escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tomek54321 Czy podobnie jak my, niemniej i tak kilka półek wyżej niż Węgry:)
1
Tak tak... dzienniki już dmuchają balonik "rewanż na lidze mistrzów" przeciwko wielkiej ekipie Ferenkwaroszu:D, po remisie albo tfu tfu porażce z Juve dzienniki będą pisały "to tylko grupa, ważne aby z niej wyjść" ech...
0
@Jersi Myślę, że są tacy jak ja, dla których za swoje burackie zachowanie nigdy nie będzie wymieniany wśród najlepszych. Dla mnie dzisiaj z samej Barcelony jest za Etoo, Villą Czy Henrym. Ale, że strzelał więcej? Że asystował więcej? Super, ale mam inne wartości:)
1
@AlexDark00 Marcelina Zawadzka
0
@DaPi Blado wypadną. Niestety za krótka kadra.
0
@MESSIah16 jak dla mnie rewelacyjny pomysł, jeśli by tylko się stosowali:)
12
@MESSIah16 nie, @MemphisDepay00 przed kontuzją też nie:)
0
@zmiter912576 zakładam, że angielska aa nie polska.
wpisujesz fantasy premier league w googlach i klikasz:)
2
@Yosemite Idealnie naszła... złoto:)
0
Wielki Mouuuu;)
1
@szymonbarca10 Mbappe :)
0
@Encore już chciałem go wyjąć, ale został jeszcze :)
@Veb1233 owszem. Zgadzam się. Natomiast oni przezywają we dwóch W tym samym czasie apogeum swojej formy:) niedługo się skończy.
1
@tristan87 już nie pierwsza. Gosc ma problem z głowa ...
1
@Veb1233 rozumiem, ze to taka ironia. Jak dla mnie Totki juz zagrały tyle razy kupe pod wodza Mou, ze nie zmienia o nim zdania. Myśle ze po prostu Kane i Son są dzisiaj w topowej formie. Wyjac jednego, albo - o zgrozo- obu, i juz Muu nie był by och i ach.
1
@Karolina109 Homeland, Dom z papieru, Juz nie zyjesz, Czarne lustro, Dobre miejsce, Frankie&Grace.
0
Wczoraj patrzę Chelsea - mówię „kur... tyle kolejek Werner w składzie i kupa”. Dzisiaj sobie myśle „Kane na kapitanie to dobry ruch;)”;)
0
Chłopaki za chwile będą mieć większa chemie miedzy soba niż Lewy z Tomkiem;)
Son-Kane:)
5
Atalanta dzisiaj nie taka piękna. Jakby bez pudru, jakby jeszcze zaspana, oczy podkrążone, usta bez szminki. Taka... naturalna:)
0
@mariogbch na flashscore wypisane osłabienia.
0
@El dominatore pecha miał, kontuzję mu zepsuły karierę. Ale i tak źle nie "spadł". Co roku puchar w PSG ma co najmniej jeden. A taki Deulofeu czy Suarez (Celta) niewiele:)
0
To co, dzisiaj Rafinha z golem i wielkim płacz?:D
2
@HK23 Historia transferów Grosika jest tak śmieszna jak jego gra.
2
@Danny Gaucho nie zazdrość mu.
0
@Colon byte 15 znaków.
0
@Colon Tobie zawsze:)
https://www.fcbarca.com/96898-18-stka-fcbarcacom-wideo.html
9
Redakcja się nie wygłupiła, dzisiaj strona ma 18nastkę.
Wchodzicie czasem na główną czy tylko LaRambla?
0
@HK23 miód:) pajac, nawet nie przez duże p. Po prostu pajac.
Jeszcze o najlepszym pięściarzu Polski Arturze Sz bym coś podobnego obejrzał:)
0
@Bobrowik ja czekałem i i dzwoniłem kilka dni. cisza. :)
0
@HK23 Davies, Haaland, Sancho, graja w kozackich klubach, bierzecie to pod uwagę? Na mnie liczby, które wykręcił Kulusevski w przeciętnej Parmie robią wrażenie:)
Oczywiście nie ujmuję nic tym kozackim graczom, chodzi mi, że Kulu miał zdecydowanie trudniej, a jednak (wg transfermarkt) zaliczył 10 goli i 9 asyst.
1
@kamilos1214 Na dziś Krycha może czyścić buty Karolowi.