0

@PatrychoO nie;)

8

@CatalanVeBFCB stary? Błagam...

0

Środkowy obronca idzie za akcją i zostaje faulowany w polu karnym. Przypomnijcie karny na naszym stoperze, ale taki z akcji, nie po rogu czy wolnym?

1

@kamilo0066 mam cos gorszego. Uwazaj... zarty o 102 zł skończą się tuż po konferencji Verattiego. Mówiłem ze może być bardziej żenująco?;)

0

@Criss18Barca niemożliwe. Transfermarkt pokazuje z samych klubów ponad 80, a gdzie kadra.

0

@escarabajo
0:2 do przerwy. Przybyłko żółtko, Buksa gol.

2

Przybyłko - Buksa 0:1:)

1

@Encore są ludzie pokroju gwiazd. Ibra, Rooney, Vela, Giovinco teraz Higuain, Matuidi, są nasi, ale jak masz chwile zobacz jakie liczby asyst i goli wykręca Pozuelo w Toronto, albo ile goli strzelał Martinez w Atlancie. Oni przed MLS byli dla mnie typowymi nołnejmami.

Mówisz „ze się interesują takimi zawodnikami”, ale oni tam jadą i grają swoje. Liczby maja niezłe. Co świadczy o poziomie MLS. Taki Niezgoda nie wiem czy zagrał ze dwa dale mecze, a juz kilka bramek strzelil, Nikolics lądował kilkanaście i ponad 20 na sezon. Przybyłko juz chwile jest, swoje strzela. Chociaż ten akuratna Niemiec dołączył, ale Buksa strzela, dochodzi do sytuacji i wywalczyl sobie pierwszy sklad. Trenerem Bruce Arena, to nie pierwszy lepszy ogórek na ławce :)

0

@Encore a jak myślisz?:) jesteś zwykłym „Januszem” w ekstraklapie, za słabym na zachód:) a jednak ktoś się zgłasza po Ciebie z Jułesej. Wiedzą gdzie ich sufit, menadżerowie swoje podpowiedzą. Pieniążek wpada dla klubu, dla nich prowizja a dla gracza piękne miejsce do życia i wypłata w dolarach:) juz jak to pisze to chciałbym tam jechać ;)

Jesli nie załatwią im tego managerowie to myśle ze swoje podpowiedzą trenerom juz za Oceanem byli gracze ekstraklasy. Taki np Nikolics... trener przyszedł „ej jesteś dobrym graczem z nic nieznaczącej dla nas ligi, masz kogoś tam na skrzydło na poziomie?” „Yeah, coachu, mam... rzuc okiem na Frankowskiego”, cyk Franek w Chicago:) co go trzymało w Białymstoku? Nic;)

1

@Encore ja śledzę MLS juz ładnych kilka lat. Tak for fun. Teraz cieszy bardziej bo sporo naszych. O 4 mecz Seattle - Los Angeles z Velą na czele:)

3

Za chwile na Polsat sport extra pojedynek w MLS. Philadelphia Union - New England Revolution. W pierwszych składach kolejno Kacper Przyyy byyyy łko... w drugim narożniku Adaaaam Buuuuuu ksaaaa:)

0

@DaPi czasami mnie najdzie na colę/pepsi - bez różnicy, byle zimna. I to tyle:) na codzień hektolitry wody lekko gazowanej. Od święta sok pomidorowy.

0

@MaŁolat nie mam zamiaru się kłócić. Mnie nie przekonuje ten piłkarz.

1

@cchesterr43 gdy gra Dzyuba to nie ma ograniczeń:)

0

@MaŁolat mówimy tylko o Puigu:)

2

@kamilop bo jest słaby skoro trzeci trener nie widzie w nim potencjału :D

0

@BarcaInfo na końcu Pjanic „paruje się” z Dembele, a ten cos mówi do Bośniaka. Myślicie ze w jakim języku?:)

0

@IronSanHybrid to nie znam :)

0

@IronSanHybrid to Jack Black?:)

0

@SiSenior 4 wpisy nizej.

2

@JackH Giroud 44, Henry 51. Nie duzo brakuje:) az dziw ze Deschamps zrezygnował z „bliźniaka” Giroud z Meksyku. Gignac tez sporo strzela:)
W sumie tak myśle o tych napastnikach i nie przychodzą mi do głowy dwaj tacy „delikatni” snajperzy:)
@DaPi

21

Pamiętacie takiego zawodnika Atletico i Liverpoolu jak Maxi Rodriguez?:) wlasnie go znalazłem:) strzela gole w Argentynie w Newells Old Boy:)
Jak samo „Old Boy” wskazuje, Maxi skończy w styczniu 40 lat:)

2

@JackH a co takiego wesołego powiedziałem?:)
Myśle ze Xavi-Iniesta było równie eleganccy.

2

@DaPi mam to szczescie mieć autograf:)
Mimo ze uwielbiam Giroud to nie chciałbym zeby przegonił w golach Henry’ego w kadrze:)

1

@Transu96 jeden lepszy od drugiego.

0

@Gall niestety...:/

0

@BarcaInfo „jesli Barcelona zarobi na sprzedaży piłkarzy”.. ilu trzeba ich sprzedać zeby się uzbierała astronomiczna kwota 4-8 mln na Garcie?

6

@kuz jutro jest mecz z Dynamem, to jest obowiązek zagrac dobry mecz. I to nie bedzie niestety żaden wyznacznik.

0

@jedrek7000 tam to nie problem. W azjatyckiej lidze mistrzow i w pucharze Kataru juz odpadli.

0

@mkord :) czas pokaze jesli to prawda:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?