3

@Tomek54321 Czy podobnie jak my, niemniej i tak kilka półek wyżej niż Węgry:)

1

Tak tak... dzienniki już dmuchają balonik "rewanż na lidze mistrzów" przeciwko wielkiej ekipie Ferenkwaroszu:D, po remisie albo tfu tfu porażce z Juve dzienniki będą pisały "to tylko grupa, ważne aby z niej wyjść" ech...

0

@Jersi Myślę, że są tacy jak ja, dla których za swoje burackie zachowanie nigdy nie będzie wymieniany wśród najlepszych. Dla mnie dzisiaj z samej Barcelony jest za Etoo, Villą Czy Henrym. Ale, że strzelał więcej? Że asystował więcej? Super, ale mam inne wartości:)

1

@AlexDark00 Marcelina Zawadzka

0

@DaPi Blado wypadną. Niestety za krótka kadra.

0

@MESSIah16 jak dla mnie rewelacyjny pomysł, jeśli by tylko się stosowali:)

12

@MESSIah16 nie, @MemphisDepay00 przed kontuzją też nie:)

0

@zmiter912576 zakładam, że angielska aa nie polska.
wpisujesz fantasy premier league w googlach i klikasz:)

2

@Yosemite Idealnie naszła... złoto:)

0

Wielki Mouuuu;)

1

@szymonbarca10 Mbappe :)

0

@Encore już chciałem go wyjąć, ale został jeszcze :)
@Veb1233 owszem. Zgadzam się. Natomiast oni przezywają we dwóch W tym samym czasie apogeum swojej formy:) niedługo się skończy.

1

@tristan87 już nie pierwsza. Gosc ma problem z głowa ...

1

@Veb1233 rozumiem, ze to taka ironia. Jak dla mnie Totki juz zagrały tyle razy kupe pod wodza Mou, ze nie zmienia o nim zdania. Myśle ze po prostu Kane i Son są dzisiaj w topowej formie. Wyjac jednego, albo - o zgrozo- obu, i juz Muu nie był by och i ach.

1

@Karolina109 Homeland, Dom z papieru, Juz nie zyjesz, Czarne lustro, Dobre miejsce, Frankie&Grace.

0

Wczoraj patrzę Chelsea - mówię „kur... tyle kolejek Werner w składzie i kupa”. Dzisiaj sobie myśle „Kane na kapitanie to dobry ruch;)”;)

0

Chłopaki za chwile będą mieć większa chemie miedzy soba niż Lewy z Tomkiem;)
Son-Kane:)

5

Atalanta dzisiaj nie taka piękna. Jakby bez pudru, jakby jeszcze zaspana, oczy podkrążone, usta bez szminki. Taka... naturalna:)

0

@mariogbch na flashscore wypisane osłabienia.

0

@El dominatore pecha miał, kontuzję mu zepsuły karierę. Ale i tak źle nie "spadł". Co roku puchar w PSG ma co najmniej jeden. A taki Deulofeu czy Suarez (Celta) niewiele:)

0

To co, dzisiaj Rafinha z golem i wielkim płacz?:D

2

@HK23 Historia transferów Grosika jest tak śmieszna jak jego gra.

2

@Danny Gaucho nie zazdrość mu.

0

@Colon byte 15 znaków.

0

9

Redakcja się nie wygłupiła, dzisiaj strona ma 18nastkę.
Wchodzicie czasem na główną czy tylko LaRambla?

0

@HK23 miód:) pajac, nawet nie przez duże p. Po prostu pajac.
Jeszcze o najlepszym pięściarzu Polski Arturze Sz bym coś podobnego obejrzał:)

0

@Bobrowik ja czekałem i i dzwoniłem kilka dni. cisza. :)

0

@HK23 Davies, Haaland, Sancho, graja w kozackich klubach, bierzecie to pod uwagę? Na mnie liczby, które wykręcił Kulusevski w przeciętnej Parmie robią wrażenie:)

Oczywiście nie ujmuję nic tym kozackim graczom, chodzi mi, że Kulu miał zdecydowanie trudniej, a jednak (wg transfermarkt) zaliczył 10 goli i 9 asyst.

1

@kamilos1214 Na dziś Krycha może czyścić buty Karolowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?