1

@Firestone a idź Ty!:)

0

@MrCule_X nie wjeżdżamy do bramki z autobusami..:/

1

@MrCule_X to co nas męczy od jakichś 6-8 lat. Brak strzałów z dystansu.

1

@Firestone niestety miałeś racje. Zwracam honor.

0

@Firestone spokojnie. Sami sobie strzeliliśmy:) bedzie dobrze:)

0

@adamLeo66 tez poproszę

1

@Firestone ostatnie kilka sezonów tak, ale ostatnimi meczami jestem połechtany, wiec dzisiaj 3-4 brameczki:)

5

@Firestone posłuchaj mnie młodzieńcze:) to jest Barcelona:) szanuje przeciwnika każdego, ale takie drużyny jak Cadiz mamy jechać jak walec:)

3

Werner, Piękny, Ziyech i Havertz, Chelsea dzisiaj ładuje 5:)

0

@Encore potężny Manchester brzmi śmiesznie:) ale wiem wiem i Milan:)

1

Gdyby kogoś interesowało... wiem, naiwne;) na TVP sport Legia-Lechia.

1

Taka nic nieznacząca ciekawostka. Przy stanie 0:1 dla Torino pisze do znajomego, który zagrał bramki w tym meczu, „spokojnie Juve zremisują w końcówce”, jak pisałem strzelili na 1:1, wiec napisałem „1:1 tak wiec wygraja w końcówce”.
W 46 minucie widząc zmiany w Manu, pisze do tego samego znajomego „Manu dobre zmiany, możliwy łamak”. A jakby człowiek zagrał...:D

0

@Encore 3 gole. Byle kto:)

0

Na szpicy w West Hamie świeżo upieczony reprezentant kraju, rodowity Iworyjczyk Sebastian Haller:)

0

@AmigoBlancos może Kurski?:)

0

@kiper09 myslisz ze łatwo zejść ze sceny, zostawic śpiewanie i wskoczyć do bramki, stary:)

0

Zenit z Dzyubą i Azmounem to maszyna na ligowych boiskach:)

7

@Yosemite TVN czyli elegancko od 20:05 do 1:00:)

0

@fart już przed Gerrardem miał liczby, wiedział trener na co go stać:)
@Rewolucja123 nie znam;)

1

@fart tez, ale to ile goli strzela Tavarnier-prawy obronca, to dopiero czapki z głów. Pytem kilka tygodni temu czy ktoś oglada Rangers. Jestem mega ciekawy czy ustawienie jako obronca to tylko na papierze czy to nasz taki Dani Alves ale z karnymi:) co to nie schodzi z połowy przeciwnika.
Gosc w ostatnich 20 meczach, we wszystkich rozgrywkach, ma strzelonych 15 goli;)
Można się bawic?:)

6

@NeroTFP jeszcze jakaś szpila w Stano, bo on tez mnie drażni:)

1

@DaPi nie znam się na tym sporcie, ale wiem z tego co tu piszecie ze Conor to kozak. Natomiast nie wierze ze Conor bedzie walczył z tym pajacem ;)

0

@Piorun oby!! 15 znaków.

2

@puyol_presidend5 dzięki, cześć.

17

@Coutinho007 i ku*wa Szpakowski mokry od „i Lewandowskiiiiii”. Tragedia.

Ech... poprawie..

56

Kur... jakimi to trzeba być parowami. Bayern 13 pkt pewny awans - Lokomotiv 3 pkt, taki mecz bedzie pokazany za tydzien w reżimowej. Przeciez Real-Moenchengladbach mecz o wszystko jest mniej wart do pokazania... łajzy

0

Piękny 2:) szanuje Żiru:)

0

@ArterkHD byłoby łatwiej gdyby Manu grało w 10, w sumie chyba powinni...:/

1

@myscooter na dzis masz 3-4 dziewiątki na świecie które by zbawily nasza drużynę, jesli ma przychodzić ktoś inny, półśrodek, wolę zostawic Duńczyka.

3

To juz kapkę pochwaliłem Grieza to teraz czas na Duńczyka. Cieszyłem się na jego przyjście, ja wiem ze to nie jest najlepsza 9 świata, ale lubię graczy z ambicja. Broniłem go od początku, tak jak z reszta i Paulinho. Mam nadzieje ze pokopie i postrzela pare goli w Barcelonie:)

Teraz tak sobie myśle, ze to kolejny mecz Duńczyka od początku, gdyby te kilka szans dostał Paco na szpicy... mógłby być snajper na lata..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?