0

@sendesara Jestem wręcz przekonany, że bez gry pół roku, jest w lepszej formie niż nasza była 9:)

1

@barteq Galatasaray

0

@Odcinkowy Zygmunt jest od małych zabrudzeń.

6

@Blanco16 Ansu nie jest Francuzem, nie zagra z nimi w kadrze:)

0

@FCB24 obrazą dla Francuza powinno być pozbycie się go z klubu. Firpo pokazał, że grac potrafi, tutaj może nie czuje zaufania. Nie mam pojęcia. Wiem, że po 2-3 słabych wejściach z ławki krytykuję się zawodnika.

2

@FCB24 o Dignu też tak czytałem.

1

@FCB24 sprzedali Firpo?

0

@patrykzmc2000 Zirkzee za słaby?

2

@Elnuum zajęło mi 4 sekundy wpisanie w googlach.

0

@VIPER2712 Dest lądował w Barcelonie chyba z tydzień. Depay miał czas od Lyonu na transfer do piątku 3 dni temu. Myślę, że do oficjalek nie ma się co grzać:)

0

@VIPER2712 to Ty zacząłeś z tym śmiesznym żartem.

0

@VIPER2712 uuuu dawno nie było. Dodaj jeszcze konferencje z Verattim i śmiechom nie będzie końca.

0

@BlauGrana1404 dziękuje:)

0

Pytanko techniczne... na jakim kanale leciał wczoraj mecz Barcelony?

1

@student97r fajnie widziec Rondo w takim genialnym gronie;)

0

@RosjaninBut dziekuje

0

Bardzo proszę o link do meczu.

1

Jack Grealish 3 asysty i 2 gole. Niezły dorobek jak na mecz z Live:)

0

@Tridente2015 powalcza z interem:)

16

1 kolejka 6 goli, 2 kolejka 5 goli, 3 kolejka pierwsza połowa 5 goli. Atalanta wciaz piękna:) na rekord!!;)

0

@derlysy1979 Ćwiąkala zaraz bedzie prostował zdanie o Suarezie:)

2

@covidout Stano to mógłby się w łeb klepnąć.

3

@Isso89 hahahah wlasnie miałem pisać „Atletico wciaz takie wielkie z wielkim Suarezem za którym będziemy płakać”?:D

4

@mr_robot uwaga spojler.
2:0:)

0

@Dziki15 Jestem fanem Bojana. Strasznie mu kibicowałem, z resztą do tej pory patrzę jak sobie chłopaczyna poczyna w Montrealu:) Ansu wygląda jakby pewniej. Naprawdę, nie grzeję się nim, bo chce, żeby udowodnił przez rundę czy sezon swój talent. Nauczony "talentami" z polskiej ekstraklapy, które to są wychwalane po 6-10 kolejkach, jestem wstrzemięźliwy z oceną. Natomiast wygląda bardzo dobrze. Barcelona, kadra.. idzie jak po swoje.

0

@jakub1906 jak mógłbyś np przybliżyć mecz o którym mówisz?:)
Śląsk - Cracovia? Taki Rapa to nie jest podstawowy LO?

1

@MesQueUnClub96 Lepiej powiedz jaki był skład kaiserslautern w 92:)

1

@Danny Gaucho Danny Ciebie ciężko pomylić:) Ale niech będzie:)

2

@Danny Gaucho Ktoś już wrzucał to kilka tygodni temu i wydaję mi się, że również brałeś "udział" w rozszyfrowywaniu amigosów ze zdjęcia:)

1

@mrboom Ja nie mam najgorszych, ale się wypowiem. Coś w myśl "nie znam się, ale..":D Ja sobie wziąłem 13 na koszulce Barcy :) lubię 13.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?