escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone a idź Ty!:)
0
@MrCule_X nie wjeżdżamy do bramki z autobusami..:/
1
@MrCule_X to co nas męczy od jakichś 6-8 lat. Brak strzałów z dystansu.
1
@Firestone niestety miałeś racje. Zwracam honor.
0
@Firestone spokojnie. Sami sobie strzeliliśmy:) bedzie dobrze:)
0
@adamLeo66 tez poproszę
1
@Firestone ostatnie kilka sezonów tak, ale ostatnimi meczami jestem połechtany, wiec dzisiaj 3-4 brameczki:)
5
@Firestone posłuchaj mnie młodzieńcze:) to jest Barcelona:) szanuje przeciwnika każdego, ale takie drużyny jak Cadiz mamy jechać jak walec:)
3
Werner, Piękny, Ziyech i Havertz, Chelsea dzisiaj ładuje 5:)
0
@Encore potężny Manchester brzmi śmiesznie:) ale wiem wiem i Milan:)
1
Gdyby kogoś interesowało... wiem, naiwne;) na TVP sport Legia-Lechia.
1
Taka nic nieznacząca ciekawostka. Przy stanie 0:1 dla Torino pisze do znajomego, który zagrał bramki w tym meczu, „spokojnie Juve zremisują w końcówce”, jak pisałem strzelili na 1:1, wiec napisałem „1:1 tak wiec wygraja w końcówce”.
W 46 minucie widząc zmiany w Manu, pisze do tego samego znajomego „Manu dobre zmiany, możliwy łamak”. A jakby człowiek zagrał...:D
0
@Encore 3 gole. Byle kto:)
0
Na szpicy w West Hamie świeżo upieczony reprezentant kraju, rodowity Iworyjczyk Sebastian Haller:)
0
@AmigoBlancos może Kurski?:)
0
@kiper09 myslisz ze łatwo zejść ze sceny, zostawic śpiewanie i wskoczyć do bramki, stary:)
0
Zenit z Dzyubą i Azmounem to maszyna na ligowych boiskach:)
7
@Yosemite TVN czyli elegancko od 20:05 do 1:00:)
0
@fart już przed Gerrardem miał liczby, wiedział trener na co go stać:)
@Rewolucja123 nie znam;)
1
@fart tez, ale to ile goli strzela Tavarnier-prawy obronca, to dopiero czapki z głów. Pytem kilka tygodni temu czy ktoś oglada Rangers. Jestem mega ciekawy czy ustawienie jako obronca to tylko na papierze czy to nasz taki Dani Alves ale z karnymi:) co to nie schodzi z połowy przeciwnika.
Gosc w ostatnich 20 meczach, we wszystkich rozgrywkach, ma strzelonych 15 goli;)
Można się bawic?:)
6
@NeroTFP jeszcze jakaś szpila w Stano, bo on tez mnie drażni:)
1
@DaPi nie znam się na tym sporcie, ale wiem z tego co tu piszecie ze Conor to kozak. Natomiast nie wierze ze Conor bedzie walczył z tym pajacem ;)
0
@Piorun oby!! 15 znaków.
2
@puyol_presidend5 dzięki, cześć.
17
@Coutinho007 i ku*wa Szpakowski mokry od „i Lewandowskiiiiii”. Tragedia.
Ech... poprawie..
56
Kur... jakimi to trzeba być parowami. Bayern 13 pkt pewny awans - Lokomotiv 3 pkt, taki mecz bedzie pokazany za tydzien w reżimowej. Przeciez Real-Moenchengladbach mecz o wszystko jest mniej wart do pokazania... łajzy
0
Piękny 2:) szanuje Żiru:)
0
@ArterkHD byłoby łatwiej gdyby Manu grało w 10, w sumie chyba powinni...:/
1
@myscooter na dzis masz 3-4 dziewiątki na świecie które by zbawily nasza drużynę, jesli ma przychodzić ktoś inny, półśrodek, wolę zostawic Duńczyka.
3
To juz kapkę pochwaliłem Grieza to teraz czas na Duńczyka. Cieszyłem się na jego przyjście, ja wiem ze to nie jest najlepsza 9 świata, ale lubię graczy z ambicja. Broniłem go od początku, tak jak z reszta i Paulinho. Mam nadzieje ze pokopie i postrzela pare goli w Barcelonie:)
Teraz tak sobie myśle, ze to kolejny mecz Duńczyka od początku, gdyby te kilka szans dostał Paco na szpicy... mógłby być snajper na lata..