem. @Nigaki przepraszam :(
Ps. Szybko zajrzałem na Twój profil i rzuciło mi się w oczy „seks jest dla mnie obrzydliwy”. Rozwiniesz?